مزایای استفاده از راه آهن

[ad_1]

این که آیا شما در حال بالا رفتن از پله ها مشاهده مناظر بزرگ در یک سطح بالاتر در داخل خانه یا خارج از منزل یا عبور از یک سالن طبقه بالا شما به احتمال زیاد می خواهید به نگه داشتن به یک روکش پلاستیکی, درست است ؟ این استاندارد از ویژگی های ایمنی است که ما معمولا نه تنها برای پله اما حتی در نرده در هر دو زمین و سطوح فوقانی از یک خانه و یا ساختمان از جمله بالکن.

دستگیره را بالا و پایین رفتن از پله ها امن تر و راحت تر. شاید شما مشاهده کرده اند که هر زمان که شما در حال صعودی یا نزولی جدید راه پله, دست های خود را اغلب به دنبال چیزی نگه به. و که در آن یک راه آهن در خدمت هدف اصلی آن است.

اما در حالی که روکش پلاستیکی وجود دارد به نگه داشتن مردم امن نیست و همه کسانی که استفاده از پله ها از آن استفاده کنید. راه آهن استفاده شده است تا حدودی در ارتباط با سن و پله پوسته به عنوان یک مطالعه پوشش پنج پله ها. آن نشان داد که تنها 16 به 18 درصد از مردم نزولی با استفاده از راه آهن گسترده در حالی که تنها 10 درصد آن استفاده می شود در حال بالا رفتن است. علاوه بر این مردم هستند کمتر احتمال دارد به استفاده از آن اگر آن را به آنها را به مسیر دیگر.

بسیاری از ما آگاه هستند که یک دست راه آهن در محل قرار داده است برای جلوگیری از حوادث. به طور خاص, آن را با هدف جلوگیری از از دست دادن تعادل برای کمک به یک فرد دست آوردن مجدد تعادل در مورد لغزش و یا سقوط به کمک یک بروید تا یک پله به راهنمای یک فرد و ارائه ثبات به ویژه برای کسانی که با ویژوال و مشکلات تعادل.

اما امروز البته این ایمنی ابزار همچنین می افزاید: به زیبایی یک پرواز از پله ها و یا دیگر انواع نرده. بدون در نظر گرفتن که در آن قرار داده شده است — یا روی دیوار و یا بر روی یک پله در بتن یک دست راه آهن باید به درستی نصب شده است.

ارتفاع دست راه آهن مصمم است به صورت عمودی با شروع از پله nosing تا به بالای راه آهن. ارتفاع بستگی به ثابت هدف. اما به طور معمول آن نصب شده است در یک موقعیت که در آن می توان آن را به راحتی رسیده و که در آن شما می توانید گرفتن آن به راحتی. مطالعات نشان داده اند که در انتخاب بین ارتفاع مناسب برای دست و ریل برای هر دو بالا و پایین رفتن از یک پله به ارتفاع ایده آل برای نزول بیشتر ترجیح داده انتخاب کنید. تحقیقات ذکر شده که بیشترین سقوط در پله کسانی هستند که در رفتن به پایین در نظر گرفته که علت عمده آسیب است.

حصول اطمینان از ایمنی نیست در پایان تصمیم به نصب یک دست راه آهن. انتخاب شکل ثابت نیز بسیار مهم است. کارشناسان نشان می دهد که یک شکل دایره ای باید استفاده شود به دلیل توانایی خود را به جای همه دست اشکال و اندازه.

یک سال 1988 مطالعه توسط برایان مکی یافت که دایره ای شکل ریل اندازه گیری 3.8 سانتی متر در قطر هستند که فراهم می کند بزرگترین تثبیت نیروی. همان تحقیقات همچنین نشان داد که دایره و بیضی راه آهن تا به حال بهترین رتبه در نظر گرفتن و کشویی راحتی. کسانی که باریک مستطیل شکل و دکوراتیو نرده نشان داد رتبه های پایین.

حالا که شما می دانید مزایای داشتن این دستگاه ها در پله های خود را, مطمئن شوید که انتخاب حق انتخاب برای خانه خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]