مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، به‌پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حکم رئیس سازمان سینمایی، مرتضی باقرنژاد به‌عنوان مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد.

به‌نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی در این حکم، اهتمام ویژه نسبت به وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه اداری و پشتیبانی و رفاهی کارکنان با تأکید بر ارتقای منزلت و کرامت همکاران و تعامل سازنده با سازمان امور اداری و استخدامی کشور و واحدهای مرتبط وزارت متبوع را از اهم وظایف باقرنژاد برشمرده است.

ریاست دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌مدت 7 سال، مشاور اجرایی معاونت امور هنری (7 سال)، مشاور معاون اداری و مالی وزارتخانه متبوع، معاونت اداره‌کل موسیقی و عضویت در هیأت مدیره بنیاد آفرینش‌های فرهنگی و هنری نیاوران از جمله سوابق کاری مرتضی باقرنژاد است.
صبح امروز حکم مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان به وی ابلاغ شد.
پیش از این زنده‌یاد پرویز شیرمحمدی عهده‌دار این مسئولیت بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]