مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، به‌پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حکم رئیس سازمان سینمایی، مرتضی باقرنژاد به‌عنوان مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد.

به‌نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی در این حکم، اهتمام ویژه نسبت به وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه اداری و پشتیبانی و رفاهی کارکنان با تأکید بر ارتقای منزلت و کرامت همکاران و تعامل سازنده با سازمان امور اداری و استخدامی کشور و واحدهای مرتبط وزارت متبوع را از اهم وظایف باقرنژاد برشمرده است.

ریاست دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌مدت 7 سال، مشاور اجرایی معاونت امور هنری (7 سال)، مشاور معاون اداری و مالی وزارتخانه متبوع، معاونت اداره‌کل موسیقی و عضویت در هیأت مدیره بنیاد آفرینش‌های فرهنگی و هنری نیاوران از جمله سوابق کاری مرتضی باقرنژاد است.
صبح امروز حکم مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان به وی ابلاغ شد.
پیش از این زنده‌یاد پرویز شیرمحمدی عهده‌دار این مسئولیت بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]