مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، به‌پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حکم رئیس سازمان سینمایی، مرتضی باقرنژاد به‌عنوان مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد.

به‌نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی در این حکم، اهتمام ویژه نسبت به وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه اداری و پشتیبانی و رفاهی کارکنان با تأکید بر ارتقای منزلت و کرامت همکاران و تعامل سازنده با سازمان امور اداری و استخدامی کشور و واحدهای مرتبط وزارت متبوع را از اهم وظایف باقرنژاد برشمرده است.

ریاست دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌مدت 7 سال، مشاور اجرایی معاونت امور هنری (7 سال)، مشاور معاون اداری و مالی وزارتخانه متبوع، معاونت اداره‌کل موسیقی و عضویت در هیأت مدیره بنیاد آفرینش‌های فرهنگی و هنری نیاوران از جمله سوابق کاری مرتضی باقرنژاد است.
صبح امروز حکم مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان به وی ابلاغ شد.
پیش از این زنده‌یاد پرویز شیرمحمدی عهده‌دار این مسئولیت بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]