مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، به‌پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حکم رئیس سازمان سینمایی، مرتضی باقرنژاد به‌عنوان مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد.

به‌نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی در این حکم، اهتمام ویژه نسبت به وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه اداری و پشتیبانی و رفاهی کارکنان با تأکید بر ارتقای منزلت و کرامت همکاران و تعامل سازنده با سازمان امور اداری و استخدامی کشور و واحدهای مرتبط وزارت متبوع را از اهم وظایف باقرنژاد برشمرده است.

ریاست دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌مدت 7 سال، مشاور اجرایی معاونت امور هنری (7 سال)، مشاور معاون اداری و مالی وزارتخانه متبوع، معاونت اداره‌کل موسیقی و عضویت در هیأت مدیره بنیاد آفرینش‌های فرهنگی و هنری نیاوران از جمله سوابق کاری مرتضی باقرنژاد است.
صبح امروز حکم مدیرکل جدید اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان به وی ابلاغ شد.
پیش از این زنده‌یاد پرویز شیرمحمدی عهده‌دار این مسئولیت بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]