مبارزه با تحریک بیش از حد!

[ad_1]

آخر هفته گذشته رفتم بولینگ برای اولین بار در سنین. من دور آمد شگفت زده در چگونه ورزش نگه داشته است و با سرعت در بار. و من فکر't لزوما به این معنی نیست که در یک راه خوب.

این بود که خود را به طور متوسط بولینگ با 40 یا 50 خطوط و صدای سقوط پین مسلط عمل است. این مجلل, بوتیک کوچه بولینگ تا به حال تنها 10 خطوط و قطعا هدفمند به نسل جوان با دهانه توجه کوتاه. هیچ ارزان صندلی های پلاستیکی. بدون چرب ساندویچ همبرگر. و هیچ ردیف بی پایان از ضرب و شتم تا سیاه و سفید توپ بولینگ را انتخاب کنید.

به جای آن ما تا به حال طراحی براق نیمکت برای نشستن و براق جدید از توپ های بولینگ با, رنگارنگ, الگوهای چرخش نمایش داده شده در مدرن دایره قفسه. برای مواد غذایی ما می تواند را انتخاب کنید از منوی کامل رستوران آیتم هایی که تحویل داده شد به صندلی ما با یک لبخند پیشخدمت. اما آنچه مرا واقعا شگفت زده (به معنای واقعی کلمه) بود پی در پی و بسیار بالا سطح تحریک بصری و شنوایی.

در پایان هر خط به طور مستقیم در بالای پین sat بزرگ تلویزیون با کیفیت بالا روی صفحه نمایش هر یک کوک به یک کانال ورزشی. ایندی مسابقه ماشین رانی, بازی بیس بال, فوتبال, تنیس – شما نام آن را و شما می توانید آن را تماشا کنید. در واقع همانطور که شما به انتظارنشسته بودند تا به رول توپ خود را, آن را سخت به تماشای آن یا حداقل پریشان آن است.

موسیقی بدون توقف لعنتی از سقف بلندگو بلند است که شما تقریبا به حال به فریاد به صحبت کردن با فرد نشسته در کنار شما. و بوی ما بال بوفالو, چیپس و سالسا و کالاماری (نه معمولی خود را به کوچه بولینگ کرایه!) Tantalized ما سوراخهای بینی.

ما تنها دگرگون یک بازی که در حدود یک ساعت زمان به دلیل بزرگ ما ، اما در پایان ساعت من می توانم't صبر کنید برای دریافت کردن درب. من جوان برادرزاده و خواهرزاده لذت می برد و هر دقیقه از آن را. من از سوی دیگر احساس می کردم که تمام پایانه های عصبی نیاز به یک استراحت! تماس با من یک پیر fogey اما واقعیت این است که ما در زندگی بسیار تحریک بیش از حد جهانی.

آیا شما شده است به یک حرفه ای رویداد ورزشی به تازگی? استادیوم ها و عرصه تبدیل شده اند برخی از بدترین مجرمین است.

مانند بولینگ (که فرض بر این است که عمل بولینگ خود را به اندازه کافی برای نگه داشتن علاقه من) امروز's تیم های ورزشی مشخص کرده است که تماشای این بازی این است که دیگر به اندازه کافی برای نگه داشتن توجه طرفداران. به طوری که آنها بمباران ما با موسیقی با صدای بلند, فلاش, الکترونیکی, نشانه های تلویزیون (بزرگ و کوچک) و تبلیغات در همه جا. اعطا خیلی از این انجام شده است برای تولید درآمد برای صاحبان. اما آن ثابت باقی می ماند ناخواسته و تزلزل حمله به حواس ما.

آنچه در مورد رفتن به این فیلم ؟ به سرعت از کوره در رفته از پیش نمایش با یک تصویر جدید بر روی صفحه نمایش در هر ثانیه درایوهای من آجیل! من می دانم که این را به عنوان یک شوک به تهیه کنندگان اما من در واقع می تواند برگزاری یک فکر برای بیش از یک یا دو ثانیه است. صادقانه! شما می بینید همان چیزی که در تبلیغات تلویزیونی و شبکه را نشان می دهد (باز کردن به ESPN مرکز ورزشی است به خصوص آزار دهنده). تلویزیون تولید کنندگان نیز به نظر می رسد فکر می کنم ما بسیار دهانه توجه کوتاه.

و هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم هر کسی زیر سن 20 انجام یک چیز در یک زمان ؟ وقتی که دختر من به تماشای تلویزیون او به طور معمول لپ تاپ خود را برای رفتن در حالی که پیام کوتاه دوستان بر روی تلفن همراه خود را. اما این نوع رفتار به گسترش در تمام سنین است. دفعه بعد که شما're کردن در مکان های عمومی, سازمان دیده بان چگونه بسیاری از مردم در تلفن های همراه خود گوش دادن به موسیقی و یا برقراری ارتباط با تمشک و یا iPads ها – همه در حالی که انجام کاری دیگر در همان زمان. که's تعداد زیادی از ورودی های حسی به مغز است که تکامل یافته در یک بسیار ساکت تر و با ثبات تر جهان است.

مسئله واقعی است به طوری که ما're دائما در sensory overload. آن's که ما've تبدیل حساسیت به بسیاری از محرک بمباران حواس ما. این خودکار تنظیم از ورودی های حسی ما را قادر به مقابله در امروز's اضافه بار اطلاعات جهان است. اما آن را نمی کند به ما خدمت می کنند به خوبی در محل کار.

چرا ؟ چرا که این غربالگری از محرک (یعنی اطلاعات) را به عمد و یا به صورت هدفمند. آن اغلب اتفاق می افتد درست در زیر سطح هوشیاری بنابراین ما don't حتی آن را متوجه. و از آنجا که مغز ما تمایل به دیدن آنچه در آن می خواهد برای دیدن ما به طور معمول صفحه نمایش از هر چیزی که می't چین با مشخصات جهان ما در حال حاضر نگه دارید.

در کسب و کار به این معنی است که ما تمایل به روی صفحه نمایش از هر چیزی که در تضاد با ما, دیدگاه های غالب در مورد کسب و کار ما و مشتریان ما. بنابراین ما از دست داده است که می گوید: مشتریان ما در حال حرکت به جهت های مختلف. ما چشم پوشی آشکار و روند جمعیتی تأثیر کسب و کار ما. ما don't دیدن رقیب که از جایی بیرون می آید به معرفی ابداعات به صنعت ما است. و ما موفق به سرمایه گذاری در فرصت های به گره گره حرکت کردن جلوتر از رقابت ما است.

تحریک بیش از حد نیز ما را مختل توانایی تمرکز. به جای zeroing در ما بالاترین اولویت فعالیت های ما گسترش توجه ما را بیش از بیش از حد بسیاری از وظایف است که ممکن است یا ممکن است نه حمایت از کمک به سازمان برنده شوید. I don't دیدن جهان کاهش در هر زمان به زودی. بنابراین ما نیاز به در عادت کند خودمان را به صورت منظم.

در طول روز توقف از زمان به زمان برای قرار دادن مغز در غیر فعال است. هیچ چیز طولانی – فقط چند لحظه برای آرام کردن افکار خود را و اجازه دهید همه “سر و صدا” در اطراف شما پراکنده می سازد.

واقعا آهسته خود را کنار بگذارند و 10 تا 15 دقیقه در روز را به مدیتیشن. پابرهنه راه رفتن در چمن. در رانندگی از محل کار به خانه خاموش کردن رادیو و اجازه دهید ذهن سرگردان (اما نه آنقدر که شما را فراموش کرده ام در مورد رانندگی!). پیدا کردن یک نقطه روستایی به نشستن و تماشای غروب آفتاب. و یا فقط به نشستن بی سر و صدا و تنفس عمیق.

ما بیش از تحریک مغز به ما بگویید که ما به't زمان برای چنین مزخرف. در واقعیت, آن را تنها طول می کشد چند لحظه به قطع از اضافه بار حسی. ترفند این است که برای ساخت آن لحظات به روال روزانه به طوری که توقف ذهنی از حالت فشرده خارج می شود خوش آمدید عادت به جای یک دردسر کارهای عادی و روزمره. You'خواهید بود شگفت زده در چگونه حتی چند لحظه در روز می تواند تازه کردن و شارژ کردن مغز شما.

I don't برنامه ریزی در رفتن بولینگ دوباره هر زمان به زودی. اگر من'll مطمئن شوید که به همراه برخی از شمع!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]