لیست بهترین عطاری در گیلان همراه با اطلاعات تماس و آدرس – 118 ایران

وی با درخواست تشدید نظارت بر عملکرد عطاریها عنوان کرد: در این مقوله تقاضا داریم صنف عطاری حتماً نظارت مبسوطی بر عملکرد عطاریها داشته باشد و باید دانشگاههای علوم پزشکی نیز فعالیت عطاریها را از نظر بهداشتی کنترل بیشتری کنند و در نهایت نیروی انتظامی نیز از نظر مباحث رسیدگی به عرضه مواد مخدر در عطاریها بررسیهای خود را تشدید کند. اخگری با انتقاد از توزیع داروهای گیاهی کاهش وزن در آرایشگاه های زنانه خطر نشان می کند: متأسفانه در حالی این داروهای کاهش وزن به صورت غیراستاندارد توزیع می شود که از سال ۲۰۱۰ یکی از مواد ترکیبی و داروی کاهنده وزن به اسم «سیبوترامین» از سال ۲۰۱۰ از بازار دارویی آمریکا جمع شد.

با وجود این اما همچنان بسیاری از مردم با بیمار شدن به جای مراجعه به پزشک و یا حتی رفتن به یک کلینک معتبر طب سنتی به سراغ عطار محله می روند تا برایشان نسخه بپیچد. به امید روزی که با تغییر سبک زندگی هموطنان عزیزمان کمترین میزان آسیب و بیماری را در کشورمان داشته باشیم. همین مسئله هم موجب شده است تا ۱۵ هزار عطاری غیر مجاز برای خودشان کسب و کار راه بیندازند و با سوء استفاده بیمارانی که به امید برخورداری از طب سنتی و داروهای گیاهی دچار اشتباه شده و به آن ها مراجعه می کنند چهره طب سنتی و داروهای گیاهی را هم خدشه دار کنند .

داروهای گیاهی و دمنوش ها جزو مواردی است که بسیاری از مردم وقتی با بیماری مواجه می شوند به سراغشان می روند و گاهی در مصرفشان افراط می کنند زیرا تصور عمومی بر این است که داروهای گیاهی بدون عارضه هستند و به همین خاطر اقبال زیادی نشان می دهد. ویترینفود دارای سابقه 25 ساله شرکت ایرانکلدپرسینگ است که با گذشت زمان و افزایش تقاضا و از طرفی وجود زیرساختهای مناسب، در جهت رفع نیازهای مشتریان، محصولاتی با قیمتهای رقابتی و کیفیتی منحصربهفرد را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار داد. دکتر ایرج خسرونیا رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، میگوید: در حقیقت داروهای گیاهی مفید هستند و باید به جا و به موقع استفاده شود اما همانند داروهای شیمیایی دارای عوارض جانبی هستند بنابراین باید از مصرف داروهای گیاهی در موارد غیرضروری اجتناب کرد.

مسمومیت و مرگ گیاهی! اخگری رئیس گروه آزمایشات قانونی مرکز تحقیقات پزشکی قانونی با بیان اینکه برخی از سازندگان داروهای گیاهی از چند گیاه در کنار سایر داروها استفاده می کنند، می افزاید: در کپسول های دست ساز چند پودر گیاهی به همراه قرص های مختلف از جمله ترامادول ترکیب شده و محصولی به دست می آید که مسمومیت دارویی را در پی خواهد داشت. اگرچه این روزها بازار چاقی و لاغری حسابی سکه است و این موضوع کسب و کار بسیاری از مشاغل را رونق داده اما اگر از کنار یک عطاری عبور کنید در کنار عبارت درشت لاغری و عبارت کمی ریزتر چاقی می توانید انواع و اقسام دغدغه های امروزی مردم را بر روی ویترین این مغازه ها مشاهده عطاری اصفهان کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد عطاری دکتر خیراندیش بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]