لوکس Gold Coast اقامت – سیررا گراند رفت و آمد مکرر پنت هاوس و Q1 توچال و اسپا

[ad_1]

Burleigh و سرفرز پارادایز دو مقصد محبوب در Gold Coast یاد کشش از سواحل استرالیا. این مناطق به رخ کشیدن سواحل است که به خوبی توانسته با مقامات گشت زنی در دریا و زمین و آسمان است. آنها را در کل بازی سرگرم کننده و تفریحی با شکوه سواحل و آب های, خرید و موسسات ناهار خوری و حتی معروف Jupiters کازینو, در میان دیگران. آن را تعجب آور نیست که آنها همچنین ارائه امکانات رفاهی لوکس مانند پنت هاوس از سیررا گراند رفت و آمد مکرر و 1 خوابه واحد Q1 توچال و اسپا.

سیرا بزرگ توچال یکی از Burleigh, اقامت, در پی پس از توسط مسافران که می خواهند افسانه تعطیلات. آن است که در داخل راه رفتن فاصله از سواحل کافه ها و رستوران ها, مراکز خرید و دیگر باید ببینید مکان در این منطقه است. آن است که توصیه می شود یک آپارتمان برای خانواده هایی که کودکان با آنها پس سخاوتمندانه ساحلی زمین بازی فقط در این نزدیکی هست.

مهمان دسترسی به امکانات منحصر به فرد از رفت و آمد مکرر از جمله یک استخر در فضای باز با کباب کردن منطقه و یک استخر گرم سرپوشیده با آبگرم. آنها همچنین می توانند با استفاده از رفت و آمد مکرر را به طور کامل تجهیز سالن بدنسازی, سونا و اتاق بخار.

سیرا Grand Resort پنت هاوس نخست واحد اموال و می توانید یک گروه از 6 یا 8 نفر. اما آن را نیز فراهم می کند و 2 و 3 خوابه skyhomes و sub-پنت هاوس برای گروه های کوچک تر. هر واحد دارای یک سیستم تهویه مطبوع و یک آشپزخانه.

برای کسانی که می خواهم به ماندن در سرفرز پارادایز است که در آن تمام Gold Coast عمل اتفاق می افتد Q1 توچال و اسپا یکی از بهترین گزینه ها است. شناخته شده به عنوان بلندترین ساختمان های مسکونی در جهان است و 80 سطح با ساختار عالی شیشه ای بیرونی. طراحی مدرن و لوکس نیز می تواند دیده می شود در امکانات آن در داخل. از ویژگی های اصلی آن است Skypoint آن عرشه مشاهده است که به شما نمایش unobstructed از کل منطقه است. آن را کامل با پرقدرت شکاری یک کافه و یک نوار سالن.

این شهر همچنین دارای دو رفت و آمد مکرر استخرهای شنا با آبشارها و یک روز اسپا. منحصر به فرد آن, جای بدنسازی, سونا و اتاق بخار باز هستند برای مهمانان که می خواهم به آن عرق. خانواده ها با بچه ها نیز می توانید از کودکان اتاق بازی و حرفه ای خدمات نگهداری از کودکان. رفت و آمد مکرر نیز آماده شده برای تجار و بازرگانان که نیاز به یک مرکز کسب و کار و امکانات نشست.

یک طلا ساحل تعطیلات بدون شک به معنی لذت و آرامش. این است که چرا محل های فراوانی در بالا دارای امتیاز لوکس اقامت ایده آل برای همه نوع از مسافر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]