قرارگاه مواسات در صداوسیما تشکیل شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، محمدمهدی رحمتی رئیس بسیج صداوسیما اعلام کرد قرارگاه مواسات با توجه به اشاره رهبر انقلاب در خصوص لزوم گسترش مواسات در جامعه، با دستور رئیس صداوسیما، محوریت معاونت سیما تشکیل شده که با همکاری سازمان بسیج مستضعفین در جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن رزمایش کمک مؤمنانه، اقدام کند.

وی در توضیح فعالیت‌های مرکز بسیج در این خصوص تشریح کرد: این مرکز در ایام بحران کرونا با تولید برنامه‌های همچون «قرنطینه»، «ماهمه» و انواع موشن گرافی‌ها سعی در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در فرهنگ‌سازی، ایجاد اتحاد کرده است و همچنین برای نمود مساوات در جامعه برنامه‌ای تحت عنوان «دل آرام» را در حال پیش‌تولید دارد.

رئیس بسیج صداوسیما اضافه کرد: این برنامه به‌صورت زنده و به مدت 30 شب از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد و موضوع آن تکریم قلب‌های بزرگ خیرینی است که با مواسات و ازخودگذشتگی به نیازمندان کمک می‌‌کنند.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه مواسات سازمان صداوسیما و همچنین برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه اعلام کرد که مرکز بسیج همزمان با برگزاری این رزمایش با همکاری قرارگاه مواسات به پوشش زنده تصویری رزمایش کمک مؤمنانه که روز پنجشنبه از ساعت 15 در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد، می‌پردازد و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

رزمایش کمک مؤمنانه با دعوت از همه سازمان‌ها و نهادهای مسئول دولتی و غیردولتی قصد دارد به پوشش سراسری از تمامی خانواده‌های مددجویی که تحت حمایت هیچ ارگان حمایتی نیستند بپردازد در این رزمایش 54 هزار پایگاه بسیج سراسر کشور مسئولیت شناسایی خانواده‌های نیازمند را بر عهده داشته‌اند و حسب شرایط و تعداد افراد خانواده، نوع و میزان بسته‌ها متفاوت خواهد بود، توزیع این بسته‌ها در میان خانواده‌های هدف طرح یا از طریق ارسال به در منازل و یا از طریق حضور خانواده‌ها بسته به انتخاب و با حفظ شأن و منزلت اجتماعی آن‌ها صورت خواهد گرفت.

گروه‌های مختلفی از جمله کوله‌بران غرب کشور، خانواده زندانیان، ماهیگیران جنوب کشور، دستفروشان ساکنین جزایر کوچک خلیج‌فارس جز جامعه هدف این طرح قرارگرفته‌اند هزینه اجرای این طرح از طریق کمک‌های مردمی، مردم مسلمان در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب جمع‌آوری‌شده است و در سه مرحله قبل، نیمه و پایان ماه مبارک رمضان به‌صورت بسته‌های قضایی در میان جامعه هدف توزیع می‌‌شود.

مرحله اول این توزیع پنجشنبه 4 اردیبهشت‌ماه در مراکز استان‌ها برگزار و بسته‌بندی و توزیع آن از طریق شبکه‌های سیما به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]