غیبت کیم جونگ اون، سکوت کره شمالی و اصرار کره‌جنوبی بر عادی بودن اوضاع

غیبت کیم جونگ اون، سکوت کره شمالی و اصرار کره‌جنوبی بر عادی بودن اوضاع

[ad_1]

سخنگوی وزارت اتحاد کره جنوبی نیز امروز در پاسخ به این پرسش که آیا کیم جونگ اون در وونسان به سر می‌برد، گفت چیزی برای تایید کردن ندارد.

مقام‌های کره جنوبی خواستار اتخاذ تدابیر محتاطانه در بحبوحه گزارش‌هایی مبنی بر بیماری کیم جونگ اون شدند و تاکید کردند که آنها هیچ نوع تحرکات غیرمعمولی در کره شمالی مشاهده نکرده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، کیم یئونگ-چول، وزیر اتحاد کره جنوبی که بر تعامل با کره شمالی نظارت دارد، یکشنبه در نشستی پشت درهای بسته گفت: دولت سئول قابلیت‌های اطلاعاتی‌ای در اختیار دارد که با اطمینان بگوید هیچ اتفاق غیرعادی در حال رخ دادن نیست.

یک سخنگوی وزارت اتحاد کره جنوبی نیز امروز در پاسخ به این پرسش که آیا کیم جونگ اون در وونسان به سر می‌برد، گفت چیزی برای تایید کردن ندارد.

بازار داغ شایعات و گمانه زنی درباره وضعیت جسمانی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پس از آن به راه افتاد که او در سالروز تولد بنیانگذار کره شمالی در ۱۵ آوریل شرکت نکرد و از آن زمان هم در انظار عمومی ظاهر نشده است.

رسانه‌های کره جنوبی در روزهای گذشته گزارش دادند که کیم تحت جراحی قلب و عروق قرار گرفته یا اینکه برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس از مراسم‌ها دوری می‌کند. اخباری هم از ابتلای احتمالی یکی از محافظانش به کرونا حکایت داشت.

رسانه دولتی کره شمالی امروز (دوشنبه) نیز همچنان هیچ تصویر یا گزارشی درباره رهبر این کشور منتشر نکرد.

با این حال این رسانه گزارش‌هایی درباره ارسال پیام کیم به کارگرانی که در یک تفرجگاه در وونسان کار می‌کنند، منتشر کرد.

این منطقه همان جایی است که رسانه‌های کره جنوبی گزارش دادند که محل استقرار احتمالی کیم است.

پیشتر گزارش‌هایی هم از اعزام یک تیم پزشکی از چین به کره شمالی منتشر شد اما گفته می‌شود این تصمیم بعد از آن اتخاذ شد که جراحی قلب کیم جونگ اون خوب پیش نرفت و به گفته منابع مطلع، پزشک او حین استنت‌گذاری قلب دستش به شدت لرزیده است و او دوران سختی را می‌گذارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]