غسل تعمید حزب راهنمایی – 9 بالا داس و Don'ts برای کودک شما's رقص جشن

[ad_1]

دوستان و خانواده خود را به زودی جمع آوری و به صورت نوزاد خود را's رقص خدمات. البته شما می خواهید غسل تعمید حزب است که به شرح زیر به طور فوق العاده مناسبت. در اینجا نه داس و don'ts برای ساخت این جشن بسیار ویژه.

1. ارسال زیبا دعوت نامه. آنها don't باید هزینه زیادی است. شما حتی می توانید آنها را به خودتان دعوت خود را عرضه اطلاعات مهم در مورد روز's رویدادها و مجموعه ای از تن برای حزب. شما حتی ممکن است بخواهید برای سفارش عکس شخصی غسل تعمید دعوت نامه که از ویژگی های تصاویر از فرشته کوچک خود را. آنها می توانند اضافه شده هدف با ارائه یک یادگاری برای مهمانان خود را.

2. DON'T رد کردن تم خود را برای مراسم تعمید ونامگذاری بچه حزب. سفید و طلایی دکوراسیون تنها گزینه خود را. اگر شما می خواهید به آن را نگه دارید معنوی در تن شما می تواند با نوح's ark یا کودک بره. پروانه ها معنی زندگی جدید به طوری که می تواند یک انتخاب خوب. فرشتگان بسیار محبوب هستند. شما حتی می توانید پیدا کردن یک فرشته صحنه و لباس به لباس Build-a-Bear خود را به عنوان محور. اما's هیچ قانون است که می گوید شما را مجبور به استفاده از دکوراسیون مذهبی در طبیعت است. احساس رایگان به عرشه خانه خود را با رنگ ها و طرح های است که شما و کودک شما لبخند.

3. آیا به یاد داشته باشید غسل تعمید حزب است که معمولا بلافاصله پس از خدمات کلیسا. شما ممکن است بخواهید به ترتیب به جشن برخی از محل های نزدیک مانند کلیسای یاران سالن و یا یک رستوران در نزدیکی. اگر شما تصمیم به جشن در خانه کمک طلب کردن از کمک برخی از. شما بدون شک از ورود در خانه خود را در همان زمان به عنوان مهمانان خود را. بنابراین شما می تواند استفاده از برخی از کمک به همه چیز آماده است.

4. DON'T احساس تحت فشار به صرف مقدار زیادی از پول. شما می توانید نگه داشتن هزینه های خود را پایین خدمت فقط قهوه و کیک. و یا شما می تواند ساده و ناهار بوفه, با, رول, نان, مختلف دلی گوشت و پنیر و تشویق مهمانان خود را به ساندویچ. یک کباب کردن حیاط خلوت است و احتمال دیگر است که می تواند بودجه دوستانه به خصوص اگر شما خود را محدود به منوی هات داگ و همبرگر.

5. فراموش افتخار godparents. شما ممکن است بخواهید شامل نام خود را در دعوت و یا حتی در نفع حزب. یک نقطه از معرفی آنها را به هر کس در جشن. شما حتی ممکن است می خواهم به یک گفتار کمی توضیح داد که چرا آنها انتخاب برای این نقش است. به علاوه مطمئن شوید که آنها دریافت نسخه از تمام عکس های شما را در آن روز.

6. DON'T نادیده می گیرند بچه ها. اگر وجود دارد بسیاری از کودکان خواهد شد که حضور حزب حتما به مقررات را به نگه داشتن آنها را از بودن خسته شدم. اگر این جشن خواهد بود در یک رستوران را رنگ آمیزی کتاب ها و دیگر بازی های آرام به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. اگر این جشن برگزار خواهد شد در صفحه اصلی شما می توانید بر روی یک فیلم انیمیشن بر روی دی وی دی یا ترتیب بازی برای آنها را به بازی.

7. آیا در نظر گرفتن غسل تعمید نعمت. اگر چه این کاملا لازم است آنها یک ژست خوب به می گویند با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری این روز خاص. وجود طیف گسترده ای از آیتم ها در دسترس است که ویژگی های یک تم مذهبی از جمله مارک میله آب نبات, نوت بوک, آهن ربا, keychains و خیلی بیشتر. شما حتی می توانید اضافه کردن مورد علاقه خود را آیه کتاب مقدس است. را انتخاب کنید که به نفع شخصی است و شاید حتی خود را با کودک's, عکس برای پایدار یادگاری مهمانان خود را گنج.

8. DON'T را فراموش کرده ام یک حافظه کتاب. آن را ندارد به یک دفترچه فانتزی. فقط شامل عکس و اطلاعات مهم از این رویداد مهم است. فرشته کوچک خود را نمی خواهد به یاد داشته باشید این روز خاص. اما سال از هم اکنون شما می توانید از کتاب های حافظه و او می تواند آن را ببینید همه برای خودش.

9. آن را یک جشن پر از شادی. این اولین گام در خود کودک's سفر معنوی. بنابراین استراحت و تفریح, خنده, لذت بردن از شرکت شما عزیزان و با تشکر از خدا برای برکت شما را با این فرشته کوچک.

تمرکز در معنای این روز اما نه با غم انگیز از بازتاب. آن's a مناسبت شادی! فقط به دنبال این راهنمایی و آن را یک جشن فوق العاده برای شما و کودک شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]