طراحی مغازه و فروشگاه – گروه معماری طرح

در فروشگاههای متوسط و بزرگ و همچنین در فروشگاههای زنجیرهای میتوانید از قفسههای دو طرفه استفاده کنید. قفسههای دو طرفه برای قفسه بندی آجیل فروشی گزینهی متفاوتی خواهد بود. افرادی که به صورت حرفه ای در حوزه دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند به خوبی از عهده این موضوع برخواهند آمد و قادر خواهند بود یک چیدمان بسیار زیبا و جذاب داخل فروشگاه ایجاد کنند. اولین بخشی که مشتری با آن برخورد مینماید بحث طراحی داخلی است که اگر به شکل استاندارد و حرفهای انجام شده باشد باعث ایجاد احساس رضایت در مشتری خواهد شد. در این مقاله از ویکی ساختمون اصول طراحی دکور مغازه را بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید. یک راه میانبر در این زمینه وجود دارد. نمایش محصولات و اجناس شما در یک غالب زیبا و مکان مناسب به نحو چشمگیری می تواند در جذب مشتری و عرضه محصول شما تاثیر گذار باشد. اگر به دنبال مناسب ترین طرح برای دکوراسیون مغازه خود می گردید می توانید به بخش اهالی فن و متخصصین معماری و بازسازی در چیدانه سر بزنید.

نور پردازی، به کار بردن خلاقیت در چیدمان قفسه ها، طراحی ویترین خاص برای نمایش تنوع کار، طراحی آیینه های بزرگ و انتخاب رنگ مناسب از گزینه هایی هستند که باید به آن ها توجه کنید. نکتهی مهم دربارهی این قفسهها امکان تغییر سایز و فاصله قفسه بندی در آنهاست. نکتهی مهم در ساخت قفسههای دیواری این است که فضای پشتی آنها نیز از جنس آلومینیوم یا آهن گالوانیزه باشد. سیستم ها امنیتی برای مغازه های فروش موبایل بسیار مهم هستند و با بالا رفتن قیمت ها این موضوع مهم تر نیز می شود. زمانی که یک فرد و یا مشتری وارد یک فروشگاه خشکبار می شود با قفسه هایی که در آنها آجیل قرار داده شده، رو به رو می شود. مثلا می توان شکل قفسه هایی که در اغلب فروشگاه های این چینی استفاده می شود را تغییر داد و المان هایی از سبک سنتی را در آن به کار برد. می توان سبک مدرن و اصولی که در این سبک رعایت می شود را مورد استفاده قرار داد، با المان های خلاقانه ترکیب کرد و در حوزه دکوراسیون خشکبار فروشی یک سبک زیبا و جدید به وجود آورد. معمولا نمی توان برای زیبایی دکوراسیون های داخلی تنها بر روی یک موضوع خاص تکیه کرد و عنوان کرد که استفاده از این المان خاص باعث شده که این چیدمان بسیار زیبا به نظر آید.

اگر تنها وسیله ای که برای نشان دادن مهارت خود در شیرینی پزی دارید، یک جعبه شیشه ای است، شما مهارت خود را به صورت موثر نشان نمی دهید. کار دیگری که می توانید در این راستا انجام دهید انتخاب قفسه هایی است که یک درب شیشه ای بر روی آنها قرار داده شده است. اینکه مشتری میتواند از فضای بیرونی شیشه نوع محصول و کیفیت آن را ببیند، از حسنهای اصلی استندهای مخصوص است. یکی از طراحیهای ویژه برای قفسههای آجیل فروشی، طرحی استندهای فروشگاهی مخصوص خشک بار و مغزی جات است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که برای خرید خشکبار به مغازه ای بروید و از دکوراسیون خشکبار فروشی خوشتان آمده باشد؟ آیا اصول و قواعد خاصی به هنگام چیدمان این گونه مغازه ها رعایت می شود؟ شاید برای برخی جالب به نظر آید که آیا یک مغازه خشکبارفروشی هم نیاز به دکوراسیون داخلی دارد؟ همچنین اگر از یک فروشگاه کوچک بهره میبرید، این نوع از قفسه بندی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این مسئله برای قرار دادن ظروف بسته بندی آجیل فروشی یا ارائهی محصولات خاص در قفسهها گزینهی ایده آلی خواهد بود.

این قفسهها به کمک رول و پلاک به دیوار پیچ میشوند و استحکام لازم را دارند. این قفسهها شبیه قفسههای دیواریاند. اما برخی از مشتریها به دلیل این ناهماهنگی میان دکوراسیون داخلی و ویترین مغازه، مغازهی شما را ترک خواهند کرد یا چیزی نخواهند خرید. در یک مغازه خدمات کامپیوتری با توجه به اینکه لوازم الکترونیکی بسیار زیاد و با برندهای متنوع وجود دارد باید یک اصول مهم را همیشه رعایت کرد. سعی کنید در استفاده از این رنگ در مغازه و فروشگاه، حد تعادل را رعایت کرده و زیاده روی نکنید. می توان در مغازه پیاده کرد اما در انتخاب و ساخت آن حتما دقت کنید که فضای زیادی را اشغال نکند و از طرح های عجیب و غریب، تنش زا تا حد ممکن استفاده نکنید. چرا که وقتی شما بدانید قرار است برای اتاق نشیمن مبلمان بخرید و آن هم برای یک خانواده دو نفره، احتمالا انتخاب متفاوتی در مبلمان خواهید داشت نسبت به زمانی که قرار باشد برای اتاق پذیرایی یک خانواده 6 نفره خرید کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی داخلی مغازه مانتو فروشی وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]