شیفتگی با Chanchitos خوک

[ad_1]

بسیاری از ما استفاده از نمادها به عنوان بخشی از ارتباط با فرهنگ ما و هر یک از ما خود ما نوع نماد است که ما دیپلم بخت خوب و موفق باشید. خوک ها را به دست آورد بسیار محبوب علاقه در بسیاری از فرهنگ شرق و غرب است. چینی به عنوان مثال صحبت از “دو خوک” برای شادی و رفاه در حالی که آلمانی ها در نظر خوک “Gluckschweins” و یا “خوش شانس خوک”. این نمادین خوک ها معمولا دیده می شود در اختیار داشتن تمام خود را چهار پا.

در نتیجه بسیاری از ما ممکن است مجذوب و تا حدودی شگفت زده با سه پا Chanchitos خوک مجسمه که ما ممکن است گاهی اوقات دیدن یک دوست و یا خانواده حیاط. هیچ یک از ما احتمالا می تواند تصور وجود چنین دام سنگین و بدون همه آن چهار محله های دست نخورده. این ایده که شاید پا رو خاموش جامعی ترک حمله خوک مجسمه هنوز قادر به ایستادن زمین به حفظ تعادل نیز ممکن دلگرم موقعیت ممکن است ما را در پاسخ به چشم و نه بی دست و پا به دنبال سه پا خوک.

ایجاد Chanchitos خوک را تحسین کرد از شهر Pomaire شیلی شهر واقع در غرب سانتیاگو. زمین Pomaire بسیار حاصلخیز در خشت و ذکر شده است برای آن دوست داشتنی سفال خلاقیت از نسلی به نسل دیگر با استفاده از همان تکنیک های باستانی در گذشته از اجداد خود از اواخر 1600s. جدا از ایجاد ظروف سفال و سرامیک این شهر نیز با اشاره به آغاز به کار آن از معروف و نه زیبا سه پا خوک مجسمه شناخته شده به عنوان Chanchitos خوک. این خوک کوچک در حال وقف با نعمت طلوع موفق باشید و حسن نیت به گیرنده آن و از این رو, آن است که مشترک برای مردم این شهر را در کمی Chanchitos خوک ساخته شده از خاک رس و سرامیک به عنوان هدیه برای دوستان و خانواده. احتمال تداوم به این تخیلی به دنبال خوک در مغازه ها از Pomaire است بنابراین رایج است. آنها به نظر می رسد شده اند جذب شده در این پر جنب و جوش شهر کوچک به عنوان یک مشترک موفق باشید مجسمه دیده می شود در مغازه ها و رستوران آن نیز تبدیل به نزدیک young conservatives به باورهای مردم این شهر است. گردشگران عبور راه خود را از طریق Pomaire به دنبال برخی از سوغات یادآور این شهر ممکن است پیدا کردن آن بسیار سخت برای دفع نگاه غیر معمول و شایان ستایش piggy مجسمه سفالین رنگی با سه پا و در نهایت این خوک کوچک تبدیل به بخشی از کالا و هدایای خریداری شده در این شهر است. به عنوان هر یک از این خوک کوچک بافت راه خود را به جامعه ما طبیعی است که این ایده در پشت وجود خود را نیز تایید کرد. پس از همه, همه ما دوست داریم موفق باشید فریبندگی برای حفظ زندگی ما امن و شاد و پر از شادی در هر روز است.

آیا داستان پشت Chanchitos خوک همچنان خلاق و جذابیت ساختگی توسط بارور تخیل شهر صنعتگران به افزایش توریستی درخواست تجدید نظر و یا در غیر این صورت هیچ کس نمی تواند انصراف شایان ستایش و تخیلی درخواست تجدید نظر این خوک دارای بیش از بقیه جهان. آنها را تبدیل به یک پر جنب و جوش بخشی از مکالمات در وبلاگ بخشی از باغ چشم انداز دور در یک محل قابل مشاهده و به عنوان میز زیور آلات عمدتا بر نگاه به شانس و یا به عنوان هدیه غیر معمول قطعه برای جذاب کنجکاو رهگذر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]