شغل بعد از بازنشستگی – خاص راهنمای بهترین بازنشستگی مشاغل

[ad_1]

شما در حال بازنشستگی در حال حاضر بازنشسته شده و یا به امید بازنشسته به زودی ؟ آیا شما نگران این هستید که لحظه ای که شما بازنشسته شما خواهد شد بی حوصله و یا اجرا از پول و یا هر دو ؟ این مقاله به نظر می رسد در فرصت های شغلی برای افراد بازنشسته میدارد و بهترین بازنشستگی مشاغل.

آیا شما واقعا می خواهید یک بازنشستگی حرفه ای ؟

اولا یک لحظه در نظر بگیرید که چرا شما به دنبال یک شغل بعد از بازنشستگی. آیا شما واقعا می خواهید به نیاز به کار پس از بازنشستگی? شاید از آن است که فشارها و انتظارات جامعه مدرن ما به غنی و همیشه شلوغ و جای یک تمایل واقعی برای درآمد بازنشستگی یا راه را به اشغال خود در روز است.

تحقیقات اخیر نشان داده است که سه چهارم از بزرگسالان پیدا کردن آن دشوار است برای خاموش کردن و انجام هیچ چیز نیست. آنها حتی به ابداع یک اصطلاح برای آن: ‘freizeitstresse’ یا ‘رایگان زمان استرس’. این است که گناه و یا استرس هنگامی که ما در حال انجام هیچ چیز با ما رایگان است. ما ممکن است تاکید کرد که ما فقط خواندن یک کتاب در باغ, با داشتن یک چرت زدن و یا تماشای تلویزیون.

حتی بازنشستگان در حال فکر به رنج می برند از این زمان استرس است. آنها احساس ناخودآگاه فشار اجتماعی باید فعال و انجام مسائل’. این دلیل شما به دنبال بازنشستگی کار می کنند ؟ آیا عجله بی پروا به بازنشستگی حرفه ای به شما ارائه می شوند. در نظر گرفتن زمینه ای انگیزه برای تمایل خود را به کار می کنند. شما می توانید نگه دارید مشغول و زندگی برآورده بدون در نظر گرفتن در یک شغل و یا شما می توانید انجام دهید هیچ! آن است که زندگی خود را و شما را به دست آورده حق به انجام آنچه شما می خواهم با آن است.

شاید شما می خواهید به مکمل درآمد بازنشستگی خود را. شما نگران این هستید که آن را اجرا خواهد کرد. این کاملا معتبر است نگرانی است. بسیاری از مردم سر به بازنشستگی بدون بودجه کافی است. تجزیه و تحلیل وضعیت مالی خود را با یک مشاور و یا با یکی از بسیاری از ماشین حساب بازنشستگی آنلاین برای دیدن اگر شما به اندازه کافی پول برای حفظ شیوه زندگی شما را انتخاب کرده اند و در سال های بعد.

همچنین با احتیاط از پریدن به کار به عنوان یک نماد وضعیت. داشتن یک شغل اغلب تعریف می کند که ما که هستیم و در نتیجه ما ارزش خود را. مردم عشق مباهات در مورد چگونه آنها مشغول هستند و چگونه آنها نه خواب بود و روز به منظور دیدار با این یا آن مهلت. این یک نفرین از جامعه مدرن است که از نظر ما کار زیاد و بالا و استرس کار به عنوان یک نشان افتخار. آیا شما به دنبال برای یک بازنشستگی حرفه ای به سادگی برای جلوگیری از نشستن در یک مهمانی شام و شنیدن این کلمات “بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید؟”

در حال حاضر شما در نظر گرفته اند دلایل کار دوباره اجازه دهید ما لیست بهترین بازنشستگی مشاغل وجود دارد.

کار در خانه

پیدا کردن کار در خانه شغل است که احتمالا از محبوب ترین بازنشسته شغل. کار از راحتی از خانه خود را بدون نیاز به رفت و آمد به دفتر هر روز پوشیدن کت و شلوار و یا مقابله با همان سیاست های دفتر شایعات و ساده و بی معنی مکالمات; قطعا وجود دارد بسیاری از مزایای به کار از خانه.

شرکت ها به دنبال راه هایی برای کاهش سربار. با این فرصت به صورت پاره وقت, اقامت در خانه کار می کنند.

برخی از محبوب ترین شغل شما می توانید در آشپزخانه خود را در جدول شامل نوشتن غلط گیری ویرایش و تحقیق است. اگر ما فقط در این رده از نوشتن وجود دارد باور نکردنی انواع شغل های مرتبط مانند شبح-نوشتن رزومه, نوشتن, ویژگی های, نوشته, نویسی, نوشتن سفر. من حتی دیده مشاغل آگهی برای مردم به سادگی برش و چسباندن اینترنت یافته های تحقیقاتی به یک سند word.

شما می توانید بسیاری از فرصت های شبیه به این را در وب سایت های مستقل مانند elance.com, odesk.com و freelancer.com.

دیگر کار در خانه شغل شامل ورود اطلاعات جدول کلمات متقاطع ایجاد دستور العمل تست و نوشتن و گرافیک و طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری است. دوست من بازنشسته مامان یک رمز گذار پزشکی. او بیمارستان محلی حتی عرضه شده خود را با یک رایانه به کار و کمک هزینه برای اتصال به اینترنت پهن باند.

مسلما او آموزش رمز گذار پزشکی در همان بیمارستان برای بسیاری از سال قبل از بازنشستگی اما ممکن است برای دریافت آموزش آنلاین و صدور گواهینامه برای این.

باغبانی

برخی از مشخصات باغبانی به عنوان کار سخت و در حالی که دیگران آن را به عنوان با شکوه فرصتی برای کار در خارج از منزل بزرگ و یکی دوباره با طبیعت است.

در خانواده مدرن اغلب پدر و مادر هر دو کار می کنند, به طوری که آنها باید زمان کمتری برای حفظ یک باغ. آیا این یکی از زندگی ironies که مردم کار بسیار سخت است امروز قادر به پرداخت هزینه یک خانه بزرگ با یک باغ زیبا و پس از آن لازم نیست که زمان برای لذت بردن از هر یک از آنها! خود را از دست دادن خود را به دست آورید. آنها به احتمال زیاد به استخدام پاره وقت باغبان به توده یونجه یا کاه چمن, تمیز هجز علف های هرز و گیاهان آب.

باغبانی فیزیکی کار می کنند اما بسیاری از ابزار مفید باغبانی و تبادل نظر برای تقریبا هر وظیفه. این شامل زانو استوار و وزن سبک و ابزار و دیگر دستگیره بنابراین شما می توانید جلوگیری از فشار به عقب.

وجود دارد تعداد زیادی از شواهد برای حمایت از باغبانی که باعث بهبود وضعیت روانی خود را و حتی می تواند به دفع کردن بیماری آلزایمر.

خریداران رمز و راز

چگونه شما می توانید خود را برآورده خواستار خرید بدون نیاز به صرف هر پول ؟ حتی بهتر از پرداخت به فروشگاه و یا غذا خوردن بیرون! خریداران رمز و راز می رود به یک فست فود رستوران و یا یک فروشگاه و وانمود به سفارش و یا خرید چیزی فقط به عنوان یک مشتری به طور منظم. در ضمن بدون کارکنان توجه به آنها بی سر و صدا با توجه به تمام جزئیات کوچک از تجربه و خدمات: زمان آن طول می کشد برای سفارش و دریافت مواد غذایی, نظافت, توالت, پاسخ به نمایش داده شد و یا شکایت, ظاهر و نگرش کارگران است.

این است که زندگی از خریداران رمز و راز و برای بسیاری از بازنشستگان این رویای حرفه ای. در سال 2004 در ایالات متحده به تنهایی آنها تخمین می زنند که عظیم $645 میلیون دلار پرداخت شد به خریداران رمز و راز. شما ممکن است در یک رستوران فست فود در صبح خرید الکترونیک در بعد از ظهر و با بهره گیری مغرور طبقه بالا رستوران در شب; همه در شخص دیگری پول!

من یک بار پرداخت می شود برای گذراندن یک شب در یکی از بهترین هتل ها. شخص ثالث شرکت امنیتی استخدام کرده بود من و ده ها تن دیگر به طور مخفیانه تست اورژانس آتش روش. ما صرف یک بسیار راحت شب با بهره گیری از هتل دلخوشیها از جمله شام, استخر, اسپا و سالن بدنسازی. در حدود 10 صبح روز بعد آتش زنگ صدا. ما هدایت کارکنان به نزدیکترین خروج اضطراری و به سادگی به حال برای تکمیل 45 دقیقه مصاحبه در مورد تجربه ما. ساده ترین مکمل درآمد من تا کنون به دست آورده است.

زمانی که به دنبال برای خریداران رمز و راز فرصت های شما می توانید انجام یک جستجوی آنلاین اما تحقیقات هر فرصت به طور کامل وجود دارد کلاهبرداری اینترنتی. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد شما پذیرفته می شود اولین بار دور و یا توسط اولین شرکت است که شما اعمال می شود بنابراین صبور باشید و ماندگار.

جدید بازنشستگی حرفه ای

گفته شده است که 80 درصد از مردم به پایان برسد تا در اشتباه است. بنابراین به دنبال یک شغل جدید در بازنشستگی خود را یک فرصت برای سعی کنید چیزی کاملا جدید. Po برانسون می گوید محبوب خود کتاب “چه باید بکنم با من زندگی می گوید:” بسیاری از بازنشستگان الهام گرفتن از داستان های خود را در جهت پیدا کردن کار معنی دار برای سال های بازنشستگی خود را.

اینها فقط تعداد کمی از فرصت های در دسترس به شما برای اضافه کردن به درآمد بازنشستگی خود را. من امیدوارم که شما لذت می برد این راهنمای مختصر به بهترین بازنشستگی مشاغل. همه بهترین آرزوها برای شغل جدید خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]