سلسله ۴۰ روز بدون فوتی کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف، شریف خسروی اظهار کرد: در بحث مقابله با کرونا شرایط خوبی در این شهرستان داریم و خوشبختامه مردم نیز همکاری خوبی داشته‌اند.

وی ادامه داد: نزدیک به ۴۰ روز اخیر حتی یک مورد مرگ بر اثر کرونا در سلسله ثبت نشده است.

خسروی افزود: در یک‌ماه اخیر نیز حداکثر ۶ نفر به آمار مبتلایان این شهرستان اضافه شده است.

فرماندار سلسله با اشاره به اینکه در اوایل شیوع کرونا وضعیت خوبی نداشتیم، تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد آمار مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر کرونا در سلسله به همان ایام برمی‌گردد و می‌توان گفت کووید-۱۹ در سلسله تقریباً کنترل شده است.

وی تاکید کرد: حتی با این شرایط هم نباید کرونا را دست‌کم بگیریم و شرایطی که باعث شده تقریبا کووید-۱۹ در سلسله کنرل شود را باید ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا، سلسله نخستین شهرستان لرستان بود که آمار کرونا در آن رسانه‌ای شد ولی با اقدامات انجام شده الان شرایط بسیار خوبی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]