سلسله ۴۰ روز بدون فوتی کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف، شریف خسروی اظهار کرد: در بحث مقابله با کرونا شرایط خوبی در این شهرستان داریم و خوشبختامه مردم نیز همکاری خوبی داشته‌اند.

وی ادامه داد: نزدیک به ۴۰ روز اخیر حتی یک مورد مرگ بر اثر کرونا در سلسله ثبت نشده است.

خسروی افزود: در یک‌ماه اخیر نیز حداکثر ۶ نفر به آمار مبتلایان این شهرستان اضافه شده است.

فرماندار سلسله با اشاره به اینکه در اوایل شیوع کرونا وضعیت خوبی نداشتیم، تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد آمار مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر کرونا در سلسله به همان ایام برمی‌گردد و می‌توان گفت کووید-۱۹ در سلسله تقریباً کنترل شده است.

وی تاکید کرد: حتی با این شرایط هم نباید کرونا را دست‌کم بگیریم و شرایطی که باعث شده تقریبا کووید-۱۹ در سلسله کنرل شود را باید ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا، سلسله نخستین شهرستان لرستان بود که آمار کرونا در آن رسانه‌ای شد ولی با اقدامات انجام شده الان شرایط بسیار خوبی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]