سلسله ۴۰ روز بدون فوتی کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف، شریف خسروی اظهار کرد: در بحث مقابله با کرونا شرایط خوبی در این شهرستان داریم و خوشبختامه مردم نیز همکاری خوبی داشته‌اند.

وی ادامه داد: نزدیک به ۴۰ روز اخیر حتی یک مورد مرگ بر اثر کرونا در سلسله ثبت نشده است.

خسروی افزود: در یک‌ماه اخیر نیز حداکثر ۶ نفر به آمار مبتلایان این شهرستان اضافه شده است.

فرماندار سلسله با اشاره به اینکه در اوایل شیوع کرونا وضعیت خوبی نداشتیم، تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد آمار مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر کرونا در سلسله به همان ایام برمی‌گردد و می‌توان گفت کووید-۱۹ در سلسله تقریباً کنترل شده است.

وی تاکید کرد: حتی با این شرایط هم نباید کرونا را دست‌کم بگیریم و شرایطی که باعث شده تقریبا کووید-۱۹ در سلسله کنرل شود را باید ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا، سلسله نخستین شهرستان لرستان بود که آمار کرونا در آن رسانه‌ای شد ولی با اقدامات انجام شده الان شرایط بسیار خوبی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

بررسی خرید وی پی ان و چگونگی عملکرد آن ها

قصد داریم موضوع وی پی ان و هر آنچه که در ارتباط با آن وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید و پاسخ تمام سوالات  خود را در این باره دریافت کنید. VPN و فیلتر شکن ها از جمله مواردی هستند که تقریبا توسط تمامی افراد برای استفاده کردن از محیط اینترنت مورد […]

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]