سلسله ۴۰ روز بدون فوتی کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف، شریف خسروی اظهار کرد: در بحث مقابله با کرونا شرایط خوبی در این شهرستان داریم و خوشبختامه مردم نیز همکاری خوبی داشته‌اند.

وی ادامه داد: نزدیک به ۴۰ روز اخیر حتی یک مورد مرگ بر اثر کرونا در سلسله ثبت نشده است.

خسروی افزود: در یک‌ماه اخیر نیز حداکثر ۶ نفر به آمار مبتلایان این شهرستان اضافه شده است.

فرماندار سلسله با اشاره به اینکه در اوایل شیوع کرونا وضعیت خوبی نداشتیم، تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد آمار مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر کرونا در سلسله به همان ایام برمی‌گردد و می‌توان گفت کووید-۱۹ در سلسله تقریباً کنترل شده است.

وی تاکید کرد: حتی با این شرایط هم نباید کرونا را دست‌کم بگیریم و شرایطی که باعث شده تقریبا کووید-۱۹ در سلسله کنرل شود را باید ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا، سلسله نخستین شهرستان لرستان بود که آمار کرونا در آن رسانه‌ای شد ولی با اقدامات انجام شده الان شرایط بسیار خوبی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]