سازمان لیگ باید لیگ را تعطیل و کنتور بازی‌ها را صفر کند/ انتخاب تیم قهرمان عادلانه نیست

[ad_1]

 علی امیری در گفت و گویی درباره تعطیلی موقت مسابقات لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: ابتدا از کادر درمانی کشور بابت زحمات‌شان تشکر می‌کنم. این بحران جهانی است. فوتبال هم مانند سایر فعالیت‌ها در جهان تعطیل شده است. رئیس فیفا هم پیامی صادر کرده بود که سلامتی انسان‌ها اولویت اصلی است و هیچ فوتبالی ارزش به خطر انداختن جان مردم را ندارد و شروع فوتبال اقدامی غیرمسئولانه است.

وی افزود:  به نظرم چون مشخص نیست چه زمانی کرونا فروکش خواهد کرد، باید لیگ امسال به طور کامل لغو شود. بازیکنان ربات نیستند که هر زمان خواستیم به آنها بگوییم به زمین بروند و بازی کنند. بازیکن باید آماده شود. ضمن اینکه تمام سرمایه یک بازیکن هم سلامتش است و اگر مصدوم شود مجبور است از فوتبال کنار برود. به همین دلیل به اعتقاد من باید سازمان لیگ هر چه زودتر لیگ را تعطیل و از شهریور ماه فصل جدید مسابقات را آغاز کند.

مدیرعامل باشگاه نساجی در پاسخ به این پرسش که در صورت تعطیلی چه تصمیمی برای سرنوشت این مسابقات باید گرفته شود گفت: شرایط کنونی فورس ماژور است و به اعتقاد من باید کنتور بازی‌ها را صفر کنند. یعنی نه قهرمانی مشخص شود و نه تیم سقوط کننده. انتخاب تیم قهرمان در حالی که 10 بازی تا پایان فصل باقی مانده است، نمی‌تواند کاری عادلانه باشد. همان‌طور که گفتم طبق پیام رئیس فیفا جان انسان‌ها بر مسابقات ارجحیت دارد. ما اگر بازی‌ها را لغو کنیم اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. ضمن اینکه خلیلیان، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی هم اعلام کرده است تیم‌ها هفته اول اردیبهشت هم اجازه تمرین ندارند. به همین دلیل شرایط خیلی سخت است و نمی‌دانم چرا برخی‌ها اصرار به برگزاری لیگ دارند. به‌هرحال بازیکنان هم خانواده دارند و اگر خدای نا کرده آنها به خاطر برگزاری مسابقات ناقل بیماری شوند و جان خانواده‌های آنها در خطر باشد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

 امیری در پایان درباره شرایط تیم نساجی توضیح داد: تمرینات تیم ما هم طبق دستور ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا تعطیل است و تمرینات فعلاً فقط به صورت مجازی برگزار می‌شود، اما همه می‌دانند تمرین مجازی با تمرین در زمین چمن فرق دارد. اعتقادم این است که سازمان لیگ باید هر چه زودتر تصمیم‌گیری کند. با این وضعیت باشگاه‌ها ضربه می‌بینند. شما می‌دانید بسیاری از تیم‌ها زمین تمرین ندارد و زمین‌ها را کرایه می‌کنند. الان در این وضعیت برخی از باشگاه‌ها نمی‌دانند قرارداد زمین‌های تمرینی خود را کنسل کنند یا خیر. همین موضوع باعث ضرر مالی باشگاه‌ها می‌شود. با این وضعیت باشگاه‌ها ضرر می‌کنند، اما همان‌طور که گفتم اولویت اول، دوم و سوم ما جان بازیکنان است.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]