سازمان لیگ باید لیگ را تعطیل و کنتور بازی‌ها را صفر کند/ انتخاب تیم قهرمان عادلانه نیست

[ad_1]

 علی امیری در گفت و گویی درباره تعطیلی موقت مسابقات لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: ابتدا از کادر درمانی کشور بابت زحمات‌شان تشکر می‌کنم. این بحران جهانی است. فوتبال هم مانند سایر فعالیت‌ها در جهان تعطیل شده است. رئیس فیفا هم پیامی صادر کرده بود که سلامتی انسان‌ها اولویت اصلی است و هیچ فوتبالی ارزش به خطر انداختن جان مردم را ندارد و شروع فوتبال اقدامی غیرمسئولانه است.

وی افزود:  به نظرم چون مشخص نیست چه زمانی کرونا فروکش خواهد کرد، باید لیگ امسال به طور کامل لغو شود. بازیکنان ربات نیستند که هر زمان خواستیم به آنها بگوییم به زمین بروند و بازی کنند. بازیکن باید آماده شود. ضمن اینکه تمام سرمایه یک بازیکن هم سلامتش است و اگر مصدوم شود مجبور است از فوتبال کنار برود. به همین دلیل به اعتقاد من باید سازمان لیگ هر چه زودتر لیگ را تعطیل و از شهریور ماه فصل جدید مسابقات را آغاز کند.

مدیرعامل باشگاه نساجی در پاسخ به این پرسش که در صورت تعطیلی چه تصمیمی برای سرنوشت این مسابقات باید گرفته شود گفت: شرایط کنونی فورس ماژور است و به اعتقاد من باید کنتور بازی‌ها را صفر کنند. یعنی نه قهرمانی مشخص شود و نه تیم سقوط کننده. انتخاب تیم قهرمان در حالی که 10 بازی تا پایان فصل باقی مانده است، نمی‌تواند کاری عادلانه باشد. همان‌طور که گفتم طبق پیام رئیس فیفا جان انسان‌ها بر مسابقات ارجحیت دارد. ما اگر بازی‌ها را لغو کنیم اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. ضمن اینکه خلیلیان، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی هم اعلام کرده است تیم‌ها هفته اول اردیبهشت هم اجازه تمرین ندارند. به همین دلیل شرایط خیلی سخت است و نمی‌دانم چرا برخی‌ها اصرار به برگزاری لیگ دارند. به‌هرحال بازیکنان هم خانواده دارند و اگر خدای نا کرده آنها به خاطر برگزاری مسابقات ناقل بیماری شوند و جان خانواده‌های آنها در خطر باشد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

 امیری در پایان درباره شرایط تیم نساجی توضیح داد: تمرینات تیم ما هم طبق دستور ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا تعطیل است و تمرینات فعلاً فقط به صورت مجازی برگزار می‌شود، اما همه می‌دانند تمرین مجازی با تمرین در زمین چمن فرق دارد. اعتقادم این است که سازمان لیگ باید هر چه زودتر تصمیم‌گیری کند. با این وضعیت باشگاه‌ها ضربه می‌بینند. شما می‌دانید بسیاری از تیم‌ها زمین تمرین ندارد و زمین‌ها را کرایه می‌کنند. الان در این وضعیت برخی از باشگاه‌ها نمی‌دانند قرارداد زمین‌های تمرینی خود را کنسل کنند یا خیر. همین موضوع باعث ضرر مالی باشگاه‌ها می‌شود. با این وضعیت باشگاه‌ها ضرر می‌کنند، اما همان‌طور که گفتم اولویت اول، دوم و سوم ما جان بازیکنان است.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]