سارق میلیاردی خودروی اش را در محل سرقت جا گذاشت

[ad_1]

به گزارش شفاف، سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری گفت: یکم فروردین ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری ۱۳۲ نبرد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت عنوان داشت: شاکی پس از حضور در پایگاه ششم اظهار کرد، شب قبل به قصد میهمانی منزلم را ترک و هنگام بازگشت فردی که یک کیسه مشکی رنگ در دستش بود از منزلم خارج و با سرعت متواری شد. ولی یک دستگاه خودروی وانت سفید رنگ که متعلق به اهالی ساختمان نیست در جلوی درب منزلم رها شده است که به نظر می‌رسد با سرقت از منزلم در ارتباط باشد.

سرهنگ اختیاری افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل پایگاه ششم در بررسی و بازدید محل سرقت متوجه شدند سارق با تخریب درب منزل شاکی وارد منزل شده و طلاجات و وجه نقد به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال سرقت کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در استعلام پلاک انتظامی خودرو مشخص شد که خورو متعلق به یکی از مجرمان حرفه‌ای به نام بابک است و پیش‌تر به جرم سرقت منزل دستگیر شده است، بیان داشت: مخفیگاه بابک در جنوب تهران شناسایی و با دستور قضائی وی بیستم فروردین ماه در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی توضیح داد: بابک پس از انتقال به پایگاه ششم این پلیس ضمن پذیرش جرم ارتکابی به ۱۰ فقره سرقت منزل در مناطق شرق و جنوب شرق با همکاری یکی از دوستانش به نام فریبرز اعتراف و گفت، اموال مسروقه را به افراد ناشناس فروخته ایم و در مجموع از فروش این اموال بیش از نیم میلیارد ریال بدست آورده ایم.

این مقام پلیسی ادامه داد: بابک در خصوص نحوه شناسایی سوژه‌های سرقت خود گفت، با پرسه زنی در کوچه‌ها اگر چراغ‌های خانه‌ای خاموش بود ابتدا زنگ درب آن را می‌زدیم و در صورتی که مطمئن می‌شدیم کسی خانه نیست با تخریب قفل درب وارد منزل شده و اموال با ارزش را سرقت می‌کردیم.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه فریبرز در جنوب تهران شناسایی و در یک عملیات پلیسی دومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کارآگاهان تمامی محل‌های سرقت را شناسایی و با تکمیل پرونده‌ها هر دو متهم به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۱۵ تهران روانه زندان شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]