سارقان کیف قاپ حرفه‌ای دستگیر شدند

سارقان کیف قاپ حرفه‌ای دستگیر شدند

[ad_1]

به گزارش شفاف،سرهنگ کارآگاه “قاسم دستخال”گفت: هجدهم فروردین ماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع کیف قاپی به همراه یک نفر مظنون به نام کیوان ۲۱ ساله از کلانتری ۱۰۴ عباس آباد به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی افزود: پرونده حاکی از آن بود، هفدهم فروردین ماه ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد هنگام گشت زنی در خیابان شریعتی به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت مظنون می‌شوند و دستور توقف موتورسیکلت را می‌دهند، اما راکب موتورسیکلت بدون توجه به فرمان‌های پلیسی از محل متواری و پس از تعقیب و گریز راکب دستگیر و ترک نشین متواری می‌شود.

این مقام انتظامی اشاره کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی منکر هرگونه سرقت بوده، ولی در بررسی سوابق کیفری وی مشخص شد، متهم یکی از قاپ زن‌های حرفه‌ای است و در ادامه تحقیقات پلیسی، مشخص شد که موتورسیکلت وی نیز سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت در کلانتری ۱۰۷ فلسطین دارد. با جمع بندی این اطلاعات سارق جوان چاره‌ای جز اعتراف نداشت و به جرم کیف قاپی و سرقت موتورسیکلت به اتفاق همدست متواری اش بنام سینا اعتراف کرد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تصریح کرد: سارق در ادامه تحقیقات اظهار داشت: من موتورسیکلت را از منزلی ویلایی که درب آن باز بود سرقت کردم سپس به اتفاق دوستم سینا با پرسه زنی در سطح شهر تهران و انتخاب سوژه‌هایی که توجهی به اطراف خود نداشتند در یک فرصت مناسب کیف زنی و یا گردنبند قاپی می‌کردیم و بلافاصله متواری و اموال سرقتی را به افراد عبوری در محدوده خیابان مولوی به قیمت کمتری از قیمت واقعی می‌فروختیم.

دستخال در ادامه به اخذ دستور قضائی از دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهرن و دستگیری ترک نشین فراری اشاره کرد و بیان داشت: طی تحقیقات چند روزه مخفیگاه سینا در یکی از محله‌های تهران شناسایی و در بیست و ششم فروردین ماه سینا نیز دریک عملیات پلیسی دستگیر شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت: با انتقال سینا به پایگاه سوم هر دو متهم به ۱۰ فقره کیف قاپی و ۲ فقره گردنبند قاپی در محدوده‌های شمال شرق تهران با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

وی در پایان افزود: تا کنون ۵ تن از مال باختگان شناسایی و موتورسیکلت مکشوفه نیز با دستور مقام قضائی تحویل مال باخته شد و هر دو متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]