رونمایی از مستند شگفتانه میشل اوباما در نتفلیکس

رونمایی از مستند شگفتانه میشل اوباما در نتفلیکس

[ad_1]

 

به گزارش شفاف، به نقل از گاردین، بانوی اول پیشین آمریکا که این روزها موضوع بازگشت او به کاخ سفید دوباره سر زبان‌ها افتاده، سال گذشته را به حضور در برنامه‌های معرفی کتاب پرفروش خود «شایسته» اختصاص داد. مستندی که شبکه نتفلیکس در سفر میشل به ۳۴ شهر آمریکا ساخته، روز ششم ماه می رونمایی می‌شود و قرار است نگاهی صمیمی، نزدیک و بسیار شخصی به زندگی یکی از چهره‌های محبوب ایالات متحده در یک دهه اخیر بیندازد.

مستند «شایسته» را نادیا هالگرن ساخته که فیلم کوتاه «پس از ماریا» را با موضوع پیامدهای توفند ماریا بر زندگی خانواده‌های پورتوریکویی در کارنامه دارد. اوباما در بیانیه‌ای که درباره تولید و نمایش مستند زندگی خود نوشت چنین آورده است: این روزها امیدوار بودن سخت است اما امیدوارم شما هم مانند من با دیدن آنچه نادیا ساخته به لذت و اندکی آرامش برسید. او استعدادی کمیاب است که همدردی‌اش با دیگران در تمام قاب‌ها دیده می‌شود. مهم‌تر اینکه نادیا معنی و توان جامعه را می‌داند و توانسته به شکلی معجزه‌آسا آن را در کار خود به تصویر بکشد.

کتاب زندگینامه میشل اوباما سال ۲۰۱۸ به بازار آمد و خیلی زود در فهرست پرفروش‌ها در صدر ایستاد. در کمتر از دو سال ۱۰ میلیون نسخه از «شایسته» در دنیا فروش رفته و بر اساس نظرسنجی موسسه معتبر گالوپ، میشل تحسین‌شده‌ترین زن آمریکا از نگاه مردم در دو سال گذشته بوده است. چند روز پیش هم جو بایدن، معاون باراک اوباما و نامزد نهایی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا آرزو کرده بود بتواند میشل را برای پدیرفتن پست معاون رئیس جمهوری متقاعد کند.

مستند «شایسته» تازه‌ترین همکاری خانواده اوباما با شبکه نتفلیکس است که «کارخانه آمریکایی» آنها در اسکار ۲۰۲۰ نامزد دریافت جایزه بهترین مستند شد. پروژه بعدی اوباماها و نتفلیکس مجموعه‌ای داستانی است به نام Bloom که ماجراهای آن در دنیای مد و فشن در نیویورک پس از جنگ جهانی دوم می‌گذرد.

نمایش شگفتانه «شایسته» در شبکه نتفلیکس اندکی پس از نمایش مستند «هیلاری» در شبکه رقیب هولو رخ می‌دهد؛ مستندی که زندگی هیلاری کلینتن را به تصویر کشید و بیشتر نقدها بر آن مثبت بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]