رمانتیک ترین رستوران ها برای روز ولنتاین در Jackson, MS

[ad_1]

ولنتاین's روز روزی است که, دو فاک, جشن عشق خود را. چه راهی بهتر برای نشان دادن دیگر قابل شما چه مقدار از آنها به شما معنی از رمانتیک و صمیمی شام برای دو نفر. در اینجا بهترین مکان در Jackson, Ms به راحتي تا به عشق واقعی خود را.

من برای اولین بار است که مورد علاقه هانتینگتون پنجره مشبک است. آنها در واقع 1001 E. county Line در جکسون, خانم شماره تلفن (601) 957-1515. ساعت خود را از دوشنبه تا پنج شنبه: 5 pm-10 بعد از ظهر و چهار شنبه-پنج شنبه: 5 pm-11 pm

محدوده قیمت از $ 31 دلار و بالاتر. کد لباس کراوات و کت. این یکی از جکسون جذاب ترین رستوران ها. آنها را شکار کابین دکور بیان لکه بینی خوردن کف جو (چه گرم و نرم است که) توریست رستوران. این متخصص در استیک و غذاهای دریایی و عجیب و غریب تر بازی گوشت اردک و الک. هانتینگتون پنجره مشبک نیز زنده جاز و موسیقی پیانو. آنها همچنین باید خصوصی و اتاق های VIP در دسترس بر اساس درخواست. بنابراین اگر شما یک شکارچی در زندگی خود را و یا فقط عشق کابین فضای پس از آن این محل به صورت یک عاشقانه روز ولنتاین, شب به یاد داشته باشید برای همیشه.

انتخاب دوم من است براوو! ایتالیایی رستوران و نوار. آنها در واقع در 4500 من-55 N در جکسون, خانم شماره تلفن (601) 956-9562. خود را ساعت سه شنبه-پنج شنبه: 11 am-ساعت 10 و یکشنبه: 11 am-9 pm

محدوده قیمت از $ 16- $ 25 دلار است. این است نفیس و مرسوم رستوران ایتالیایی. این بزرگترین تاریخ رمانتیک جو است. آن است که بسیار پیچیده گرم و مکان فوق العاده برای شام خوردن. آنها خدمات عالی با پسند و کارآمد کارکنان. در اینجا شما می توانید لذت بردن از غذاهای اصیل ایتالیایی. آنها همچنین ارائه طیف گسترده ای از کوکتل و شراب خوب است. آنها همچنین یک نوار کامل. پس از همه آنچه ولنتاین's روز بدون شراب. بنابراین اگر شما مانند ایتالیایی و سپس این است برای شما.

من سوم و پایانی انتخاب کنید (اما هنوز هم فقط به عنوان بزرگ به عنوان دو نفر دیگر) است Olga's, ناهارخوری زیبا. آنها در واقع در 4760 من-55 N در جکسون, خانم شماره تلفن (601) 366-1366. خود را ساعت سه شنبه-پنج شنبه: 5:30 pm-تا هر زمان.

محدوده قیمت از $ 16- $ 25 دلار است. این رستوران بهترین غذاهای آمریکایی با استعداد. آن را متعلق به یک خانواده مهاجر. وجود فضای رمانتیک ایجاد شده توسط خود را با شکوه و زیبا دکور و زنده موسیقی پیانو. آنها دنج ناهار خوری برای دو یا یک مهمانی خصوصی در منطقه برای 25 نفر. بنابراین آیا شما در خلق و خوی برای یک شام رمانتیک برای دو یا سرگرم کننده با تمام خانواده در این محل برای شما.

وجود دارد بسیاری از مکان زیبا به ناهار خوردن در جکسون, خانم, اما این مورد علاقه من برای ولنتاین's بعد شام که کسی خاص. بنابراین بیرون رفتن و لذت بردن از. مبارک ولنتاین's بعد همه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]