رایگان بازی های مرورگر – مرورگر جدید بازی

[ad_1]

Facebook بازی – لیست تمام بازی های اجتماعی در Facebook شبکه | رایگان بازی های مرورگر – مرورگر جدید بازی

رستوران شهر 2D اجتماعی مدیریت رستوران بازی است که اجازه می دهد تا بازیکن را به شروع و اجرای رستوران خود را از زمین تا. Re-arrange و طراحی رستوران جدید خود را با انواع دکوراسیون. استخدام کامل کارکنان از دوستان مجموعه منوی روزانه جمع آوری مواد تشکیل دهنده و راضی نگه داشتن مشتریان. اگر چه قابل مقایسه با بازی های دیگر مانند کافه جهان و جامعه حیوان خانگی که در آن بازیکن می تواند طبخ مرزه وعده های غذایی در رستوران شهر it's همه چیز در مورد مواد تشکیل دهنده. بازیکنان خرید, کسب درآمد, تجارت و حتی رشد لازم مواد تشکیل دهنده دستور غذا برای ایجاد وعده های غذایی. کار با و یا رقابت در برابر همسایگان برای موقعیت رستوران در بلوک.

شروع خود را, رستوران, گیم پلی

در رستوران شهر بازیکنان مسئول خود را به طور کامل عملکرد رستوران. هر بازیکن شروع می شود کوچک با چند میز و صندلی و کوره. قبل از بازی شروع می توانید کاربران را به استخدام برخی از آنها Facebook دوستان برای آنها کار می کنند. سریع با کلیک بر روی آواتار خود و سپس مورد نظر شما انجام این کار. هنگامی که همه از خدمت سرآشپزها و سرایداران اختصاص داده شده اند تا بازیکنان آماده هستند برای کسب و کار. رستوران شهر مفید باز کردن ساعت از ویژگی های است که اجازه می دهد تا بازیکن را به انتخاب باز و بسته شدن ساعت مناسب به خود را در حال پخش برنامه است. این گزینه مانع از کاربران از داشتن عجله و ورود به سیستم پشت در به سادگی برای بررسی در رستوران خود را. وجود شیفت های مختلف در دسترس برای مدیران به از را انتخاب کنید. هر شیفت یک سکه هزینه. کوتاه شیفت کسب سود بیشتر از آنها're ارزان تر است. بازیکنان می توانید برنامه کارکنان خود را به کار هر طول زمان از 30 دقیقه تا 24 ساعت. کارکنان تکمیل وظایف به طور خودکار پس وظایف خود اختصاص داده. سرایداران پاک کردن نشت پیشخدمت خدمت به وعده های غذایی و سرآشپزها مشغول ماندن در پشت اجاق های پخت و پز. بازیکنان را بیشتر از یک نقش مدیریتی پس از گیم پلی بازی نسبتا آهسته گام. سکه و XP به دست آورده از طریق تسطیح ظروف در خدمت مشتریان و بازدید از همسایگان. بازیکنان صرف بیشتر وقت خود را با استفاده از استراتژی برای افزایش رتبه لازم برای جمع آوری مواد تشکیل دهنده و تزئین. هر رستوران است محبوبیت شماره. بیشتر مشتریان راضی بالاتر امتیاز بالا خواهد رفت. کاربران باید به شکل از چگونه به تعادل کارکنان در راه است که در خدمت تمام مشتریان وارده در موقع. مشتریان که به صبر بیش از حد طولانی را پیاده روی و کاهش رستوران's رتبه محبوبیت.

ماده شکار

رستوران شهر بسیار متنوع منو. آن's به چهار دسته تقسیم متشکل از استارتر اصلی, دسر و نوشیدنی. بازیکن می تواند خدمت به مشتریان استیک ماهی تن با سبزیجات, روسی, کاپوچینو, خرچنگ, همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده, صورتی, لیموناد, پودینگ انبه گوشت و سیب لغو احکام صادره ی کیک شکلات و گوشت گاو و Enchilada یا توت فرنگی میلک شیک. به منظور طبخ انواع غذا و مواد مورد نیاز هستند. این عنصر در بازار محدود است و بسیار گران است. وجود دارد تنها سه مورد در فروش در هر روز برای سکه. بقیه مواد تشکیل دهنده نیاز به Playfish پول نقد برای خرید. اگر یک بازیکن نمی خواهید به صرف پول واقعی برای اقلام مانند آب یخ, نان, کره, آرد, شکر, پنیر و تخم مرغ از آنها باید به تکیه بر همسایگان خود و روش های دیگر برای به دست آوردن آنها. بازیکنان می توانید دریافت مواد روزانه به صورت رایگان و با ورود و درستی بود پاسخ به این Food Quiz. سوالات اغلب متفاوت از زندگی واقعی تکنیک های پخت و پز به غذا چیزهای بی اهمیت. آن's کاملا به چالش کشیدن. این یک ویژگی منحصر به فرد در این بازی که آموزش بازیکنان در یک راه سرگرم کننده است. در رستوران شهر یک گزینه به یک باغ در دسترس است شبیه به بازی های حیوان خانگی در جامعه است. بازیکن می تواند رشد خود را مواد تازه. باغ زیادی گسترش می یابد به عنوان یک کاربر سطح بالا. اگر چه آن's لمس خوب هیچ انتخاب وجود دارد در این نوع از دانه های که شما می توانید گیاه. مرموز کیسه بینام و دانه تولید خواهد شد به صورت تصادفی ادویه جات ترشی جات و سبزیجات و یا میوه وقتی که رسیده. غذاهای جدید را می توان یاد گرفته و وارد به افزایش XP هنگامی که تمام مواد مورد نیاز جمع آوری شده است. همسایگان می تواند در شکار برای مواد تشکیل دهنده نیز هست.

چک کردن رقابت

در رستوران شهر رقابت دوستانه و دوستی دست در دست. بازیکنان می توانید دوستان خود را' رستوران به کمک و یا یک سفر به یک خیابان تصادفی به ببینید که چگونه دیگر رستوران مقتدر کسب و کار در حال فعالیت است. بازدید از همسایگان می تواند کسب سکه, XP, و مواد تشکیل دهنده. حذف سطل زباله از طبقه خود را مانند نوشابه ریخته و قوطی های کنسرو را دور انداخته برش پیتزا و پوست موز را با کلیک کردن بر روی آنها. گاهی اوقات رستوران خود را ممکن است یک نشت فروزان آتش پنگوئن حمله یک خرس موجب ترس دور مشتریان و یا غول قارچ در باغ است که نیاز به توجه فوری. اولین بار یک بازیکن بازديد جدید همسایه از آنها کسب یک عنصر. این باعث می شود همسایه ها بخش مهمی از گیم پلی. کاربران باید با تکیه بر دوستان برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی از XP به سطح بالا و برای دریافت مواد تشکیل دهنده است که می تواند خسته کننده در زمان. بازیکنان همچنین می توانید تجارت مواد تشکیل دهنده را با یکدیگر و با کلیک کردن بر روی عنصر تجارت آیکون. برای برخی از بازیکنان که نمی خواهم به آن بستگی دارد دوستان خود را برای پیشبرد در بازی به طور مداوم پیوستن به همسایه می افزاید: لیست و چانه زنی برای مواد تشکیل دهنده می تواند طاقت فرسا است. همه همسایه رستوران در خیابان در حال رتبه بندی در محبوبیت است. این سیستم اجازه می دهد تا بازیکنان دقیقا می دانند که چگونه خود را در رستوران اقدامات تا زمانی که نسبت به افراد خود را. رستوران شهر طول می کشد استفاده کامل از آن جنبه های چند نفره کاربران اجازه می دهد برای سفر به تصادفی خیابان با بازیکنان که نمی همسایگان و رای خود را در رستوران ها.

همه چیز اما سینک آشپزخانه

سفارشی در رستوران شهر استثنایی است. همه چیز را می توان شخصی را از یک بازیکن's avatar به جزئیات کوچک در ساختمان's بیرونی. کاربران باید این گزینه برای نگه داشتن خود را آواتار اساسی و یا شخصیسازی آن است. خود را نماد یک ستاره راک Mohawk یک شاهزاده خانم لیلا فروهر مدل موی تبه کار لباس و یا سایه های سرد. این بازی دارای ده ها تن از تم های مختلف را انتخاب کنید از جمله یک کسی که شام میخورد های کنار جاده ای سالن درهم قرون وسطی, شرقی, چینی, ژاپنی, مکزیکی, روانگردان, 60s و سبک ویکتوریا. نیز وجود دارد برخی از سرگرم کننده غیر منتظره طرح مانند بشقاب پرنده ها, زامبی, ارواح, انیمیشن شاهزاده خانم در دسترس است. آن's ممکن است برای بازیکنان به ایجاد هر نوع از رستوران آنها می خواهند. لازم است اصول اولیه مانند صندلی, میز و اجاق های توالت و حتی نوشیدنی اسپری آمده در مجموعه ای از سبک های سفارشی. بسته به موضوع و یا مورد نظر نگاه کاربران حاضر صدها نفر از آیتم هایی که آنها می توانید اضافه کردن به نوسازی رستوران خود را. کلیک کنید و کشیدن جدید طرح کاشی طبقه, رنگی, زمینه, گذرگاه طاقدار, ماشین آلات, تقسیم, دیوار, آکواریوم, استریو و ماشین های بازی. خارج از رستوران می تواند دوباره طراحی نیز می باشد. تغییر اندازه ساختمان از اندازه کوچک به یک کرگدن ساختمان پایه. ضمیمه های مختلف سقف و یا استفاده از دکوراسیون مانند یک غربت نور افکن, بادکنک, فانوس, پرچم, گل, تاج, منو, نشانه, لی لی, نیمکت, ربات آشپز, و تک شاخ جادویی. یک از ویژگی های بسیار سرد در رستوران شهر پخش موسیقی است که می تواند سفارشی به عنوان به خوبی. کاربران می توانند تغییر به طور پیش فرض آسانسور ملودی که بارها و بارها به catchier لحن. را انتخاب کنید از کلاسیک آناناس اورتور خوش بین من ایرلندی قلب آسیایی الهام گرفته از ظریف در بهار آمریکای لاتین Fiesta برادران یا سرد, دلپذیر, مارمولک اسلاید.

حکم نهایی: عالی

بازیکنان شرکت در رقابتی جهانی به سر می برند با رستوران همه رقابت برای رتبه بالا. در رستوران شهر کاربران دارای امکانات بی پایان برای سفارشی سازی است. نیز وجود دارد برخی از ویژگی های بسیار سرد است که نگه داشتن بازی سرگرم کننده است. کشف مجازی خیابان ها در جستجوی مواد تشکیل دهنده گوش دادن به موزیک پلیر در حالی که منوی برنامه ریزی پیام دوستان و یا آزمون دانش خود را به عنوان یک foodie در یکی از آزمونها. آن را فراتر از دیگر بازی های مشابه مانند کافه جهان یا جامعه حیوان خانگی با اضافه کردن بیشتر اجتماعی گزینه های چند نفره مانند عنصر همسایه تجارت سیستم. آهسته تر گام گیم پلی با باز کردن ساعت تنظیم برای برنامه ریزی بازی باعث می شود آن را مناسب برای مشغول پارسه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]