راهنمای هتل منسوجات و مواد

[ad_1]

برای قرن ها, کتانی بوده است در خدمت طیف گسترده ای از ضرورت در جهان ما. این یک نساجی مشتق شده از کتان گیاهان. نام لنین است که از نام لاتین کتان گیاه Linum. منسوجات و به عنوان یکی از قدیمی ترین پارچه از تاریخ قدمت آن به حدود 8000 سال قبل از میلاد. نخست عامل ساخته شده است که کتانی آزمون زمان ایستاده است و آن طول عمر است. کتانی تولید بسیار وقت گیر فرایند این است که رواج و به نظر می رسد عجیب و زرق و برق دار در پایان.

اگر چه استفاده از کتانی اتحادش را تغییر به طور چشمگیری بیش از سال, این عنصر اساسی آن است که هرگز تغییر است تسلط خود را در صنعت پوشاک. آن است که به طور گسترده ای مورد استفاده در تولید متعدد طیف وسیعی از پارچه های حوله و رختخواب سفره, دستمال سفره و غیره. از آن شده است نیز به طور گسترده استفاده می شود در پوشاک زنانه برای سنین. شده است وجود دارد کمی افسردگی در تقاضا برای کتانی در طول 1970s اما تدریجی افزایش به 70 درصد توسط 1990s برای کیفیت آن است. آن است که در حال حاضر یک نماد وضعیت و لوکس.

کتانی نگه می دارد و حرارت تحت کنترل برای پوشنده لباس است. تخت ورق های کتانی در حال آب و هوا مطبوع – آنها گرم و در زمستان سرد و در تابستان – چنین است که کارایی آن است. کتان خالص ساخته شده است که از الیاف کتان و یا 100% کتان است تا بهترین مواد را برای لباس.

کتانی بافت ساخته شده از پنبه و کنف و دیگر غیر-الیاف کتان نامیده می شود به عنوان منسوجات بیش از حد. لباس مربوط به حمام و آشپزخانه به نفع منسوجات است که ایران با پنبه به صورت قیمت آن و جذب-توانایی. این یک بازار بزرگ در هتل ها, رستوران ها و بیمارستان و امکانات زندگی کمک کلیسا, عروسی, مهمان نوازی و صنایع بهداشتی. دلیل اصلی برای این مشهور صنایع به انتخاب کردن منسوجات خود را برای خدمات خود است و دوام و استحکام و انعطاف پذیری و در عین حال بسیار راحت برای مشتریان و کارکنان خود را به شستن آن. اغلب استفاده می شود پارچه های مانند هتل ورق تخت در هتل, حوله, هتل, ورق, رستوران منسوجات و مهمان نوازی منسوجات و دستمال لننس جدول – همه معمولا ساخته شده از منسوجات اما انواع مختلف. تغییر در سبک بافی متمایز یک کتانی از دیگری است.

اجازه دهید نگاه ما به چند نوع از منسوجات و با استفاده از آنها.

Mercerized – احساس پنبه ای و کتانی و باعث می شود آن را دو مزیت به عنوان آن ارائه می دهد نرمی عتیقه پارچه و دوام پنبه. حتی پس از یک سری از شستشو آن را هنوز هم دارای همان کیفیت ساخت آن مناسب ارزش برای پول است.

گلدار پارچه کتانی – آیا شما می خواهید یک لمس لوکس سپس برای گلدار. گلدار پارچه کتانی بافته شده است در دشت و ساتن, بافت است که فوق العاده نرم و بافت در پارچه ای که صاف و لذت بخش را احساس می کنید. این ایستادگی از ویژگی های این پارچه معمولا در تک رنگ – عمدتا آبی و یا قرمز و یا هر دو – با طراحی بسیار خوب بر روی آن و در برگشت الگوی.

ساده بافته شده از پارچه های کتانی – این است که بیشتر استفاده می شود پارچه برای تمیز کردن ظروف. آن است که معروف به نام به شیشه Toweling. این یک شل بافته شده از پارچه است که آن را بهترین آب جذب پارچه و نتیجه آن در تمیز کردن خدمات. وجود دارد دوباره بسیاری از انواع زیر ساده بافته شده از پارچه های کتانی – داشتن هر یک هدف خاص خود را دارد. هلند کتانی استفاده می شود در ساخت شیشه جلو و سایه لامپ برای آن مات است و به اندازه کافی ضخیم برای جلوگیری از آفتاب اشعه ورود به داخل. از جنس کتان, کتانی یکی دیگر از ساده بافته شده پارچه استفاده می شود که در ساخت دستمال و آن را به عنوان باریکترین پارچه بافته شده از همه است. قصاب را کتانی به عنوان اسم آن استفاده می شود توسط قصابان به عنوان پیش بند به دلیل قوی بافت ساده. این پارچه ها سفت و سخت و سخت بافت قادر به تحمل سخت ترین لکه ها.

آزادانه کتانی بافته شده – این ها بیشتر جذب پارچه در میان بقیه پارچه کتانی. وجود دارد دوباره تغییرات زیر این کتانی برای خدمت به طیف وسیعی از نیازهای. چشم پرنده کتانی و Huck-عقب کتانی به طور گسترده ای جایگزین برای آن طرح های هندسی و ظریف نیازهایی از قبیل پوشک و حوله بهداشتی.

ورق های کتانی – ورق های کتانی استفاده می شود برای تولید ورق تخت. آن را به بالاترین تقاضا در خدمات مبتنی بر صنایع و معمولا ترجیح داده برای هتل ورق تخت. پنبه مصر است که مطلوب ترین ورق برای لوکس آن تجربه واقعی پنبه مصر است که در مصر تحت نظارت دقیق است و از این رو بسیار نرم و همچنین با دوام است. خریداران باید مراقب باشند در خرید یک پنبه مصر از آنجا که بیشتر غلط آنهایی که از اصل در بازار است.

Toweling – این کیت به طور خاص استفاده می شود برای تولید حوله در اندازه های مختلف و طول های برای هتل ها و رستوران ها هتل حوله رستوران دستمال و منسوجات. آنها پس از ساخته شده دقیق و اندازه گیری دقیق را به مهمان بهترین تجربه لمس و احساس و قابلیت استفاده.

چگونه شما می دانید که آیا کتانی شما خریداری واقعی است و قابل اعتماد و برتر در کیفیت ؟ کیفیت کتانی اندازه گیری در GSM – گرم در هر متر مربع. با وزن پارچه کتانی شما می توانید تعیین آن کمال است. بالاتر تعداد GSM بهتر است کیفیت پارچه کتانی. قبل از رفتن به خرید یک پارچه کتانی است عاقلانه به انجام برخی تحقیقات در GSM سطوح. به طور معمول برای یک حوله کتانی 400-600 GSM نشان می دهد یک پارچه با کیفیت متوسط هر چیزی در زیر 400 GSM نازک تر و ارزان با کیفیت. سطوح بالاتر از 600 GSM در نظر گرفته لوکس و سوپر جاذب و کیفیت پارچه. برای منسوجات خانگی, 160 به 200 GSM توصیه می شود. GSM سطح زیر 140 است دوباره با کیفیت خوب نیست و بهتر است به چشم پوشی است. منسوجات کمتر از GSM سطح یک تمرین سخت و از دست دادن بخش هایی از پارچه در هر زمان از آن متمرکز است.

در حال حاضر می آید سخت ترین قسمت یک عمده فروشی کتانی تامین کننده. برای انتخاب یک فروشنده خوب می شود یک چالش هنگامی که بازار به عنوان گسترده ای به عنوان کتانی بازار است. برای انتخاب بهترین عمده فروشی کتانی تامین کننده یکی است به تجدید نظر در بالا بحث عوامل است. آزمون دانش تامین کننده بودن آگاه است که تنها راه برای کشف بهترین عمده فروشی کتانی تامین کننده و استاد هنر کتانی خرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

راه اندازی هتل

رستوران ساز از ابتدای شکل‌گیری ایده برای سرمایه‌گذاری و راه اندازی رستوران تا زمان به ثمر نشتن پروژه، در کنار شما می‌ماند. منبع : http://restoransaz.com/run-a-hotel/   هتل یا مهمانخانه یک واژه فرانسوی است و منظور از آن یک واحد اقامتی و مسکونی اجاره ای می باشد که هدف اصلی آن برآوردن نیازهای مهمان ها می باشد. هر […]

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]