دکوراسیون داخلی اداری اصفهان

اگر در این زمینه علاقمند بودید، می توانید کتاب معرفی شده را دانلود کنید. اگر مساحت فضای کاری شما محدود است و نمی توانید برای هر کارمند فضای خصوصی ایجاد کنید، سعی کنید یک فضای اشتراکی ایده آل را طراحی و اجرا کنید تا صمیمیت و همکاری میان کارکنان را افزایش دهید. برای کارکنان اداری تا جایی که امکان دارد باید تفکیک موقعیت صورت بگیرد تا هریک بدون مزاحمت بتوانند به فعالیت روزمره خود پرداخته که این امر از طریق ایجاد پارتیشن میسر است . ایده های بسیار هوشمندانه ای برای طراحی داخلی فضای اداری وجود داره که می تونید از مصالح بازیافتی بهترین استفاده رو ببرید ، از مبلمان چوبی بازیافت شده گرفته تا دیوارپوش هایی که از مواد بازیافتی ساخته شده اند، یا حتی بازیافت مبلمان اداری قدیمی که فکر می کنید بلا استفاده و از مد افتاده هستند. گمان نمیکنم کسی منکر تاثیر نورپردازی یک محیط اداری بر روحیه و انرژی کارمندان و همچنین ذهنیت مراجعین از سازمان شود. از دیگر تاثیرات گیاهان در طراحی دکوراسیون اداری می توان به کاهش صدا در محیط های اداری اشاره کرد؛ طبق تحقیقات انجام شده باعث کاهش ۵ دسی بلی صدا در محیط های کاری می شوند و هرچه گیاهان دارای برگ های پهن بیشتری باشند تاثیر در کاهش صدا بیشتر خواهد بود.

به عبارتی این تقسیمات در طراحی و دکوراسیون دفتر کار باید بهگونهای صورت بگیره که هر دو بخش کاملا مستقل از هم باشند اما عین حال دسترسی مناسبی داشته باشند. بسیاری از رنگهایی که در مورد طراحی داخلی فضاهای مسکونی پیشنهاد می شن، حتی در دکوراسیبون فضاهای اداری هم می تونن مورد استفاده قرار بگیرن؛ به خصوص اگر به دنبال ایده هایی در مورد چگونگی طراحی یک فضای اداری بسیار کارآمد هستید. دکوراسیون داخلی اتاق خواب: طراحی و نحوه چیدمان اتاق خواب بسیار مهم می باشد زیرا از اتاق خواب برای استراحت استفاده شده و بایستی نورپردازی مناسب، رنگ آمیزی آرامش بخش دیوارها، سرویس خواب متناسب با محیط اتاق خواب، پرده های مناسب و همچنین استفاده از کفپوش و سرامیک متفاوت تر از محیط خانه در آن رعایت گردد. باید توجه داشت که آشپزخانه و کناف ، نبض اصلی طراحی یک واحد مسکونی یا اداری است واز طرفی به دلیل اینکه ترفند های بسیاری در طراحی آشپزخانه ها و کناف در دکوراسیون داخلی نهفته است . یعنی در کنار بخشهای اصلی که افراد در آنها به صورت انفرادی مشغول به کار هستن، قسمتهایی با ساختار و مبلمان متفاوت در نظر بگیریم و از آنها برای تعامل بیشتر همکاران و یا جلسات دوستانه استفاده کنیم.

گزینههای موجود برای پارتیشنهای شیشه ای زیاد و متنوع است: پارتیشنهای شیشهای با قاب استیل یا چوبی، پنل های کامل شیشه و یا نیمه شیشه، و همچنین سبک های متنوع از جمله شیشه ی مات، رنگی یا چاپی این پارتیشنها، انتخابی بسیار عالی برای تقسیم بندی فضای کار هستند و باعث می شود فضا روشن و پرنور باقی بماند. استفاده از انواع گل و گیاه طبیعی می تواند القا کننده حسی تازه و روحیه ای شاد به کارمندان، مدیران و حتی افرادی که روزانه در آنجا رفت و آمد می کنند، باشد. این کار مانع از خستگی زودهنگام کارمندان در محیط کاری می شود. این لایه های بافتی رو می شه از طریق فرش و موکت، مبلمان ها نرم، پنل های مدولار، ایجاد focal point یا نقاط کانونی و کاغذ دیواری و رنگ ها به وجود اورد. امروزه طراحی داخلی دفتر کار گوگل، دکوراسیون داخلی شرکت توئیتر و یا اینستاگرام بسیار نامتعارف تر از یک شرکت با خصوصیات تکنولوژی یا شبکه اجتماعی است. هنگامی که به این موضوع فکر می کنید که طراحی دکوراسیون داخلی اداری شما به چه شکلی خواهد بود، تعداد گزینه های زیادی مقابل شما قرار خواهد داشت. نورپردازی باید به گونهای باشد که پراکندگی نور در فضا یکنواخت باشد.

از آن جایی که هیچ دیوار آجری یا دری بین کارمندان وجود ندارد؛ احتمالا بیشتر به وظایف خود خواهند پرداخت. اگر سازمانی دارید که ارباب رجوعان آن بیشتر از قشر مرفه یا مدیران هستند، میتوانید از طرحهای خاص و منحصربهفرد استفاده کنید. مبلمان ادرای مدرن با توجه به داشتن تنوع طرح و مدل های بیشتر نسبت به مبلمان کلاسیک و ساده و همچنین به روزتر بودن محصولات، بیشتر مورد توجه مدیران و صاحبان شرکت ها قرار می گیرد و طبیعتا موارد استفاده بیشتری نسبت به سبک های دیگر دارد. در انتخاب مبلمان قبل از هر چیز به سبک دکوراسیون و متراژ فضای کاری باید توجه کنیم به دلیل اینکه قراره ساعت های زیادی رو در این فضا سپری کنیم پس راحتی و ارگونومی مناسب مبلمان را به هیچ وجه دستکم نگیریم. رنگ آبی محیطی آرام و صلح آمیز فراهم می کند و افراد را از هیجانات بی مورد به دور نگه می دارد. انعطاف پذیری با دیوارهای قابل حرکت و چیدمان متحرک باعث ایجاد محیطی شاد و زنده برای کارمندان می شود. ساختمانهای اداری از ویژگیهایی نظیر انعطاف پذیری، راحتی نگهداری، دسترسی مناسب و یک موقعیت اکولوژیکی یا اقلیمی مناسببرخوردار باشند و از سوی دیگر محیطی آرام، لذت بخش و مفید را برای مراجعان فراهم آورد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت طراحی و دکوراسیون داخلی اداری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

کاشت مو (کاشت موی طبیعی): روش ها ، عوارض و هزینه ها

آیا ریزش مو زودرس ظاهر زیبا شما را خراب می کند؟ شما یکی از میلیون ها نفر هستید که در سراسر دنیا با این مشکل روبرو هستید. کم پشتی و ریزش مو در مردان به دلیل طاسی در مردان است که معمولاً الگوی خاص و مشابهی دارد. این عارضه می تواند در هر سنی بین […]

تقویت سیستم تخلیه با هدرز

کارایی هدرز به چه طریق سوال در قیمت تمام شده موتور متصل است. هرچند طراحی و تولید می شود وهمین امر باعث کارایی بالاتر پیشرانه می گردد. هرچند در توضیحات و ارزیابی امروز نباشد، کمتر از آن را طراحی کند. هرچند در توضیحات محصول خواهد شد که پس از انتخاب جنس آن است. هرچند که […]