دولت ایتالیا سرانجام تسلیم خواسته باشگاه‌های سری A شد/ احتمال لغو مسابقات با وجود بازگشت بازیکنان به زمین تمرین

[ad_1]

به گزارش شفاف، دولت ایتالیا به تمام باشگاه‌های فوتبال این کشور که به دلیل شیوع کرونا دو ماه است مسابقات و تمرینات‌شان به حالت تعلیق درآمده اجازه داد که از فردا (دوشنبه) تمرینات خود را به صورت فردی از سر بگیرند.

جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا هفته گذشته بخشنامه‌‌ای را درباره آغاز فاز دوم مبارزه با ویروس کرونا در این کشور اعلام کرد که مطابق آن تنها شهروندان عادی می‌توانستند از فردا به صورت فردی در پارک‌ها و فضاهای سبز و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت بدنی داشته باشند اما اجازه انجام همین کار در زمین‌های تمرینی از ورزشکاران رشته‌های گروهی مانند فوتبال سلب شده بود. این ماجرا اعتراض مدیران سری A و باشگاه‌های ایتالیایی را در پی داشت.

پس از آنکه استانداران چند استان کم خطر ایتالیا از جمله امیلیا کامپانیا و لاتزیو به تیم‌های این منطقه اجازه دادند تمرینات‌شان را به صورت انفرادی از سر بگیرند، دولت ایتالیا به سایر تیم‌های این کشور هم اجازه داد که از روز دوشنبه به زمین تمرینی برگردند تا از بی‌عدالتی و عدم وجود شرایط یکسان برای تمام تیم‌ها جلوگیری شود.

مطابق بخشنامه اولیه دولت ایتالیا، ورزشکاران رشته‌های تیمی باید تا 18 می (29 اردیبهشت) صبر می‌کردند تا به زمین تمرینی برگردند اما بعد از آنکه چند تیم اجازه تمرین پیدا کردند، دولت تصمیم گرفته که به همه تیم‌ها این مجوز را بدهد. به نظر می‌رسد دلایل باشگاه‌ها و اتحادیه فوتبالیست‌های ایتالیا برای متقاعد کردن دولت کافی بوده است. آنها معتقد بودند که انفرادی تمرین کردن ورزشکاران در زمین‌های تمرینی که به طور مرتب ضدعفونی می‌شود برای آنها به مراتب امن‌تر از ورزش کردن در پارک‌های محلی است.

 

با این حال نشریه رپوبلیکای ایتالیا گزارش داده که هنوز امکان دارد جوزپه کونته دستور دهد فصل جاری سری A مختومه اعلام شود. این موضوع به نتیجه جلسه او و دیگر مسئولان دولت ایتالیا در روز چهارشنبه بستگی خواهد داشت.

تمامی 20 باشگاه ایتالیا بر تمایل خود برای به پایان رساندن فصل تأکید کرده‌اند و به نظر‌ می‌رسد که تنها مانع باقی مانده تصویب پروتکل‌های پزشکی لازم برای بازگشت آنها به زمین مسابقه است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]