دوستان کسی عکس از تراتل پیکاپ نداره ؟

چک کردن این سنسور با کمک دستگاه دیاگ انجام میشود. شمع های ایریدیوم دارای عملکرد بهتر و مسبب احتراق کاملتر در خودرو هستند که این خود کمک میکند موتور به نرمی کار کند.بدلیل نایاب بودن این عنصر به نسبت پلانتینیوم گران تر است. با وجود کیت بدنه، کاهش ارتفاع خودرو و استفاده از لاستیکهای پرفورنس، این پیکاپ بیشتر روی شهر تمرکز دارد تا خارج از جاده. با مطرحشدن عبارت تعویض پیشرانه در پراید، ذهن عموم افراد به سراغ پیشرانه BP مزدا میرود که بهسادگی در دسترس بوده، قدرت و بازدهی مناسبی برای وزن 800 کیلوگرمی پراید دارد و به سادگی روی آن سوار میشود. شلبی میگوید محصولش شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۳.۴ ثانیهای دارد که بهطور قابلتوجهی بهتر از TRX است؛ به عبارت دیگر احساس میشود این یک درگ راحت برای فورد باشد اما نباید قیمت تراتل ۴۰۵ زود قضاوت کرد. این انرژی سپس توسط قطعات دیگر مکانیکی باعث به حرکت درآمدن خودرو میشود.

شمع خودرو قطعه ای متشکل از الکترود ، عایق چینی، واشرها و غیره می باشد که در بالای محفظه احتراق و سیلندر خودرو قرار گرفته و از یک طرف جریان ولتاژ بالای برق را گرفته و از طرف دیگر با ایجاد جرقه زنی در محظه احتراق باعث انفجار بخار فشرده شده بنزین و در نتیجه ایجاد نیروی لازم برای حرکت خودرو می گردد. شمع های ایریدیوم دارای نوک سوزنی هستند به همین دلیل دقت جرقه بالاتری داشته و نیاز به ولتاژ کمتری برای ایجاد جرقه در فاصله ایجاد شده دارند و بدلیل تمرکز ایجاد شده جرقه بهتری درفاصله(gap)ایجاد میشود. بوت لودر بخش مهمی است که برای فلش کردن اسپید کنترل نیاز است، البته BLHeli با بوت لودر مخصوص خود و SimonK نیز با بوت لودر مخصوص خود نصب می شود که BLHeli دارای ویژگی های بیشتر و قابل ارتجاع تری است. همانطور که مشاهده میشود.شمع های ایریدیوم جرقه متمرکز تر به دلیل الکترود سوزنی خود دارند و به نسبت بقیه شمع ها نیاز به ولتاژ جرقه کمتری برای احتراق دارند.

چرا که موتور های این ماشین کنترلی ها از نوع دو زمانه هست و موتور برای کارکردن نیاز به روغن هم داره و توجه داشته باشین همانند سوخت خوب؛ روغن خوب نیز توی موتور تاثیر چشم گیری در افزایش عمر و کارکرد بهتر موتور داره… امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشین سعی کردم یک سری اطلاعات اولیه بهتون داده باشم تا همه چیز درباره ماشین کنترلی ها رو بهتر درک کرده باشین و دیدتون رو نسبت به ماشین های کنترلی یکمی باز تر کرده باشم. مرسی همیشه بازم دمتون گرم که تا آخر این مقاله با ما بودین؛ اینم یک سری نکات درباره ماشین کنترلی های سوختی امیدوارم لذت برده باشین و اگه نظری انتقادی پیشنهادی چیزی دارین خوشحال میشم حتما توی قسمت نظرات با ما درمیون بزارین و همینطور اگه از این مقاله خوشتون اومد برای دوستانتون بفرستین و میتونید توی این صفحه؛ بقیه مقاله های مربوط به رادیو کنترل مارو هم دنبال کنین. با استفاده از ماشین کنترلی هایی که خیلی حرفه ای نیستن، مرکز ثقل نگران کننده نیست چرا که واقعاً به اندازه کافی سریع نیستن که شما بخوایین نگران این موضوع باشید.

هر وری هم که بریم مثل جدا نشدن جسم و روح از هم آپشن هم هیچ وقت از ماشین کنترلی جدا نمیشه و یکی از جذاب ترین کار های آرسی بازان آپشن کردن ماشین کنترلی خودشون هست و خب این قاعده هم از ماشین کنترلی های سوختی هم مستثنی نیست. این شمع های دارای پلاتین زمینی هستد که نصف حالت معمولی طول دارند و باعث ایجاد جرقه به صورت زاویه دار میشوند.طبق این پدیده احتراق به صورت کامل تری در محفظه ایجاد شده و سبب بهبود عملکرد خودرو می شود.این قضیه تا مدت ها یک راز بین دارندگان خودرو های ریس و تاریخچه ان به دهه 60 میلادی باز میگرده است.انجام این عمل برای خودرو های ریس که دارای تراکم بالا، دمای حرارتی بالا بوده و حجم سوخت بیشتری به سیلندر تزرق می کنند،مانند خودرو های دارای توربوبسیار مناسب است.این پدیده مسبب افزایش توان خودرو و مسافت پیموده شده به دلیل احتراق کامل تر خواهد بود.در حال حاضر اکثر شمع های جدید این طرح را بر روی شمع ها پیاده کرده اند.البته به دلیل گران بودن این شمع ها بعضی افراد به صورت دستی این کار را بر روی شمع های معمولی انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]