دانلود Diner Dash Hometown Hero بازی کامپیوتر

[ad_1]

کسی که شام میخورد خط تیره: قهرمان زادگاه است پیروی کنید تا محبوب پخت و پز / بازی رستوران Diner Dash: Flo on the Go بخشی از داش کسی که شام میخورد حق رای دادن. پس از Flo's کروز آشپزخانه ماجراهای او برای صرفه جویی در زادگاه خود که کاهش یافته است به دندانه دار کردن و خراب کردن در او ظاهرا بی موقع نبود.

کسی که شام میخورد خط تیره: قهرمان زادگاه حفظ اصول از بازی های قبلی است. Flo شروع می شود با انجام کارهای ساده مانند صندلی مشتریان و خدمت به آنها. در پایان شب او's تمیز جداول و جمع آوری نکات و امیدوارم او ساخته شده است به اندازه کافی پول برای رفتن به مرحله بعدی از بازی.

هر مرحله سخت تر می شود با مسئولیت بیشتر مورد نیاز از Flo. اما او به عنوان موفق در هر محل آنها شروع به بهبود است. پارک تفریحی پارک توپ و غیره. در حال تمام شدن افزایش ترافیک مردم و همچنین محیط اطراف است. کانتر و میز و تجهیزات, همه چیز در مورد محل نمایش شکوفایی بزرگتر کسب و کار.

قهرمان زادگاه بیش از یکی دیگر از بازی داش. این اجازه می دهد تا شما را به فرد نه تنها فلو و لوازم جانبی خود را, اما شما ببخشید. همچنین شما مجاز به طراحی رستوران خود را, آن بازی و ارسال آن برای دیگران است. شما می توانید دیگران را به چالش یک پیشخدمت دوئل به ببینید که چه کسی بیشتر پول. وجود دارد بسیاری از اضافی آن's سخت به درک بیشتر مایل در این بازی مدیریت زمان, اما شما می توانید آن را دریافت کنید!

برای اولین بار شما نیز می توانید خرید (با خود را سخت به دست آورده پول در دنیای واقعی) لباس و لوازم جانبی را برای این بازی است. اما نه تنها که شما می توانید خرید تمام رستوران ها جدید به بازی در همه حالت – داستان بی پایان و چند نفره به افزایش بازی خود را لذت بردن از بازی کسی که شام میخورد خط تیره: قهرمان زادگاه.

این بازی داش فراهم می کند راه آسان آشنایی از سری اما دودی طراوت است که باعث می شود آن را احساس جدید و نه بازسازی. بسیاری از ایده های تازه و چالش های نگه می دارد کسی که شام میخورد خط تیره: قهرمان زادگاه از احساس شما را مجبور به قرار دادن پول برای چیزی است که شما در حال حاضر متعلق به. بهترین بخش این است که داستان کامل است و یک بازی سرگرم کننده را به بازی. این که آیا شما در حالت داستان و یا در حالت بی پایان شما احساس به عنوان اگر شما محروم شده اند و اگر شما نمی خرید همه اضافی مانند بعضی از بازی ها در شما احساس. اضافی واقعا اضافی به بقیه بازی و چیزی برای خرید اگر شما می توانید't به اندازه کافی از کسی که شام میخورد خط تیره: قهرمان زادگاه راه است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]