خوب سفر در ژاپن شامل ناهار خوب

[ad_1]

ناهار را برجسته یک روز خود را در ژاپن به دلیل مواد غذایی مهم و جشن بخشی از سفر در ژاپن است.

ژاپنی, کتابهای راهنمای معرفی مواد غذایی کافه ها و رستوران ها بنتوس و مواد غذایی سوغاتی به خرید برای خود و خانواده و دوستان و همکاران. مدل روز سفر معمولا شامل بازدید از مناظر معروف در مقصد خود را, غذا خوردن, مواد غذایی محلی و یا بازدید از یک رستوران محبوب و خرید omiyage سوغاتی. و کسانی که سوغاتی اغلب مواد غذایی. ژاپنی, برنامه های سفر همچنین تمرکز بر روی غذاهای محلی است.

نمی دانم که در آن شما باید بروید ؟ جایی برای غذا – soba در ناگانو استان okonomiyaki و takoyaki در اوزاکا yudofu در کیوتو. برنامه ریزی یک سفر به خوردن تخصص های محلی به عنوان شما می توانید برنامه سفر به بازدید از جاذبه های محلی. و یا ترکیب این دو دلیل برای سفر.

رفتن به Asakusa در توکیو ؟ باید تمپورا, سوشی یا monjayaki در یک رستوران محلی دیدن Senso-ji temple و خرید برخی از مواد غذایی سوغاتی های این منطقه معروف است مانند ningyo-yaki کیک و kaminariokoshi کراکر.

رفتن به ماتسوموتو در ناگانو? بازدید از قلعه ماتسوموتو خوردن تازه و soba و خرید oyaki کوفته با پر کردن های مختلف به عنوان سوغات.

هر کجا که شما ممکن است در ژاپن استفاده از بهترین ارائه می دهد ناهار را هم در برنامه خود را برای کشف مواد غذایی ژاپنی است.

1. دریافت ارتقاء رایگان. در طول ناهار, شما اغلب می توانید یک بخش برای قیمت به طور منظم. من را دیده اند این ارائه شده برای رامش tsukemen و کاری برنج.

2. دریافت رایگان دوباره پر کردن. بسیاری از رستوران ها در خدمت teishoku سبک مجموعه ارائه خواهد شد شما بیشتر برنج یا سوپ میسو. در tonkatsu رستوران وهکو برای مثال کارکنان در خدمت شما بیشتر میسو سوپ برنج و همچنین بیشتر کلم.

3. همه شما می توانید بخورید. درست مثل یک نوار سالاد ارائه آنجا سالاد به عنوان شما می خواهید وجود دارد سبک بوفه همه شما می توانید بخورید به نام tabehodai. بررسي ناهار در هتل. خود را tabehodai ناهار شامل انواع زیادی از غذاهای خوش طعم و کویر. این مواد غذایی با کیفیت بالا در اینجا بسیار محبوب است با بازدید کنندگان و مقدار شما غذا خوردن است که تنها محدود اشتها و معمولا سخاوتمندانه زمان محدود.

4. ناهار مجموعه. انتخاب ویژه ناهار در یک نوار سوشی یا سنتی رستوران ژاپنی. شما می توانید انتظار برای خوردن انتخاب نفیس برای کمتر از نیمی از آنچه شما خواهد پرداخت در زمان شام. این ناهار مجموعه یک گزینه خوب اگر شما می خواهید به غذا خوردن در مکان های که معمولا خارج از بودجه خود را.

5. بنتو جعبه ناهار. ناهار جعبه است یک گزینه خوب اگر شما می خواهید به غذا خوردن در خارج در یک پارک و یا خواهد شد در قطار در طول روز. البته فروشگاه های راحتی ارزان قیمت ارائه ناهار, اما شما همچنین می توانید یک بنتو است که یک درمان خاص. بررسی رستوران ها و بنتو فروشندگان در نزدیکی ایستگاه قطار. Eki-بن (ایستگاه قطار بنتو) اغلب با استفاده از ظرافتهای محلی و جشن کلاس بنتو را در خود دارد.

بنابراین فراموش نکنید که ناهار و زمان برای وعده های غذایی هنگامی که شما طراحی خود را به سفر. محلی خوراک و رستوران ها اضافه خواهد شد به کلی خود را تجربه سفر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]