خرچنگ – یک ژنده پوش به ثروت داستان

[ad_1]

زمانی که اولین کشتی وارد Plymouth ترین صدف در نظر گرفته نشده بود مناسب برای مصرف انسان به دلیل در هیچ بخش کوچکی به شباهت آن به یک حشره آن را به عنوان crawled شده در امتداد اقیانوس پایین. اولیه ترین مسافران در طول 1600s بودند از انگلستان و دیگر کشورهای انگلستان و عادت به خوردن گوشت گاو, گوسفند و مرغ. چه آنها مصرف از اقیانوس معمولا ماهی به شکل ماهی روغن ماهی و تنها. فراوان خرچنگ تغذیه می شد به بندگان و حیوانات اهلی (باید شده اند وجود دارد بسیاری از خوشحال گربه). بومیان آمریکایی از آن استفاده می شود برای کود. فقط عکس هزاران نفر از این موجودات خاردار به عنوان آنها شسته شد تا در سواحل کیپ که در آن هر کسی می تواند پر کردن یک سطل به صورت رایگان. (شما بهترین رتبهدهی نشده است؟)

حتی اگر canneries شروع به پاپ در امتداد شرقی دو قرن بعد خرچنگ بود و نه مطلوب آیتم در منوی شام اما به عنوان یک ارزان و مغذی پروتئین برای فقرا و زندانیان بسیار شبیه کنسرو تن ماهی در سواحل غرب است. شما می توانید مطمئن باشید که foodie توماس جفرسون هرگز اجازه پست خرچنگ به تیره درب آشپزخانه خود را. نگه داشتن در ذهن است که آمریکایی ها هنوز هم چسبیده به را به زبان انگلیسی رژیم غذایی که گوشت در درجه اول مبتنی بر. صدف خارجی بودند به آنها و نه به طور گسترده ای خورده در هر فرم.

به آرامی خرچنگ تر شد و پذیرفته شده به خصوص با راه آهن سفر در طول قرن 19 زمانی که مسافران در حال حرکت صلیب کشور شد ناآشنا با شاداب گوشت سفید و می تواند تغذیه برای سکه در ناهار خوری اتومبیل. و به عنوان ثروتمند vacationers flocked به اسکودوی کیپ کد در هر تابستان خرچنگ کشف شد و در آغوش ایجاد افزایش محبوبیت و در قیمت می باشد.

در طول 1920s خرچنگ قیمت واقعا شروع به افزایش می یابد تنها به شاقول در طول رکود بزرگ که چند می تواند آن را تقبل کنند. با توجه به کمبود خرچنگ نبود جیره بندی در طول جنگ جهانی دوم و در نتیجه تبدیل به یک ظرافت در میان مرفه تر. مدت کوتاهی پس از آن رستوران های خوب برجسته آن را در منوهای خود و آشپزی ستایش آن مرزه امکانات. 1950s, خرچنگ بود بصورتی پایدار و محکم قرار خود را به عنوان یک لوکس مواد غذایی زیر خاویار و قیمت پاسخ درآمده است.وجود دارد بسیاری از گونه های مختلف خرچنگ از باارزش مین خرچنگ که دستورات بالاترین قیمت به کوچکتر خرچنگ از مکزیک به نام langostino. آمریکایی ها ارزش بسیار باارزش مین دم خرچنگ با کشیده کره بالاتر از همه چیز.

در حال حاضر کسب و کار پررونق است. در سال گذشته انگلستان ماهیگیران تخلیه بیش از 130 میلیون پوند اضافه می کند که تا حدود 534 میلیون دلار است. (فکر می کنم از کره مورد نیاز است.) و این فقط در ایالات متحده آمار و ارقام. ما کانادا همسایگان شمالی نیز لذت بردن از یک مرفه خرچنگ کسب و کار با بسیاری از فضل خود آسیا صادر شده است. قیمت های فعلی برای مین مختلفی که در نظر گرفته مطلوب تر از کانادا عموزاده شناور در اطراف 9 تا 11 دلار در هر پوند در عمده فروشی. Langostino خرچنگ شایع است که در جنوب غربی مکزیک است که واقعا خرچنگ در همه اما یکی دیگر از گونه های خرچنگ. از آن فروخته شده است توسط برخی از رستوران های فست فود ویژه در مواد غذایی می ایستد و eateries در جنوب مرز و هزینه های قابل ملاحظه ای کمتر از آمریکا خرچنگ.

بنابراین وجود شما به آن است. یک ژنده پوش به ثروت حماسه. خرچنگ ترمیدور خرچنگ مک و پنیر, رول خرچنگ, خرچنگ دریایی, سالاد جدید, انگلستان صدف bakes پینک و فقط ساده قدیمی ظالمانه خوشمزه مین خرچنگ. حیف هر کسی نسبت به صدف چون خرچنگ رتبه راست وجود دارد بر روی طعم و مزه مقیاس و خرچنگ طرفداران پرداخت صمیم قلب برای غذای مورد علاقه خود را. واضح است که هیچ پایانی در چشم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]