حضور «لئوناردو داوینچی» در تلویزیون/ کشف یکی از اسرار نابغه ایتالیایی

[ad_1]

به گزارش شفاف، آیدان ترنر هنرپیشه‌ای که همه او را با بازی در نقش «پولدارک» می‌شناسند حالا در سریال جدید تلویزیونی «لئوناردو»  جامه «داوینچی» را بر تن می‌کند. فرانک اسپوتنیز خالق سریال «مردی در قلعه بلند» کارگردانی این سریال را به‌عهده دارد.

«لوکس واید» و «بیگ لایت پروداکشن» در همکاری با تلویزیون فرانسه و RTVE و با حمایت در پخش جهانی از سوی «سونی پیکچرز تلویزیون» تولید این فیلم را عهده‌دار هستند.

فرانک اسپوتنیز سازنده «مردی در قلعه بلند»، «فایل‌های اکس» و «مدیسی» و استیو تامپسون سازنده «شرلوک» و «دکتر هو» خالقین سریال «لئوناردو» هستند.

دنیل پرسیوال سازنده «اهل پمبرلی» و الکسیس سوئیت خالق «دون ماتئو» و «بازگشت به جزیره» کارگردانان این پروژه تلویزیونی هستند.

این مجموعه برای پخش در سال 2021 برنامه‌ریزی شده است و طی این سریال به کشف یکی از اسرار شگفت‌انگیزترین و  مرموزترینِ انسان‌های تاریخ پرداخته خواهد شد، مردی که تمام دنیا به کار و نبوغ او واقف هستند و شخصیت واقعی او هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در این فیلم ترنر کنار جیان‌کارلو جیانینی (هنرپیشه کش22) که در نقش «آندره دل وروچیو» استادِ لئوناردو داوینچی ایفای نقش کرده، بازی می‌کند. ماتیلدا دی آنجلیس (هنرپیشه فیلم «باطل کردن») نیز در نقش «کاترینا دا کرِمونا» از آشنایان صمیمی داوینچی ظاهر می‌شود. فردی هایمن نیز در نقش «استفانو جیرالدی» کارآگاه جوان اهل پودسا که به‌دنبال کشف راز اصلی این داستان است، ایفای نقش می‌کند.

داوینچی در شرایطی نامطلوب در توسکانی به دنیا می‌آید و از همان کودکی ذهن سرکش و نزدیک به مافوق‌بشری‌اش به‌دنبال کشف اسرار هستی می‌گردد. تمام آثار او از علوم گرفته تا هنری و مهندسی و آناتومی و شاعری، تبلور انسانیت عمیق او در درک اسرار پیرامون جهان هستی به‌شمار می‌آید.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]