حذف ترم منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا

[ad_1]

محمد مهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت و گویی، با اشاره به موضوع حذف واحد در ترم دوم سال تحصیلی ۹۸- ۹۹، اظهار کرد: در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی دانشگاه های سراسر کشور  حذف واحد دانشجویان به تعویق افتاده است به همین دلیل ما به دانشگاه علوم پزشکی پیشنهاد داده ایم که حذف واحد در این دانشگاه به تاریخ دیگری موکول شود.

او ادامه داد: متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا تقویم آموزشی دانشگاه تغییر پیدا کرده است و اگر دانشجویان به دلیل شیوع کرونا با مشکل روبه رو شوند دانشگاه پس از بررسی های مساعدت های لازم را با آن‌ها انجام می دهد.

صدوقی تأکید کرد: با توجه به اینکه حذف واحد در زمان‌های مقرر انجام نشده است، اگر دانشجویان در خصوص سنوات  با مشکلی روبه رو شوند در شورای آموزشی دانشگاه مطرح و مساعدت های لازم با دانشجویان انجام می‌شود.

او گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در خصوص حذف ترم  آموزشی دانشگاه وجودنداشته و تا پایان ترم تحصیلی زمان زیادی باقی مانده است. حذف ترم  بستگی به شرایط آینده کشور از نظر شیوع بیماری کرونا و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یادآوری کرد: مسئله دانشجویانی که از نظر سنوات دچار مشکل می شوند در شورای آموزشی دانشگاه  مطرح و مساعدت های لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.

او افزود: با حذف  واحدهای درسی بدون احتساب سنوات مشروط و به شرط نگرفتن کمک هزینه تحصیلی انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]