حذف ترم منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا

[ad_1]

محمد مهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت و گویی، با اشاره به موضوع حذف واحد در ترم دوم سال تحصیلی ۹۸- ۹۹، اظهار کرد: در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی دانشگاه های سراسر کشور  حذف واحد دانشجویان به تعویق افتاده است به همین دلیل ما به دانشگاه علوم پزشکی پیشنهاد داده ایم که حذف واحد در این دانشگاه به تاریخ دیگری موکول شود.

او ادامه داد: متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا تقویم آموزشی دانشگاه تغییر پیدا کرده است و اگر دانشجویان به دلیل شیوع کرونا با مشکل روبه رو شوند دانشگاه پس از بررسی های مساعدت های لازم را با آن‌ها انجام می دهد.

صدوقی تأکید کرد: با توجه به اینکه حذف واحد در زمان‌های مقرر انجام نشده است، اگر دانشجویان در خصوص سنوات  با مشکلی روبه رو شوند در شورای آموزشی دانشگاه مطرح و مساعدت های لازم با دانشجویان انجام می‌شود.

او گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در خصوص حذف ترم  آموزشی دانشگاه وجودنداشته و تا پایان ترم تحصیلی زمان زیادی باقی مانده است. حذف ترم  بستگی به شرایط آینده کشور از نظر شیوع بیماری کرونا و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یادآوری کرد: مسئله دانشجویانی که از نظر سنوات دچار مشکل می شوند در شورای آموزشی دانشگاه  مطرح و مساعدت های لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.

او افزود: با حذف  واحدهای درسی بدون احتساب سنوات مشروط و به شرط نگرفتن کمک هزینه تحصیلی انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]