جهانی اتصالات صنعت – بررسی اجمالی از رشد آن

[ad_1]

اتصالات شامل سخت افزار موارد استفاده می شود که به راحتی اضافه و همچنین زیبایی به حمام های مختلف تنظیمات. در اخیر yeas تولید کنندگان از bathware محصولات و انواع دیگر اتصالات باید آمد تا با ایده های نوآورانه. در همان زمان طرح های قدیمی احیا شده است برای ایجاد یک نگاه لوکس به سبک های مختلف از دستشویی و حمام.

کشورهایی مانند چین و هند نشان داده اند که رشد فوق العاده ای در حمام سخت افزار و اتصالات میباشد. حمام یراق آلات تولید کنندگان نه تنها غذا به بازارهای داخلی این کشورها آنها صادرات این محصولات در کیفیت بزرگ به کشورهای دیگر نیز هست. در اینجا یک نمای کلی از حمام اتصالات صنعت در سطح جهانی است.

رشد اتصالات بازار

با توجه به نظرسنجی های اخیر, حمام یراق آلات تولید و صنعت در هند در حال رشد در نرخ 22 درصد در سال است. صنعت ثبت ارزش INR 18 میلیارد دلار در سال 2008. رشد انتظار می رود برای ادامه همان راه آینده و راه های بسیار پیش بینی شده ارزش این صنعت در سال 2012 است INR 40 میلیارد دلار رسیده است.

در چین تعداد شرکت های تولید لوازم و اتصالات حمام افزایش یافته و به 2000 نفر در 10 سال گذشته است. تولید ملی از حمام های مختلف محصولات شاهد رشد شدید در طول این دوره است. هر دو هند و شرکت های چینی در این صنعت صادرات حجم زیادی از حمام سخت افزار به کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان است.

افزایش تقاضا

شده است وجود دارد سازگار افزایش تقاضا برای طرح های مدرن از اتصالات در دسته بندی های مختلف. وجود دارد برخی از دلایل خاص که منجر به افزایش در تقاضا:

· افزایش درآمد مردم در سراسر جهان در 10 سال گذشته تا حد زیادی کمک به سمت افزایش تقاضا از حمام سخت افزار. صاحبخانه در حال حاضر مایل به حمام خود را به عنوان با شکوه گوشه ای از خانه.

· افزایش شهرنشینی بیش از حد ساخته شده است حمام نوآورانه سخت افزار و اتصالات محبوب در میان مالکان که دارای خانه در شهرستانها و مناطق توسعه یافته.

· مردم باید آگاهانه در مورد دکوراسیون خانه و صفحه اصلی بهبود. اضافه کردن معاصر اتصالات به حمام خود را بخشی از این روند است.

· به غیر از مناطق مسکونی دستشویی و حمام در صنعت مهمان نوازی بیش از حد طراحی شده با دقت به آنها نگاه زیبا و جذاب است. هتل ها و رستوران ها و دیگر موسسات در حال گرفتن مراقبت های ویژه در انتخاب آخرین حمام سخت افزار طرح.

حمام مدرن و اتصالات

مدرن و اتصالات و لوازم جانبی ساخته شده از مواد مانند کروم و مس و فولاد است. این مواد ارائه یک نگاه شیک برای آیتم های مختلف و آنها را در دسترس در انواع در از نظر رنگ و پس از اتمام. برخی از محبوب پس از اتمام ارائه شده توسط تولید کنندگان شامل طلا پایان جلا کروم قهوه ای تیره و برنز. توالت, شستشو حوضه فوستس وان حمام مخازن و قفسه حوله و حوله میله در میان محبوب ترین حمام سخت افزار اقلام است.

اتصالات و لوازم جانبی آمده اند راه طولانی از کاربردی واحد به لوازم تزئینی. امروز مصرف کنندگان نیاز به راضی شیک و معاصر حمام سخت افزار طرح.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]