جزیره Colonsay – چرا از آن است که تماس

[ad_1]

کجا ؟ Colonsay? با تمام جهان را انتخاب کنید, چرا بر روی زمین شما را انتخاب کنید یک جزیره در درون هیبرید واقع در غرب اسکاتلند اسکاتلند به سختی به 10 مایل طول و 2 کیلومتر عرض تنها با 130 نفر? در اینجا دلایل و آنها نسبتا قانع کننده:

1. صرفه جویی در جهان: هر کسی در بریتانیا می توانید به Colonsay توسط حمل و نقل عمومی – این پورت سرزمین اصلی است و ابن به راحتی رسیده با قطار یا اتوبوس. هر دو ScotRail و CityBus عمل مکرر خدمات بین گلاسکو مرکز شهر و ابن. هیچ خصوصی آلودگی شامل و شما لذت بردن از استرس سفر رایگان بدون ترافیک بدون بزرگراه خدمات-ایستگاه فقط سهولت و راحتی از دوران گذشته است.

2. لذت بردن از سفر: غرب کوهستانی راه آهن (ScotRail) است که به اذعان یکی از دیدنی ترین سفر در جهان است و پس از 2 ساعت کروز از طریق باشکوه فرث از لورن روی راحت و مدرن کشتی توسط CalMac کشتی با مسئولیت محدود تماما متعلق به دولت است.

3. جذاب زمین شناسی: شما لازم نیست به یک متخصص برای تشخیص قدرت قاطع باستان یخ-ورق در بازمانده از خطوط زمین و نه به قدر عظیم فشارهای که سرکوب جزیره و بنابراین به آرامی پرده برداری فوق العاده ای مطرح ساحل قرار گرفتن در معرض در حال حاضر روز. چشمگیر وجود دارد دایک پر شده توسط ماگما طولانی منقرض شده عمل آتشفشانی و آشکار عمل فرسایش بر اراضی برای اولین بار ایجاد و برخی از 4000 میلیون سال پیش.

4. سحر و جادو از جزیره: پر جنب و جوش با یکی از بزرگترین پرنده در کلنی های داخلی هیبرید واقع در غرب اسکاتلند مبارک با صدها گونه از گل های وحشی دریا-محاصره کردن و حاشیه با به معنای واقعی کلمه مایل از بی عیب و نقص شنهای طلایی.

5. عاشقانه از محل: در بحرانی اتصال در دریا-خطوط از دوران باستان Colonsay است که با وقف قابل توجهی باقی مانده از تقریبا در هر دوره است. میانسنگی سایت ها میان بهترین در انگلستان وجود دارد و نیز در عصر برنز در گورهای عصر آهن قلعه اولیه مسیحی کلیساهای کوچک وایکینگ شهرک و مبهم حل و فصل و زمینه سیستم از هر سن و سال.

6. فریب مناسب تعطیلات: هر مقصد در داخل راه رفتن فاصله وجود دارد گلف و ماهیگیری و شن و ماسه-castling و شنا و نقاشی و عکاسی و دوچرخه سواری و هر چیز دیگری که باعث می شود به صورت واقعی آرامش و دو رستوران ها و میخانه یک کتابفروشی یک آبجوسازی یک انتخاب از دو محلی gins و محدوده عالی از هنر و صنایع دستی و… می گویند هیچ چیز از ceilidhs و craic!

7. رضایت از یک انتخاب خوب: با پوند کاهش و خارجی تعطیلات کمی زیاده روی است. با فرودگاه در حال تبدیل شدن بیشتر شلوغ و سرکوبگر با گذشت هر روز پرواز جدید برزخ. با آلودگی و جهانی گرم شدن کره زمین که آنچه آنها در حال حاضر هیچ کس می خواهد به همه چیز را بدتر.

البته شما ممکن است می گویند “چرا Colonsay?” شما حتی ممکن است می گویند “چرا که نه Skegness? یا Mull? یا کاونتری? یا لندن؟” در واقع شما فقط این سوال بپرسید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به Colonsay – فقط آن را نگاه کردن و شگفت زده می شود. آن ممکن است اما آن را بسیار خاص آن است که به راحتی رسیده و آن را به راحتی می توانید تبدیل شده است که جای بسیار ویژه برای شما و خانواده خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]