جزئیات اجرای طرح ترافیک در هفته آینده/ فرصت دوساعته برای خروج از محدوده طرح

[ad_1]

یوسف حجت در گفت و گویی، درباره زمان اجرای طرح ترافیک سال جاری، اظهار کرد: از هفته آینده طرح ترافیک از ساعت 7:30 صبح الی 19 عصر اجرایی می‌شود اما از ساعت 14 الی 16 یکبار خروج از طرح مجاز است و نیازی به عوارض ندارد.

وی درباره علت ایجاد مهلت دو ساعته  برای خروج از محدوده طرح ترافیک، گفت: با توجه به اینکه دولت ساعت کاری ادارات را از 7 صبح الی 14 تعیین کرده، با ایجاد این فرصت دو ساعته کارمندان دولت تا ساعت 7:30 فرصت دارند داخل محدوده و بعد از ساعت 14 از محدوده خارج شوند. 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد:  با این کار کارمندان دولت می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند و بدین ترتیب فشار کمتری به حمل و نقل عمومی وارد و فاصله‌گذاری اجتماعی بیشتر رعایت می‌شود.

وی افزود: افرادی که از ساعت 7:30 تا 19 در محدوده طرح ترافیک تردد داشته باشند باید عوارض آن را بپردازند. البته رزرو کردن طرح هنوز اجباری نشده اما باید در حساب شهروندان اعتبار وجود داشته باشد زیرا شرایط مانند سال گذشته نیست که بتوانند یک ماه بعد، پول عوارض ورود به محدوده را بپردازند. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]