جزئیات اجرای طرح ترافیک در هفته آینده/ فرصت دوساعته برای خروج از محدوده طرح

[ad_1]

یوسف حجت در گفت و گویی، درباره زمان اجرای طرح ترافیک سال جاری، اظهار کرد: از هفته آینده طرح ترافیک از ساعت 7:30 صبح الی 19 عصر اجرایی می‌شود اما از ساعت 14 الی 16 یکبار خروج از طرح مجاز است و نیازی به عوارض ندارد.

وی درباره علت ایجاد مهلت دو ساعته  برای خروج از محدوده طرح ترافیک، گفت: با توجه به اینکه دولت ساعت کاری ادارات را از 7 صبح الی 14 تعیین کرده، با ایجاد این فرصت دو ساعته کارمندان دولت تا ساعت 7:30 فرصت دارند داخل محدوده و بعد از ساعت 14 از محدوده خارج شوند. 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد:  با این کار کارمندان دولت می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند و بدین ترتیب فشار کمتری به حمل و نقل عمومی وارد و فاصله‌گذاری اجتماعی بیشتر رعایت می‌شود.

وی افزود: افرادی که از ساعت 7:30 تا 19 در محدوده طرح ترافیک تردد داشته باشند باید عوارض آن را بپردازند. البته رزرو کردن طرح هنوز اجباری نشده اما باید در حساب شهروندان اعتبار وجود داشته باشد زیرا شرایط مانند سال گذشته نیست که بتوانند یک ماه بعد، پول عوارض ورود به محدوده را بپردازند. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]