جزئیات اجرای طرح ترافیک در هفته آینده/ فرصت دوساعته برای خروج از محدوده طرح

[ad_1]

یوسف حجت در گفت و گویی، درباره زمان اجرای طرح ترافیک سال جاری، اظهار کرد: از هفته آینده طرح ترافیک از ساعت 7:30 صبح الی 19 عصر اجرایی می‌شود اما از ساعت 14 الی 16 یکبار خروج از طرح مجاز است و نیازی به عوارض ندارد.

وی درباره علت ایجاد مهلت دو ساعته  برای خروج از محدوده طرح ترافیک، گفت: با توجه به اینکه دولت ساعت کاری ادارات را از 7 صبح الی 14 تعیین کرده، با ایجاد این فرصت دو ساعته کارمندان دولت تا ساعت 7:30 فرصت دارند داخل محدوده و بعد از ساعت 14 از محدوده خارج شوند. 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد:  با این کار کارمندان دولت می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند و بدین ترتیب فشار کمتری به حمل و نقل عمومی وارد و فاصله‌گذاری اجتماعی بیشتر رعایت می‌شود.

وی افزود: افرادی که از ساعت 7:30 تا 19 در محدوده طرح ترافیک تردد داشته باشند باید عوارض آن را بپردازند. البته رزرو کردن طرح هنوز اجباری نشده اما باید در حساب شهروندان اعتبار وجود داشته باشد زیرا شرایط مانند سال گذشته نیست که بتوانند یک ماه بعد، پول عوارض ورود به محدوده را بپردازند. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]