جزئیات اجرای طرح ترافیک در هفته آینده/ فرصت دوساعته برای خروج از محدوده طرح

[ad_1]

یوسف حجت در گفت و گویی، درباره زمان اجرای طرح ترافیک سال جاری، اظهار کرد: از هفته آینده طرح ترافیک از ساعت 7:30 صبح الی 19 عصر اجرایی می‌شود اما از ساعت 14 الی 16 یکبار خروج از طرح مجاز است و نیازی به عوارض ندارد.

وی درباره علت ایجاد مهلت دو ساعته  برای خروج از محدوده طرح ترافیک، گفت: با توجه به اینکه دولت ساعت کاری ادارات را از 7 صبح الی 14 تعیین کرده، با ایجاد این فرصت دو ساعته کارمندان دولت تا ساعت 7:30 فرصت دارند داخل محدوده و بعد از ساعت 14 از محدوده خارج شوند. 

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد:  با این کار کارمندان دولت می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند و بدین ترتیب فشار کمتری به حمل و نقل عمومی وارد و فاصله‌گذاری اجتماعی بیشتر رعایت می‌شود.

وی افزود: افرادی که از ساعت 7:30 تا 19 در محدوده طرح ترافیک تردد داشته باشند باید عوارض آن را بپردازند. البته رزرو کردن طرح هنوز اجباری نشده اما باید در حساب شهروندان اعتبار وجود داشته باشد زیرا شرایط مانند سال گذشته نیست که بتوانند یک ماه بعد، پول عوارض ورود به محدوده را بپردازند. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]