جراحی زیبایی گوش

از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی مشورت بگیرند. مورد تمسخر واقع شدن کودکان در سنین پایین عارضه ای است که فرد را جهت انجام جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی متمایل می کند به همین دلیل قدم اول در این زمینه مشاوره گرفتن از یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذقی است. با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان انجام این نوع از جراحی زیبایی و شرایط نا مساعد اقتصادی نمی توان قیمت دقیقی از این نوع عمل خدمت تان ارائه کرد اما برای سهولت در برنامه ریزی های بودجه ای تان به برخی از پارامتر های موثر بر نرخ هزینه های جاری نیز اشاره می کنیم. گوش ها جز عناصری در چهره هستند که به راحتی نمی توان آنها را از دید عموم پنهان کرد. قسمت فوقانی گوش پنهان است و ممکن است برخی از ناهنجاریهای غضروف گوش فوقانی (اسکافا و چین و چروکهای فوقانی و تحتانی غضروف یا کورورا) وجود داشته باشد. جهت تصحیح این مشکل، جراح بخیه های دائم در غضروف فوقانی گوش زده و آنها را به نحوی گره می زند که یک چین ایجاد کرده و گوش را بالا نگه دارد.

پزشکانی که در حوزه جراحی صورت صاحب تخصص هستند ، می توانند عمل گوش را بر یک مبنای معین انجام داده و آموزش های ویژه ای را ، در زمینه روندهای جراحی جمجمه و صورت دریافت کرده اند. گفتنی است نتایج حاصل از عمل جراحی پلاستیک گوش ها تا حد زیادی به تغییرات مورد نظر وابسته است، به این معنا که شکل و فرم گوش ها میتواند به دلخواه فرد مورد نظر و با در نظر گرفتن سلیقه او انجام شود. گفتنی است بی حسی موضعی همان بی حسی ای است که در دندان پزشکی و توسط ماده لیدوکائین به وجود می اید، با این تفاوت که در این عمل این ماده در لاله گوش تزریق می شود. بنابراین میتوان گفت که اتوپلاستی نیز یک عمل سرپایی است و فرد به طور کامل بیهوش نمی شود و در عوض از بی حسی موضعی استفاده میشود. بنابرای این عمل به سه صورت بیهوشی کامل، نیمه بیهوشی و بی حسی موضعی قابل انجام است که ترجیح بیمار نیز در انتخاب نوع بیهوشی تاثیرگذار است اما به طور کلی روش نیمه بیهوشی بیشتر پیشنهاد میشود، چراکه در این روش علاوه بر اینکه لاله گوش بی حس میشود داروی ضد درد و اضطراب نیز به بیمار تزریق شده و در نتیجه بیمار به خوابی آرامبخش و عمیق فرو میبرد، بنابراین دچار استرس ناشی از بی حسی موضعی عمل گوش های برجسته نمی شود.

برجستگی گوش ها ، هیچ تاثیری بر شنوایی نداشته و این افراد از شنوایی نرمال و ضریب هوشی برابر ، با سایر افراد جامعه و بعضا حتی بیشتر از سایر افراد ، برخوردارند. اینترنت بستری فراهم کرده که با هر سطحی در هر مبحثی بتوانیم کلاسهای آموزشی و مطالب مفید خود را پیدا کنیم. به علاوه اگر از بهترین جراح زیبایی گوش در تهران کمک بگیرید به طور چشم گیری از بروز هر گونه عوارض جانبی نیز جلوگیری می شود. بعضی از تکنیک های اتوپلاستی به چندین برش احتیاج دارند، اگرچه یک جراح با تجربه به گونه ای عمل را انجام می دهد که نتیجه طبیعی ترین شکل ممکن به دست آید. چراکه ما در این مقاله به معرفی ۱۰ تا از بهترین جراح زیبایی گوش پرداختهایم. دندههای 8، 9 و 10 همه از طریق غضروفهایی که به غضروف دنده هفتم متصل هستند به جناغ متصل میشوند، بنابراین ما این ها را دندههای کاذب میدانیم. در نهایت بعد از اینکه فرم دهی انجام شد غضروف گوش با استفاده از بخیه در محل مناسب ثابت می گردد.

بعد از عمل حتماً از هدبندی که برایتان تجویز شده طبق دستور پزشک استفاده کنید. چرا دکتر کامران کاویانی فر را برای جراحی گوش فرزند خود انتخاب می کنید؟ بعد از عمل نیز بیمار درد و ناراحتی زیادی را متحمل نمی شود و پانسمان در روز دوم برداشته خواهد شد و به بیمار توصیه می شود که هدبند پهنی را روی هر دو گوش و در تمام شبانه روز به مدت 2 هفته قرار دهد و بعد از آن فقط شب ها فقط به مدت 3 هفته از آن استفاده کند. هر گونه جراحی به میزان سنگین یا سبک بودنش قطعا عوارضی نیز به دنبال خواهد داشت اتوپلاستی نیز مانند هر جراحی دیگری بدون عوارض نخواهد بود . پس از انجام اتوپلاستی مهم ترین امر رعایت بهداشت و نظافت محل بخیه و زخم است، به این ترتیب که محل بخیه باید در روز در چند نوبت شسته و از پماد آنتی بیوتیک استفاده شود. تثبیت بخیه برای خلق چین آنتی هلیکال چیست ؟ معمولا بی ضرر و عارضه می باشد اما گاهی عفونی می شود و نیاز به مصرف آنتی بیوتیک برای درمان پیدا می کند و در صورت تکرار تعداد عفونت باید عمل صورت بگیرد. چگونه می توان عوارض این جراحی را درمان کرد؟

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد برجسته بودن گوش نوزاد بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]