جذب مخفی هنر نمایندگی

[ad_1]

آیا شما می دانید که وجود دارد نامرئی “خوانده-های میان” در هنر ، آنها به نام هنر مشاوران و هنرمند مظنونان حمله به دانشگاه آنها می تواند تأثیر زیادی در چقدر هنر فروش شما و آنها حتی نمی نیاز به یک “آجر و ملات” فروشگاه خرده فروشی به آن را انجام دهد. اگر این هنر و حرفه ای را انتخاب کنید شما و هنر شما وارد یک منحصر به فرد و اغلب مرموز جهان وجود دارد که در بین سنتی و جایگزین سالن. اما در ابتدا شما باید بدانید که چگونه برای جذب علاقه خود را.

هنر مشاوران و هنرمند نمایندگان دائما مشغول ایجاد ارتباط با خریداران از همه نوع. آنها به دنبال شما مگر اینکه دستاوردهای خود و هنر خود را با توجه مشتریان خود را. اگر آنها مانند کار خود را به آنها خواهم آمد و پیدا کردن شما.

هنر مشاوران اغلب در مقیاس بزرگ خریداران. به دست آوردن آنها هنر برای کسب و کار است که دیوارهای لخت و مناسب بودجه. هنر مشاوران رسیدگی به هر نوع از هنر قابل تصور برای شرکت ها, بیمارستان ها, هتل ها, رستوران ها و استراحتگاه.

هنرمند نمایندگان ترکیبی از عامل فروشنده خصوصی, گالری, فروشنده, طراح داخلی, متصدی و کسب و کار مشاور. آنها به فروش هنر گاهی اوقات تعداد زیادی از آن. و شما احتمالا هرگز از شنیده می شود بسیاری از آنها را. هنرمند تکرار نمی تبلیغ در سراسر کشور و آنها لازم نیست همه باید از هنرمندان کار می کنند.

من در ملاقات با “جایگزین فضای” کارشناس و نویسنده مارگارت Danielak. در اینجا این است که چگونه او در توضیح نقش:

“موثر هنر هرزه است مانند یک فیلم agent; هر عملکرد مشابه. اگر شما یک ستاره فیلم مشتاق به جای یک هنرمند تجسمی, یکی از بزرگترین دارایی های خود را عامل. خود عامل خواهد بود تماس با مردم از طرف شما است که می تواند کمک به پیشبرد حرفه خود و به دست آوردن شما فرصت هایی که شما هرگز در غیر این صورت لذت ببرید. نماینده خود را معرفی خواهد شما را به افراد مهم در این فیلم کسب و کار و آینده مدیران و تولید کنندگان خواهد بود و آگاه از “پشت صحنه” اتفاقات که در کسب و کار. هر روز خود را عامل خواهد بود در تلاش برای شما را به – صورت خود را و کار خود تمرکز کل جهان است. هنر تکرار مانند عوامل تلاش برای انجام همان – تنها آنها در ArtWorld برای ترویج خود هنرمندان است. بر خلاف یک گالری هنر تکرار معمولا نشان دهنده یک گروه کوچک از هنرمندان است. من نماینده تنها هفت از جمله تونی اسکات و پدر مرحوم من.”

به منظور کار با یک هنر هرزه و/یا هنر مشاور:

  • شما نیاز به تولید آثار هنری است که درخواست تجدید نظر گسترده;
  • قیمت خود نیاز به رقابتی;
  • و شما باید به خوبی سازمان یافته و حرفه ای.

این مرموز mavens برای شما و شما آماده برای آنها ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]