جادویی پانوراما مسیر و Oliver's رستوران و تسلیم

[ad_1]

تصور کنید … دراماتیک مناظر کوه با جدا buttresses محض صخره چهره و غیر معمول ویژگی های زمین شناسی; تصور کنید دیدنی دره پری آبشارها و ضخیم جنگل های سرسبز. من به شما معرفی ', چشم انداز, مسیر,' در جادویی, Mpumalanga استان آفریقای جنوبی است. مپوملنگا معنی 'جایی که خورشید بالا می رود,'.

چشم انداز مسیر ارائه می دهد مسافر یک تعداد چشمگیری دیدنی نظرات به تجربه این سرزمین عجایب و شامل بازدید از Blyde رودخانه, دره عمیق و باریک (3 بزرگترین دره عمیق و باریک در جهان) و آن سه Rondavels خدا's پنجره اوج سنگ Bourke's شانس چاههای و تعدادی از آبشارهای زیبا مانند مک, مک, تنهاست نهر و لیسبون می افتد. این منطقه همچنین دارای یک تاریخی تاثیر و یک دیدار تاریخی استخراج از معادن طلا شهر از زائران استراحت ضروری است. قدم زدن پایین آن کمی عجیب و جالب جاده اصلی مشاهده بازسازی ساختمان های تاریخی و معدن کلبه بازدید از موزه برای مشاهده این معدن قدیمی و آثار توقف در دفتر توریستی و پیوستن به یک تور با راهنما به تجربه زندگی در معدن طلا هی روز و سعی کنید دست خود را در طلا سوژه متحرک از روبرو.

بسیاری از چشم انداز مسیر واقع شده است در Highveld. ديد از خدا's پنجره و اوج سنگ نگاه کردن بیش از Lowveld راه زیر. این 2 زمینه تجربه نسبتا شرایط آب و هوایی مختلف. این Lowveld است نیمه گرمسیری و به دلیل نزدیکی به آب های گرم اقیانوس هند و عرض جغرافیایی. این Highveld نسبتا زیادی کولر با توجه به ارتفاع آن از 2300m به 1700m بالاتر از سطح دریا. این Drakensberg پرتگاه بیشتر دریافت آسمانی با تمام مناطق دیگر که نسبتا به خوبی سیراب بیشتر تابستان رعد و برق. این Highveld اغلب تجارب شدید سرما در حالی که Lowveld است که عمدتا فراست-رایگان. در زمستان بارندگی بسیار نادر است به جز برای برخی از نم نم باران در سینه کش.

پیشنهاد من به شما در هنگام سفر به آفریقای جنوبی است که به ترکیب 2-شب اقامت در یا در نزدیکی چشم انداز مسیر خود را با آفریقایی صفری تجربه در جهان مشهور پارک ملی کروگر و یا در ذخایر خصوصی فقط در غرب کروگر. سه نفر از مطلق مورد علاقه من لوکس لژ بازی در حال Londolozi خصوصی ذخیره بازی ساوانا خصوصی ذخیره بازی و شیر ماسه خصوصی ذخیره بازی. اینها همه در واقع در Sabi ماسه ذخیره بازی به خوبی شناخته شده برای آن بازی بسیار عالی مشاهده و در خصوص آن درخشان پلنگ رؤیت است.

در حال حاضر شما را به تجربه خود را در چشم انداز مسیر پیشنهاد من در اینجا خواهد بود به ماندن در برنده جایزه الیور's رستوران و تسلیم. این تسلیم ساخته شده است یک نام برای خود. آن است که مالک اجرا و ارائه می دهد یک بازی دوستانه در خانه دور از خانه را تجربه کنند. واقع در مسالمت آمیز و آرام گلف کشور و مستغلات در دسترس آسان از چشم انداز مسیر پارک ملی کروگر و نلسپرویت, نزدیکترین فرودگاه بین المللی.

Oliver's رستوران و تسلیم اتاق لوکس بزرگ و زیبایی منصوب کرد. توجه به جزئیات فوق العاده است. خدمات شخصی است که طبقه بالا. پرتابی است برای مردن. این ترکیب ویژگی های آن لذت مطلق به ماندن در اینجا.

صرف روز lazing در استخر و یا در حال پرخرج pampered در سلامتی آبگرم. یک بازی گلف است که حق در آستان خود را در وایت ریور باشگاه گلف. فعالیت در فضای باز در منطقه فراوان هستند و عبارتند از: پشتیبانی از چهار دوچرخه سواری تنگه نوسانی آب سفید قایق سواری, بالن هوای گرم, هلیکوپتر دیدنی, پرواز, پیاده روی و اسب سواری. بدیهی است که با پارک ملی کروگر بودن تنها 25کیلومتر دور شما همچنین می توانید لذت بردن از بازی روز مشاهده در وسیله نقلیه خود را. بسته ناهار پیک نیک و صرف روز رومینگ در اطراف پارک لکه بینی ما جذاب حیات وحش آفریقا.

بنابراین یکی می بیند فراوانی از گزینه های در دسترس به شما در این زمینه است. آن را به خوبی به ارزش هزینه های یک زن و شوهر از شب در اینجا به آشنا شدن با آن و دوستانه خود مردم است. فقط یکی دیگر از شکوه بخشی از ما رنگین کمان ملت!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]