تکثیر زیتون باغ دیوار

[ad_1]

ما فقط به خرید یکی دیگر از خانه و هدف ما این بود که تکراری دیوار به نظر می رسد که در محبوب ایتالیایی رستوران باغ زیتون. ما در حال جستجو در اینترنت و چک کردن محلی سازنده لوازم فایده ای نداشت در تلاش برای قرار دادن پیش ساخته پانل های دیوار شبیه به کسانی که در رستوران. در نهایت ما تصمیم گرفت از آن زمان به در و دیوار خودمان.

پس از تحقیقات قابل توجهی به ما نشان داد که ما می تواند تکراری نگاه با استفاده از یک شکل از نقاشی faux. ما در حال حاضر بر این باورند که ما باید پیدا کردن راز به تقلید از این دیوار اگر چه این روش نسبتا ساده است. مراحل استفاده می کنیم به شرح زیر است:

  • نخست روی دیوار و یا سطح را با یک کیفیت خوب پرایمر
  • ماله در ترکیب مشترک به منظور دستیابی به بافت مورد نظر
  • نخست به دیوار دوباره برای حفاظت از بافت شما فقط ایجاد
  • رنگ دیوار دو بار با هر پایه کت شما تصمیم گرفته اند بر
  • درخواست یا “آبی پیوند” یا “آبی کرم” لعاب رنگی با “آبی رنگ” و با اعمال یک ¾ اینچ چرت غلتکی برای پوشش سطوح خشن از خود دیوار جدید بافت. یک انتخاب خوب خواهد بود زمین قهوه ای رنگی با قهوه ای رنگ آبی در نسبت 3 به 1
  • بلافاصله پاک کردن لعاب. لعاب را به رعایت مختلف ترک و شکاف.

هنگامی که تقاضا و از بین بردن لعاب آن را قطعا کمک می کند تا به برخی از اضافی دست کمک به شما به عنوان این لعاب تمایل به خشک کاملا به سرعت. مطمئن شوید که به استفاده از با کیفیت خوب لعاب به عنوان نسخه ارزان به سادگی انجام نمی دهد نتایج مورد نظر است که شما ممکن است بخواهید.

من ترجیح می دهم “آبی کرم” لعاب. این یک انتخاب عالی در تکثیر زیتون باغ نگاه. لعاب می رود و به راحتی و می تواند مالش را در لبه ها بدون مشکل در حالی که پشت به دیوار ترک منطقه عملا هیچ خطوط اضافه شده. آن است که بسیار با دوام لعاب که در واقع نیاز به هیچ اضافی بالا کت. شما باید به یاد داشته باشید که اگر خود را basecoat است نه کاملا بنفش لعاب را خیس خوردن به دیوار و نه به سرعت.

نکته جالب در مورد الیور دیوار باغ است که تنها سوم بالای دیوار در واقع لعاب. این شروع می شود با لعاب بودن تاریکترین در بالا و به تدریج محو شدن به هیچ لعاب در بخش های پایین تر از دیوار. با دیوار که به شدت به بافت آن را ایجاد توهم عمق اضافه ناشی از سایه. این یک تلاش عمدی در ساخت این دیوار را تعمیر و نگهداری ساده به عنوان آن را بسیار آسان تر می شود به لمس تا زمانی که لازم است.

آن را دشوار است به تکثیر این اثر که ارائه چنین جذاب چشم تجدید نظر در باغ زیتون اگر شما به دنبال این دستورالعمل ساده و با استفاده از بهترین محصولات با کیفیت در دسترس است. این راز موفقیت است.

Copyright @2010 محله یوسف

www.survival-training.info

توسط: یوسف پریش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]