تماس استقلالی‌ها با نقی معمولی

[ad_1]

به گزارش شفاف، محسن تنابنده از هنرپیشه‌های استقلالی کشورمان است که با ایفای نقش نقی معمولی در سریال پایتخت به شهرت بی‌نظیری رسیده است.

او با چند بازیکن تیم فوتبال استقلال ارتباط صمیمانه دارد و همواره از عشق و علاقه‌اش به تیم آبی‌پوش پایتخت با این بازیکنان به صحبت می‌پردازد. به مناسبت تولد تنابنده، دو بازیکن استقلال با این هنرمند خلاق کشورمان تماس گرفته و تولدش را تبریک گفتند. ضمن اینکه داریوش شجاعیان هم در صفحه شخصی خود تبریک جداگانه‌ای گفت.

سریال پایتخت چند بازیگر استقلالی دیگر هم داشت از جمله بهرام افشاری که هوادار پروپاقرص آبی‌پوشان است. گفتنی است؛ قرار شده چهار قسمت پایانی این سریال بعد از فروکش کردن شیوع کرونا ساخته شود، ولی با اتفاقات حاشیه‌ای که در قسمت آخر رخ داد حالا همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]