تماس استقلالی‌ها با نقی معمولی

[ad_1]

به گزارش شفاف، محسن تنابنده از هنرپیشه‌های استقلالی کشورمان است که با ایفای نقش نقی معمولی در سریال پایتخت به شهرت بی‌نظیری رسیده است.

او با چند بازیکن تیم فوتبال استقلال ارتباط صمیمانه دارد و همواره از عشق و علاقه‌اش به تیم آبی‌پوش پایتخت با این بازیکنان به صحبت می‌پردازد. به مناسبت تولد تنابنده، دو بازیکن استقلال با این هنرمند خلاق کشورمان تماس گرفته و تولدش را تبریک گفتند. ضمن اینکه داریوش شجاعیان هم در صفحه شخصی خود تبریک جداگانه‌ای گفت.

سریال پایتخت چند بازیگر استقلالی دیگر هم داشت از جمله بهرام افشاری که هوادار پروپاقرص آبی‌پوشان است. گفتنی است؛ قرار شده چهار قسمت پایانی این سریال بعد از فروکش کردن شیوع کرونا ساخته شود، ولی با اتفاقات حاشیه‌ای که در قسمت آخر رخ داد حالا همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]