تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت.

درب ضد سرقت ارزان را بشناسید

در این میان بسیاری معتقد هستند که درب های ضد سرقت چینی دارای کیفیت پایین و یا حتی بدون کیفیت هستند. این درب ها هم زیبایی بسیاری دارند و هم امنیت و کارآیی بالا. آیا کارخانه تولید درب دارند ؟ ساخت و ساختار بندی درب های ضد سرقت ایتدا در ایتالیا آغاز شد و کم کم در دنیا، کشورهای مختلفی دست به تولید و مونتاژ درب ضد سرقت زده اند. رشد صنعت ساخت و ساز، پیشرفت علم و افزایش خانه های هوشمند، احساس نیاز به امنیت بیشتر و … عواملی هستند که باعث رشد صنعت تولید درب ضد سرقت شده است.

در حال حاضر باتوجه به ثابت نبودن قیمت ها مختلف بازار نمیتوان قیمت های قطعی برای هر محصول در نظر گرفت چراکه اگر موجودی نباشد برای تولید نیاز به متریال هست و هزینه متریال خصوصا برای اجناس ترکی در نوسانات قیمتی به شدت تغییر میکند. این درب ها با درب های خارجی برابری کرده و علاوه بر این از قیمت ارزانتری برخوردارند. اگرچه با وجود طرح موج درب ضد سرقت برجستگی رویه به حدود 10 سانتی متر نیز رسیده است و درب ها دارای سنگینی بیشتری نسبت به درب های طرح ابزارخورده می باشد.

وارادات درب های با کیفیت در سالهای اخیر

در سال های اخیر خصوصا در سال جاری به دلیل نوسانات و افزایش شدید قیمت دلار دیگر واردکنندگان درب ضد سرقت ایتالیایی رغبت و تمایلی برای واردات این نوع درب ندارند و درب های دیگر خصوصا درب ضد سرقت ترک با یراق آلات ایتالیایی را جایگزین این از درب ها کرده اند. یکی دیگر از انواع درب ورودی ساختمان در بازار ایران درب ضد سرقت چینی است.

برای خرید بهترین نوع درب ضد سرقت در ایران با قیمت مناسب به همراه خدمات پس از فروش و گارانتی میتوانید به افرامهر بزرگترین تولیدکننده درب ضد سرقت در ایران مراجعه بفرمایید. وجود سر و صدای زیاد ممکن است برای اعضای خانواده بسیار خسته کننده و ناگوار باشد و به فکر بیفتند برای رسیدن به آرامش و رهایی از این سر و صداها از انواع درب عایق صدا استفاده نمایند. درب ضد سرقتی که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است باید به راحتی با فشار انگشتان دست بسته شود.

این درب ها نباید موقع باز و بسته شدن صدا بدهند در غیر این صورت حتما باید درب مورد تعمیر قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مشابه

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]

سه مورد ضروری قبل از شروع فروش دانه های مار

رزین یک هیدروکربن آلی آمورف نیمه جامد است که توسط همه گیاهان ترشح می شود. برای تبدیل شدن به کهربا، رزین باید حاوی ماکرومولکولی به نام دی ترپن باشد که نوعی هیدروکربن است که بخشی از رزین طبیعی است. کهربا یک ماده آلی و در واقع نوعی رزین فسیل شده از درختان به ویژه درختان […]