تابلو مولتی استایل و قیمت آن

این ورقها کیفیت بالایی دارند و در رقابت با ورقهای خارجی سربلند هستند. حتی سطوح خمیده برای آینه های معرق مرا با این ورقها درت می کنند. مولتی استایل شامل سطوح آینه براق و خش داربا ظاهری شیک و مسطح است. 3. جهت نگهداری ورق های مولتی استایل بهتر است در حالت افقی قرار داده شوند تا دچار خمیدگی نگردند . وزن کم،انعطاف پذیری بالا، سهولت حمل و نقل،تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب آسان از مزایای این ورق ها به شمار می آید ،که ورق مناسبی است برای طراحان که در دکوراسیون از آن استفاده می کنند.

جذابیت مهمترین ویژگی این ورق است. و این به خاطر مغزی سیاه رنگ ورق می باشد. امروزه استفاده از این ورق ها در دکوراسیون داخلی، ساخت تابلوهای گوناگون و غیره رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. همین موضوع باعث شده است تا به ورق مولتی استایل، ورق دو لایه هم بگوییم. ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای عموما در ساخت انواع پلاک مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد ورق های مولتی استایل چقدر است؟ همچنین ضایعات آنها را تا حد زیادی کاهش داده و مورد استقبال بسیاری از شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته است.

امروزه طراحی تابلوهای تبلیغاتی به شیوه های متعدد و در طرح ها و رنگ های مختلف انجام می پذیرد . معمولا در ورق های مولتی استایل طلایی و نقره ای ، پس ازانجام عملیات حکاکی، رنگ زمینه سیاه می شود. ورق های مولتی استایل در دکوراسیون یک ضرورت است. تفاوت ورق مولتی استایل با پلکسی در لایهای است که روی آن کشیده شده است. کاربرد این ورق ها که به طور گسترده در تولید تابلوها ، تابلو تبلیغاتی روشنایی ، هدایای تبلیغاتی ، تخته اطلاعات و دکوراسیون داخلی و مولتی استایل مشکی غیره می باشد. این ورقها بر پایه ABS با کیفیت ساخته میشوند.

به راحتی و با چسبهای مخصوص بر روی سطوح چسبانده میشود. ۳- و همچنین سطح چسبندگی قوی آن ، بسیار راحت و مناسب برای طراحان داخلی است.یا بوسیله چسب های مخصوص بر روی سطوح چسبانده می شوند. در صورت چسب دار نبودن توسط چسب بر روی پلکسی یا سطوح دیگر چسبانده می شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فروش ورق مولتی استایل در مشهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]