بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت روز ارتش

[ad_1]

به گزارش شفاف، بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت 29 فروردین سالروز گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

در ادامه می‌توانید متن این بیانیه را بخوانید.

29 فروردین ماه در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یادآور یکی از وقایع مهم و تاثیرگذار کشور است که طی آن در مقطعی که عناصر ضد انقلاب با فتنه جویی سودای انحلال ارتش را در سر میپرورانیدند، حضرت امام‌خمینی (ره) با درایت و هوشمندی مثال زدنی خود ضمن تاکید بر حفظ و تقویت ارتش انقلابی، بار دیگر دشمن را در رسیدن به نقشه های شوم خود ناکام گذاشتند.

نگاهی گذرا به 4 دهه حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کافی است تا امروز ثمرات و برکات وجود چنین نیرویی را درک کرده و خداوند متعال را به سبب آن شاکر باشیم. نقش بیبدیل ارتش در فائق آمدن بر بحران‌های سال‌های نخستین پس از پیروزی انقلاب، فداکاری‌ها و دلاوری‌های نیروهای قهرمان ارتش در دوران دفاع مقدس، حفظ تمامیت ارضی و حراست از مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور، هر یک نشان افتخار زرینی است بر سینه این نیروی مکتبی و الهی.

پیشرفتهای خیره کننده ارتش در سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف دفاعی که همگی با اتکا به روحیه خودباوری و دانش بومی محقق شده‌اند، امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به یکی از قدرتمندترین ارتش های دنیا تبدیل کرده و بدون شک همین امر موجب بازدارندگی و اقتدار کشور در منطقه شده است.

حضور دلگرم کننده و ثمر بخش ارتش در کنار نیروهای امدادی در تمامی بحران‌ها و حوادث غیر مترقبهای که کشور در سال‌های اخیر با آنها مواجه بوده است، ثابت کرده که ارتش نیرویی است برخواسته از میان مردم که با حمایت و سرمایه مردمی هر روز بالنده‌تر و قویتر خواهد شد.

امروز نیز با توجه به بحران ویروس کرونا، ارتش یکی از نهادهایی است که با تمام قوا و با تکیه بر روحیه جهادی و توانمندیهای دانش بنیان خود در حال نبرد در جبهه بیولوژیک بوده و به یاری خداوند متعال، کشور به زودی بر این مشکل نیز فائق خواهد آمد.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 48000 شهید سرافراز ارتش، این روز خجسته را به خانواده بزرگ ارتش و ملت عزیر ایران تبریک و تهنیت می‌گوید.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]