بتن های تزئینی پوشش به صورت سفارشی طراحی کف

[ad_1]

برای طبقه طراحی شده است که منحصر به فرد و زیبا به در نگاه کنید, آن را سخت به دنبال گذشته تزئینی بتن پوشش. این نوع از کف ارائه درخواست تجدید نظر از سنگ طبیعی اما به مراتب عملی تر و مقرون به صرفه است. بدون توجه به آنچه شما طراحی برنامه ها و یا آنچه که شما مایل به ایجاد و سفارشی وجود دارد که طراح طبقه وجود دارد که با توجه به نیازهای شما.

گزینه های در کف طراح

طراح طبقه فوق العاده محبوب انتخاب کفپوش در حال حاضر. شما نقطه آنها را در کافه ها و رستوران ها و همچنین در مد پوشاک بوتیک ها و فروشگاه های خرده فروشی. طراح طبقه نیز تبدیل شدن به یک مورد علاقه در خانه.

وجود دارد مقدار تنوع در به پایان رسید کف دادن آن گرم و بافت نگاه کنید. براق پایان منعکس کننده نور اتاق احساس بزرگ و با روح. رنگ طبیعی بتن می تواند به سمت چپ برای جذاب تن طبیعی و یا لکه ها نیز می توان برای طیف های مختلف به نظر می رسد. طراح طبقه یک پوشش بتن تزئینی. اصلی دال زمین است و یک لایه جدید از بتن است که در بالای ریخت. در اکثر موارد این طبقه پس از آن پوشش داده شده با رزین های محافظ.

رنگ آمیزی و پوشش بتنی است یکی دیگر از انتخاب خوب از طراح کفپوش. بتن رنگی را می توان در هر دو داخلی و خارجی فضاهای. وجود طیف گسترده ای از رنگ ها را انتخاب کنید. از کف تمام شده باید شفاف و براق پوشش می دهد که آنها شباهت به سنگ طبیعی. بتن رنگی پوشش های محبوب در قیمت مغازه ها مانند بوتیک آرایشگری و کافه ها. رنگ آمیزی و پوشش بتنی است راه ایده آل برای آوردن یک بیت از سبک خود را به فضای باز سرگرم کننده منطقه است.

Pandomo طبقه یک گزینه ایده آل برای فضاهای بزرگتر که در آن وجود دارد که لازم است برای جلوگیری از تزریق و یا فاصله. این نازک سیمان روکش گذاشته است 5 میلی متر ضخامت دارد. وقتی که نصب شده سیمان رایگان جریان که ایجاد یک مهندسی و بافت در هنگام تنظیم شده است. نتیجه این است که یک شخصیت پر از کف با براق به پایان برسد. فام های مختلف و اثرات دیگر ممکن است طیف وسیعی از تن خاکی مانند ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری و قهوه ای همه در دسترس هستند.

برای نگاه ظریف موزاییک سیمانی مرمر نما میکرو طبقه را برای انتخاب برجسته در طبقه طراحی شده است. موزاییک سیمانی مرمر نما طبقه منشاء خود را در زمان رومی ها بودند و نمادی از سبک و کلاس. توسط قرن 20 این کف سنگ مرمر که در آن بیش از حد گران است و کار فشرده برای تولید. با استفاده از آخرین فن آوری موزاییک سیمانی مرمر نما میکرو طبقه دستیابی به نگاه این باستان طبقه و بدون هزینه است. با استفاده از Pandomo طبقه تکنولوژی بتن, پوشش, تزئین شده است با یک تراشه های سنگ مرمر دانه ها. وجود دارد بسیاری از انتخاب های رنگ در دسترس است که می تواند کمک به شما در دستیابی به هر نگاه.

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک فضای که به نظر می رسد شگفت انگیز است و همچنین لذت کار و زندگی و سپس در نظر گرفتن پوشش بتن تزئینی برای طبقه خود را طراحی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]