باسکول سازی میزان پند کاسپین

ظرفیت یک باسکول بر اساس نیاز می تواند از ۷ تنی (نیسان کش) تا ۲۰۰ تنی (قطارکش) باسکول ورزشی انتخاب گردد. عسگری: بر پایه این آمار طی شش ماهه نخست سالجاری مجموع واردات خودرو با احتساب قطعات آن به میزان 145 میلیون و 988 هزار تن به ارزش یک میلیارد و 715 میلیون و 192 هزار دلار بوده است. غلامرضا صیادی افزود: لحظات اول حادثه به دلیل حجم بسیار زیاد آتش، نیاز به نیروهای آتش نشانی بود که آتش نشانان شهرستان های مشهد، تایباد وتربت جام به منطقه اعزام شدند. صدور مجوزهای ترخیص کالا که پیش از این کاغذی و بسیار زمانبر بود هم اکنون در این سامانه و از پنجره واحد تجارت فرامرزی و به صورت الکترونیکی انجام می شود. با افزایش دوباره وزن به همین ترتیب : کلید های خودکار سوم و چهارم نیز خاموش می شوند ، برای فعال نمودن مجدد این کلید ها ، باید وزن روی کفه را کاهش داد به طوری که وزن نمایش داده شده ، مساوی یا کمتر از حد وزنی فعال شدن مجدد کلید های خودکار باشد در این صورت پس از یک ثانیه ، دوباره هر چهار کلید خودکار فعال می شود . با توجه به افزایش سرعت هم فروشنده راحتی کار بیشتری دارد هم مشتری رضایت بیشتری دارد در این روش و در نرم افزارهایی که به صورت آنلاین با ترازوکار میکنند اگر هر فاکتوری از ترازو دیجیتال صادر شود و به صندوق مراجعه نکند به سادگی در نرم افزار قابل مشاهده بوده و از طرف دیگر هیچ بارکد آنلاین را نمیتوان دو بار اسکن کرد بدین ترتیب میتوان مطمئن بود 100 درصد کالاهای توزین شده با ترازو در صندوق تسویه حساب کرده و از فروشگاه خارج شده اند .

باسکول علیزاده گفتنی است طی شش ماهه نخست سالجاری 23 میلیارد و 595 میلیون دلار انواع کالا وارد کشور شده است که سهم واردات خودرو و قطعات به میزان یک میلیارد و 715 میلیون و 192 هزار دلار بوده است. بر این اساس طی شش ماهه نخست سالجاری 44 هزار خودروسواری ردیف 8703 به ارزش یک میلیارد و 198 میلیون و 446 هزار دلار به کشور وارد شده است. سامانه جامع گمرکی به طور هوشمند کنترل های لازم را در اظهارنامه و تعیین مسیر آنها عهده دار است. عسگری: تمامی اسناد و مدارک ترخیص هر محموله در سامانه جامع گمرکی به صورت الکترونیکی ثبت ودر مواقع لزوم مورد بهره برداری قرار می گیرد؛پیش از این در حالت بایگانی دستی و کاغذی بسیاری از مدارک در اثر گذر زمان از بین می رفت یا مفقود می شد؛ضمن اینکه پرونده های ترخیص کالا در تمامی گمرکات به صورت دیجیتالی ثبت و در هر لحظه و در هر زمان و مکانی امکان بررسی و رسیدگی مجدد وجود دارد. عسگری: یکی از مواردی که قبلا احتمال سوءاستفاده و قاچاق کالاها را در بخش ترانزیت فراهم می کرد نحوه صدور بن های بیمه ای و اعتبار این شرکت ها بود که این بن های بیمه ای به نوعی تضمین شرکت های حمل و نقل برای عبور کالاهای ترانزیتی از داخل کشور محسوب می گردد.

گمرکات استان بوشهر به تجهیزات لازم ترخیص کالا مجهز هستند، برای ارائه خدمات مطلوبتر به ترخیص داران، بازرگانان، ملوانان و دستاندرکاران فعالیت تجاری دریایی طرح برون سپاری مدیریت بخشهای گمرک اجرایی شده است. نام کالا ، متعلق به حافظه های قیمت کالا می باشد . رییس پلیس راهور تهران بزرگ از تهیه تعدادی باسکول سیار برای کنترل اضافه بار کامیون های پایتخت در آینده ای نزدیک خبر داد. به همین خاطر برای بررسی وضعیت مبادلات الکترونیکی به گفتوگو با فرود عسگری،رئیس کل گمرک ایران نشستیم تا از آخرین شرایط گمرک ایران با خبر شویم. مدیرکل گمرک مشهد درباره مشکل کمبود باسکول در سمت افغانستان و اقدامی که صورت گرفته است نیز گفت: درباره باسکول، توافق کردیم که قبض های باسکول گمرک ایران را ممهور کنیم و به راننده تحویل دهیم تا سمت افغانستانی به آن ها استناد کند، مسئولان آن کشور نیز این پیشنهاد را پذیرفتند، حتی چند روزی نیز این طرح اجرا شد ولی پس از چند روز، دوباره همان رویه قبل از سمت افغانستانی ها در پیش گرفته شد.

گمرک خراسان رضوی، به عنوان گذرگاه اصلی ناوگان حمل و نقل بین المللی از مرز دوغارون، نوک پیکان پیگیری مشکلات رانندگان حمل و نقل بین المللی در این مرز است، از همین رو موضوع را از ناظر گمرکات خراسان رضوی پیگیری می کنیم.امید جهانخواه ضمن تایید مشکلات مطرح شده در گمرک های دوغارون و اسلام قلعه، درباره پیگیری هایی که از سمت گمرک ایران برای رفع این مشکلات شده است، گفت: ما در این زمینه چندین جلسه ملاقات مرزی برگزار کرده و مکاتباتی هم انجام داده ایم و صورت جلساتی نیز تنظیم کرده ایم، مدارکش موجود است، آخرین دیدارمان هم به تیرماه امسال برمی گردد، در این ملاقات طرف افغانستانی برای مرتفع کردن مشکلات وعده هایی داد ولی زمانی که پای عمل کردن رسید، به تعهداتش عمل نکرد. سیم خروجی از جانکشن باکس ( J-Box ) به نشاندهنده متصل میشود و نشاندهنده عدد وزن را نمایش می دهد. این سامانه که در دل سامانه جامع گمرکی جای گرفته، تزانزیت را رصد کرده و مانیتوریگ محموله های ورودی و خروجی را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]