بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌های ایتالیا تنها در صورت کشف واکسن کرونا

[ad_1]

به گزارش شفاف، ساندرا زامپا معاون وزیر بهداشت ایتالیا اعلام کرد احتمال از سر گرفته شدن مسابقات سری A در ماه آینده ضعیف است و از آن ضعیف‌تر احتمال بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها در آینده‌ای نزدیک.

سری A نزدیک به یک ماه و نیم است که به دلیل شیوع ویروس کشنده کرونا در ایتالیا که در این کشور جان بیش از 20 هزار نفر را گرفته و نزدیک به 160 هزار نفر را مبتلا کرده، به حالت تعلیق درآمده است. به تازگی زمزمه‌هایی مبنی بر ورود این کشور به فاز دوم مبارزه با کرونا و کاهش سختگیری‌ها شنیده شده و برخی منابع از احتمال از سر گرفته شدن مسابقات در اواخر ماه میلادی آینده خبر دادند. معاون وزیر بهداشت ایتالیا اما احتمال رخ دادن چنین اتفاقی را ضعیف می‌‌داند.

زامپا در این باره به شبکه «رای‌نیوز24» ایتالیا گفت: به نظر من خیلی بعید است که مسابقات فوتبال در ماه می از سر گرفته شود و فکر هم نمی‌کنم که در وضعیت فعلی این موضوع در اولویت باشد. فکر می‌کنم که می‌توانیم آغاز رویدادهای ورزشی یک ماه دیگر هم عقب بیندازیم.

زامپا درباره امکان از سر گرفته شدن مسابقات ورزشی از جمله سری A با حضور تماشاگران در آینده‌ای نزدیک، با قاطعیت بیشتری صحبت کرد و آن را غیرممکن دانست.

وی افزود: مردم تنها زمانی می‌توانند به ورزشگاه‌ها برگردند که ما در امنیت کامل باشیم یا اینکه واکسنی برای درمان کووید 19 تولید شود. به نظر من صبر کردن برای از سر گرفتن مسابقات ورزشی فاجعه‌ به بار نمی‌آورد. اگر باشگاه‌ها فکر می‌کنند که می‌توانند مسابقات را برگزار کنند پیشنهاد‌های‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر از من بپرسید می‌گویم که مخالفم اما من تصمیم گیرنده نیستم.

 

پیش از این جووانی رتزا، مدیر مؤسسه عالی بیماری‌های عفونی ایتالیا هم گفته بود که با از سر گرفته شدن مسابقات لیگ در ماه می مخالف است.

در همین حال شبکه اسپورت مدیاست ایتالیا هم با ادعای دسترسی به یکسری اسناد دولتی گزارشی منتشر کرده مبنی بر اینکه دولت در نظر دارد که حداقل تا ماه ژانویه سال 2021 از بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها جلوگیری کند. انتشار این گزارش پس از آن صورت گرفت که گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا برنامه‌های این سازمان برای از سرگیری مسابقات در ماه می را تأیید کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]