انگلیس کمترین میزان تست کرونا را در میان کشورهای پر مبتلا دارد

[ad_1]

به گزارش شفاف، طبق بررسی‌های انجام شده در انگلیس، این کشور یکی از کمترین میزان تست ویروس کرونا در میان کشورهای پیشرفته جهان را دارا است.

پایگاه خبری “دیلی میل” نوشت، کشور انگلیس در میان 17 کشوری که بیشترین تعداد مبتلایان به بیماری کرونا را دارند، از لحاظ میزان تست کرونا در رده پانزدهم جهان قرار دارد.

کشور انگلیس تنها از کشورهای پرو و هند بالاتر است!

بر اساس تحقیقی که محققان دانشگاه “آکسفورد” انجام داده‌اند، انگلیس به طور میانگین با آزمایش 5.5 بیمار از هر 1000 نفر، کمترین میزان را در میان دیگر کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان را دارد.

این درحالی است که میانگین کشور ایسلند 124.4 از هر 1000 نفر است.

در حال حاضر دولت این کشور که تنها کادر پزشکی و افراد را در بیمارستانها آزمایش می‌کند، به دنبال انجام 100 هزار تست روزانه، در ماه‌های آینده است.

طبق راهکارهای اعلامی توسط سازمان جهانی بهداشت، انجام تست کرونا و جدا کردن بیماران از افراد سالم، برای کنترل بیماری کرونا بسیار اهمیت دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]