انگلیس کمترین میزان تست کرونا را در میان کشورهای پر مبتلا دارد

[ad_1]

به گزارش شفاف، طبق بررسی‌های انجام شده در انگلیس، این کشور یکی از کمترین میزان تست ویروس کرونا در میان کشورهای پیشرفته جهان را دارا است.

پایگاه خبری “دیلی میل” نوشت، کشور انگلیس در میان 17 کشوری که بیشترین تعداد مبتلایان به بیماری کرونا را دارند، از لحاظ میزان تست کرونا در رده پانزدهم جهان قرار دارد.

کشور انگلیس تنها از کشورهای پرو و هند بالاتر است!

بر اساس تحقیقی که محققان دانشگاه “آکسفورد” انجام داده‌اند، انگلیس به طور میانگین با آزمایش 5.5 بیمار از هر 1000 نفر، کمترین میزان را در میان دیگر کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان را دارد.

این درحالی است که میانگین کشور ایسلند 124.4 از هر 1000 نفر است.

در حال حاضر دولت این کشور که تنها کادر پزشکی و افراد را در بیمارستانها آزمایش می‌کند، به دنبال انجام 100 هزار تست روزانه، در ماه‌های آینده است.

طبق راهکارهای اعلامی توسط سازمان جهانی بهداشت، انجام تست کرونا و جدا کردن بیماران از افراد سالم، برای کنترل بیماری کرونا بسیار اهمیت دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]