امیدوارم استقلال به آرامش برسد

[ad_1]

رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت در گفت و گویی، در ارتباط با شرایط این روزهای تیمش گفت: فعلا که بازی‌ها تعطیلی است و بازیکنان تیم ما هم مثل همه تیم‌ها به صورت انفرادی تمرین می‌کنند. در جریان وضعیت آنها قرار داریم و منتظریم تا ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. فعلا که برنامه جدیدی ارائه نشده و تیم‌ها حق انجام تمرینات گروهی را ندارند، همه ما امیدواریم که این روزها تمام شود و بیماری کرونا هم از بین برود.

وی در ارتباط با برخی پیش‌بینی‌ها در خصوص تعطیلی لیگ برتر و لیگه دسته اول تصریح کرد: فعلا که چیزی قطعی نیست و فیفا هم تا به امروز موضع قطعی در این باره نداشته است. فیفا دوست دارد که لیگ‌ها و بازی‌های بین‌المللی ادامه داشته باشد ولی از طرفی سلامتی افراد هم مهم است.

عنایتی افزود: اعتقاد من این است که تعطیلی مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته‌ اول تصمیم پیچیده‌ای است. در لیگ برتر چند تیم برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیا تلاش می‌کنند و تیم‌های پایین جدول هم برای فرار از سقوط رقابت دارند. این شرایط در لیگ دسته اول هم وجود دارد و واقعا مشخص نیست چه شرایطی ایجاد خواهد شد. 

بازیکن پیشین استقلال در خصوص دیدارش با احمد سعادتمند مدیرعامل جدید استقلال و حضور نفرات دیگری مثل آرش برهانی و امیرحسین صادقی عنوان کرد: از ما برای دیدار با مدیرعامل باشگاه دعوت شد و دیدار خوبی با آقای سعادتمند داشتیم. ایشان در مورد مسائل روز و وضعیت استقلال با ما صحبت کرد، همچنین در خصوص برنامه‌هایی که برای باشگاه در نظر گرفته است. امیدوارم سعادتمند استقلال را به آرامش برساند و ما هم هر کمکی از دستمان بربیاید برای موفقیت استقلال انجام می‌دهیم.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]