اصلاح طرح لبخند؛ روش ها، قیمت و بهترین متخصصان

در بسیاری از موارد دندان ها بسیار کوتاه میباشند و بخش لثه ایآنها توسط لثه بیش ار حد پوشیده شدهاست ، این موارد به لبخند لثهای یا Gummy Smile معروف میباشند. شاید برای این مورد نیاز به پیوند لثه در معضلات شدیدتر لثه می باشد، البته جای نگرانی نیست، با هزینه های معقول این مورد نیز قابل طراحی لبخند دیجیتالی چیست انجام می باشد. از این رو، دندانپزشک قادر به اندازه گیری دقیق است و از این طریق یک نتیجه ی بسیار سفارشی را در انتها ارائه می دهد.

و یا از طریق لینک زیر در واتس آپ با ما در ارتباط باشید. امروزه میتوان پرکردگی هایفلزی قدیمی دندان را با مواد کامپوزیت دندانی سفید جایگزین کرد و به این ترتیب طرح لبخند را زیباتر جلوه داد. امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون ابزار و تکنیک های دندانپزشکی، برای به وجود آوردن یک لبخند جذاب و دلنشین از روش های مختلفی استفاده می شود. اگر دندان شما در اثر پر شدن، تغییر رنگ داده باشد؛ به عنوان مثال شما یک دندان خود را پر کرده اید و بعد از مدتی متوجه میشوید که این مواد بکار برده شده تغییر رنگ زیادی داده اند و آن هم به دلیل وجود فلزات در این مواد است که در این صورت متخصص دندانپزشک شما از ونیر و لمینت کامپوزیتی استفاده خواهد کرد تا بتواند رنگ دندان های شما را اصلاح و اقدام به رفع سیاهی دندان نماید.

به همین منظور افرادی که داری دندانهایی نامنظم هستند یا رنگ دندان های آنها مناسب نمی باشد می توانند از اصلاح طرح لبخند برای رفع این مشکلات استفاده کنند . هر دهان و دندانی ویژگیهای خاصیدارد و درک این ویژگیها میتواند به ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی مناسب بههر فرد کمک کند. بلیچینگ یا سفید کردن دندان یکی از روشهای متداول برای اصلاح طرح لبخند استکه برایافرادی کهبه دنبال داشتن لبخند زیبا با صرف زمان بسیار کم هستند، مناسب طراحی لبخند دیجیتال چیست است. ونیر پرسلن کهدر اصلاح لمینت یا لمینت دندان نیز نامیده میشود نیز قابلیت اصلاح تعدادی از مشکلات و ترمیم زیبایی دندان برای اصلاح طرح لبخند رادارد.

برای اینکه مشکلات مختلف دندان ها به خوبی تشخیص داده شده و به بهترین شکل درمان شوند لازم است که تصاویر دیجیتال و رادیوگرافی از دندان ها تهیه گردد. در باندینگ دندان میتوان از بهترین رنگی کهبا دندان فرد مطابقت دارد برای تغییر رنگ دندان استفاده کرد. دندانپزشک زیبایی میتواند با انتخاب قالبهایی که حالت زنانهتر یا مردانهتری دارد خط لبخند را اصلاح کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]