است که تکنولوژی باعث فرزند خود را's چاقی ؟

[ad_1]

من به طور منظم خوانندگان می دانند که من در دهه 70's و ما باید بازی پسران و DS's, اجازه دهید به تنهایی اپل, Wii's یا X-Box سیستم های بازی. ما خارج بود و هر چه ما می تواند برای بازی “پنج دقیقه” هنگامی که مادر به ما برای شام.

ما باید از خود بپرسیم در امروز's, جامعه, هستند, ویدئویی, ساخت بچه های چربی ؟ اجازه دهید's کشف این موضوع است.

وجود دارد سه نوع از بچه ها:

1. کسانی که با تمرکز بر ورزش و واقعا علاقه مند به بازی های ویدئویی.

2. کسانی که با تمرکز بر ورزش که صرف برخی از آنها خرابی بازی.

3. کسانی که بدون علاقه به ورزش که صرف تمام وقت آزاد خود را به بازی به نقطه جایی که آنها don't انجام هر چیز دیگری.

برای روشن شدن اصطلاح “ورزش” ما از جمله سنتی و غیر ورزشی مورد نیاز (بیس بال, فوتبال, والیبال, فوتبال, غیره), cheer, رقص, ژیمناستیک, شنا, دوچرخه سواری, در حال اجرا, بلند کردن اجسام وزن و هر تیم دیگر و یا انفرادی برنامه فراهم می کند که ورزش برای یک دوره از زمان 30 دقیقه یا بیشتر روزانه و یا حداقل سه بار در هفته. این را شامل نمی شود موظف کلاس مانند ورزشگاه و یا PE کلاس.

پس چه ارتباطی بین بازی های ویدئویی و چاقی در کودکان ؟

یک کودک معمولی صرف هشت ساعت در روز در یک کلاس درس. شاید سی دقیقه در کلاس بدنسازی. خارج از آن سی دقیقه زمان تنها یک کودک است به فعال بودن و ورزش بدن او است پس از ساعات مدرسه و یا در تعطیلات آخر هفته. اگر آنها را درگیر در یک فعالیت است که اجازه می دهد تا آنها را به حرکت بدن خود را از تبدیل شدن آنها بسیار کم تحرک و با گذشت زمان کاهش وزن آغاز می شود. عادات غذایی کودکان هستند. همه ما می دانیم که. کتلت مرغ, همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و بستنی و مک و پنیر پاپ لذیذ و آب جعبه یا سودا اصلی کالاهای اساسی از دوران کودکی برنامه رژیم غذایی. مگر اینکه البته پدر و مادر خود را با تمرکز بر بهداشت و سلامتی و سپس برنامه رژیم غذایی شیفت به یک سالم که معمولا نیز شامل ورزش و فعالیت. اگر یک کودک صرف اکثریت از وقت خود را نشسته یا در مدرسه و یا در خانه در مقابل تلویزیون یا کنسول بازی به همراه خوردن غذاهای سنگین در نشاسته و قند چگونه است که او یا او می رود به یک بدن سالم? آن's فقط feasibly امکان پذیر است.

اضافه کردن به که مسائل ما با تجربه در جامعه ما با ADD و ADHD. شاید کسانی که مسائل مربوط به عدم فعالیت و رژیم غذایی فقیر? ما باید ADD و ADHD در 70's. بچه های سوخته کردن انرژی بیش از حد و خوردن وعده های غذایی سالم. فست فود یک درمان نه یک رخداد روزمره است. چاقی و تمرکز بر مسائل نمی شد به عنوان شايع به عنوان آنها هستند. همه این اتفاق می افتد زیرا مردم در حال گرفتن مسئولیت شخصی برای خود و برای گذراندن این درس بر روی نسل بعدی عسل بو بو.

چیز زیادی در مورد همه این است که ما می توانیم همه چیز را تغییر دهید به راحتی. ما را وادار به انتخاب کنید که چگونه ما از بدن ما است. پدر و مادر که در مورد شکایت فرزند خود را نمی خوردن هیچ چیز به جز مواد غذایی سریع و یا تلخه نیاز به یک گام به عقب و در این نگاه از یک هدف موضع به جای به عنوان یک قربانی است. من هنوز برای دیدن یک کودک در یک ماشین رفتن به یک رستوران فست فود و خرید خود را یک وعده غذایی خوشحال. پدر و مادر آموزش داده و آنها را در مورد این مواد غذایی آموزش داده و آنها را به خوردن ضعیف تحت فشار قرار دادند و آنها را به اشغال توسط بازی های ویدئویی به جای درگیر شدن با فرزند خود و تشکیل یک پیوند است که اجازه خواهد داد که آنها را به رشد و گسترش برای تبدیل شدن به یک عضو مفید جامعه است. بله من آن را گفت. من باور دارم که بچه ها که در حال تدریس نمی شود در مورد عزت نفس و مسئولیت شخصی شانس بالاتری از چاق بودن و قربانی حالت به عنوان بزرگسالان است. تبدیل شدن آنها به یک تخلیه در جامعه از طریق برنامه مراقبت های بهداشتی و اجتماعی کمک برنامه ها و حتی از کار افتادگی پرداخت که غیر ضروری خواهد بود اگر آنها را انتخاب کنید برای درمان بدن خود را به عنوان یک معبد به جای به عنوان یک سطل زباله.

چرخه آغاز می شود در دوران کودکی است. پیشرفت به سالهای نوجوانی و بزرگسالی. به عنوان پدر و مادر ما کاملا مسئول نه تنها برای آموزش فرزندان ما ارزش بودن خود احترام و سوخت رسانی بدن و ذهن ما با سالم مواد مغذی مواد غذایی متراکم و افکار اما نشان دادن آنها به ارزش هر یک از ما پیشرو به عنوان مثال با خود ما ذهن و بدن است.

دفعه بعد کودک شما می پرسد به خوردن فست فود در مقابل کنسول بازی یک لحظه و گام به عقب برای ارزیابی وضعیت. از خود بپرسید که چگونه شما می توانید یک انتخاب متفاوت. یک انتخاب است که شما را تحت تاثیر کودک's life بلافاصله در دهه های آینده و حتی به نسل های آینده است.

خود مسئول است. خود دوست داشتنی است. خود احترام. ایجاد یک تفاوت. را انتخاب کنید به زندگی می کنند متفاوت است. را انتخاب کنید برای آموزش به کسانی که در اطراف شما توسط پیشرو به عنوان مثال. خوشحال! زندگی را به کمال! شما شایستگی این را باید از آن همه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]