ادامه مسابقات در این شرایط به درد نمی‌خورد/ تمرین سایبری 10 تا 20 درصد خسارات بی‌تمرینی را جبران می‌کند

[ad_1]

به گزارش شفاف، هومن افاضلی درباره تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: تمرینات سایبری را در ساعتی مشخص برای بازیکنان طراحی کردیم که بچه‌ها یکدیگر را می‌بینند. آنها هنگام تمرین تحت نظارت هستند و این موضوع، بخشی از خسارات بی‌تمرینی را جبران می‌کند.

وی ادامه داد: وقتی بازی در زمین چمن بازی انجام می‌شود، باید در همین زمین آماده شوید. نحوه آماده‌سازی ما، 10 تا 20 درصد بی‌تمرینی را جبران می‌کند و باعث می‌شود با روال مناسبی به مسابقات برگردیم. البته این شیوه کمکی به مسائل تاکتیکی نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره وقفه ایجاد شده در لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: یک ماه و نیم بازی برگزار نمی‌شود و انگار با پایان رقابت‌ها، در وقفه بین دو فصل هستیم.

افاضلی با بیان اینکه برای شروع دوباره بازی‌ها به چهار تا شش هفته نیاز است که این زمان داده نمی‌شود، گفت: هرگونه برنامه‌ریزی کنیم، در مدت سه هفته‌ای مدنظر مسئولان برای شروع لیگ، تیم به شرایط ایده‌آل نمی‌رسد، چون می‌تواند باعث مصدومیت بازیکنان شود.

وی درباره خطر آغاز مسابقات تصریح کرد: فوتبال برای مردم یک تفریح و برای عده‌ای یک شغل است. این رشته، ورزشی تماسی است و نمی‌توانید با فاصله‌گذاری بازی کنید. پزشکان تیم‌های حرفه‌ای ایتالیا گفته‌اند بیماری کرونا عوارض مشخصی ندارد و به سیستم‌های ایمنی و عصبی حمله می‌کند. بازیکنان ممکن است دچار آسیب عصبی، کلیوی و قلبی شده باشند و باید مانند پیش‌فصل معاینه شوند.

سرمربی پارس جنوبی در پایان بیان کرد: با این شرایط، ادامه مسابقات به درد نمی‌خورد و به اهداف موردنظر نمی‌رسیم. ما باید فصل آینده را هم نجات و فرصت دهیم مسابقات سال آینده، سر وقت برگزار شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]