اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت هستند و میتوانند برای تولید اکسیژن، به صورت مداوم و یا پالسی مورد استفاده قرار بگیرند. به منظور تمیز کردن دستگاه از دستمال مرطوب استفاده نمایید. ابتدا مخزن آب دستگاه اکسیژن ساز نایدک را با آب مقطر به اندازه ۳ سانتی متر پر نمایید و سپس در محل خودش قرار دهید. دستگاه را روی سطح سفت و محکم قرار دهید. اکسیژن ساز وسیله است که هوای اتاق را می­گیرد نیتروژن آن را حذف می­کند و اکسیژن طبی در اختیار بیمار قرار می­دهد. • اکسیژن ساز ثابت یا به اصطلاح اکسیژن ساز خانگی در ظرفیت های ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ لیتر در دقیقه تولید و عرضه می گردند (منظور از ۳ یا ۵ لیتر در دقیقه، ماکزیمم حجم و فلوی تولیدی دستگاه اکسیژن ساز می باشد.) که اکسیژن مورد نیاز بیماران را به صورت سیستم پیوسته یا Continuous تولید می کنند. همچنین جهت دریافت خدمات ICU و CCU در منزل به این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره های زیر تمای بگیرید.

جهت اجاره اکسیژن ساز از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید. در انتخاب کردن دستگاه های درجه یک اکسیژن ساز خانگی باید حتما به برخی موارد دقت نمایید تا مناسب و سالم باشد. به عنوان یک توصیه جدی این مهم را باید بهش توجه کرد که پس از تجویز پزشک به سرعت باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرد. این دستگاه تا ۹۵ درصد اکسیژن مورد نیاز بیماران را تامین می کند و هم در داخل منزل و هم بیرون خانه از آن استفاده می شود. هوای اتاق را میگیرد، نیتروژن آن را از بین میبرد و اکسیژن طبی بالای 95 درصد به ما می­دهد. برای اینکه بهتر بتوانیم تصمیم بگیریم کدام نوع از اکسیژن سازها نیازهای ما را بهتر برطرف می کند، لازم است با ویژگی های هریک آشنایی داشته باشیم. همکار ما در امور خدمات پرستاری و پزشکی شبانه روزی در منزل در ایران، حدمات پرستاری رز می باشد. طی مذاکراتی که با حدمات پرستاری رز داشتیم دستگاه اکسیژن ساز مورد نیاز بیماران در منزل شناسایی شد.

نحوه عملکرد این دستگاه به گونه ایست که این دستگاه از طریق روشی بنام جذب مولکولی اکسیژن خالص را از هوای تنفسی جدا و مرطوب کرده و با استفاده از یک سوند در دسترس بیماران قرار می دهد. با استفاده از ولوم یا شیر کنترل میزان اکسیژن خروجی را بر روی مقدار تجویز شده توسط پزشک قرار دهید. تعویض فیلتر گرد و غبار هر ۶ ماه یک بار یا ۳۰۰۰ ساعت یکبار . تعویض فیلتر هپا که باکتری ها را می گیرد و لازم است هر ۱۰۰۰۰ ساعت یا از یک بیمار به یک بیمار دیگر تعویض شود. تفاوت این نوع اکسیژن ساز با نوع خانگی آن در اندازه و وزن دستگاه و نیز مجهز بودن به باتری شارژی داخلی می باشد در صورت متصل بودن به برق ۲۲۰ ولت شهری و یا ۱۲ ولت فندکی اتومبیل باتری شارژی داخل دستگاه شارژ می شود تا در مواقع مورد نیاز ، برق دستگاه را تامین نماید. تغلیظ کننده اکسیژن یا همان دستگاه اکسیژن ساز یک وسیله برقی است برای فراهم کردن اکسیژن مورد نیاز بیماران با تغلیظ کردن هوای محیط به اکسیژن خالص. اکسیژن تراپی یک روش درمانی است.

بنابرین، یکی از روش های مراقبتهای تنفسی اکسیژن درمانیست . آیا مانند درختان از روش فتوسنتز استفاده می کند ؟ ظرفیتهای ۳ تا ۵ لیتر معمولا برای ناراحتی های تنفسی مزمن و ظرفیت های بالاتر برای موارد حاد استفاده میشود. برای حل این مشکل معمولا اقدام به خرید نازال های بلند تر از حد استاندارد می کنند تا بیمار بتواند در صورت نیاز از دستگاه فاصله بگیرد. قبل از اقدام به خرید حتما خوب تحقیق کنید زیرا بالا بودن قیمت و گران بودن دستگاه نمی تواند تضمینی برای مرغوبیت و کیفیت اکسیژن ساز باشد. اکسیژن ساز کاملا می­تواند جایگزین مناسبی برای کپسول اکسیژن باشد با این تفاوت که وابستگی بسیار طیادی به برق دارد. پس زمانی که از دستگاه استفاده ای نمی کنید آن را خاموش کرده و هز پریز برق بکشید. تمامی دستگاههای اکسیژن ساز از یک مکانیزم ساده برای تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران استفاده میکنند. این فیلتر که به ابر صنعتی نیز معروف است قابل شستشو می باشد و می بایست که هر هفته یک بار به شسته شود. اکسیژن سازهای قابل حمل، برای راحتی انتقال، طراحی شدهاند و اغلب فقط به صورت پالسی اکسیژن تولید میکنند.

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]