آنها را لیسیدن لب خود را بیشتر و خرید

[ad_1]

دو زوج در یک رستوران خوب. شام است. ظروف پاکسازی شده اند. از آن زمان به معطل شدن و صحبت کردن بیش از قهوه و در اینجا می آید یک درس در موثر add-on-فروش است که اکثر کسب و کار می توانید استفاده کنید برای افزایش حجم فروش و سود. در اینجا می آید دسر سینی.

سینی پر شده است با پنج زیبا, لذیذ,کالری لادن سود بالا-حاشیه وسوسه انگیز شیرینی. پیشخدمت امتیاز هر یک از آیتم با استفاده از دهان آبیاری توصیفی صفت و حیله گر لبخند که می گوید: “شما می دانید که شما باید آن را, اما شما می دانید که شما آن را می خواهم و چه هک شما می توانید بازگشت به غذا خوردن سالم فردا.” برای یک لحظه شما را تضعیف نظر وسوسه انگیز شادی از زیاده روی است.

آیا شما می خواهید و یا نیاز به مواد غذایی بیشتر? هیچ! آیا رژیم غذایی شما می رسد ؟ هیچ! آیا شما آن را طلب? بله!

دسر بالا-سود “add-on” فروش. به درستی ارائه و توصیف بسیاری از رستوران خود را افزایش می دهد میانگین فروش 5 ٪ تا 15٪. خوب شرکت خود را به فروش نمی وسوسه انگیز دو سخن بی معنی وبیهوده شکلات کیک به اغوا کردن مشتریان خود را, اما من چالش شما این است که به در نظر گرفتن آنچه “اضافه کردن-در ارائه” شما می توانید temptingly در حال حاضر برای جلب مشتریان خود را به طلب آن و در نتیجه افزایش فروش و سود.

یک نسخه از این دسر سینی که متناسب با کسب و کار شما باید بخشی از فروش سیستم. به مشتریان خود را به خرید خود را “دسر سینی” شما باید برای طراحی یک وسوسه انگیز ارائه پر از مزایای صدر با جالب ارزش-ویژگی های اضافه شده.

چه می تواند شما را در سینی دسر?

  • اگر شما فروش چیزی با مکانیکی یا الکتریکی قطعات شما می توانید فروش ضمانت نامه, لوازم جانبی و یا یک همراه و لوازم جانبی بسته بندی و یا تعمیر و نگهداری و بازرسی و خدمات بسته بندی.

  • اگر شما فروش لباس یا کفش شما می توانید فروش یک دوم مورد مشابه در یک صرفه جویی قابل توجهی (من فقط خریداری یک بسته از چهار جفت جوراب و… حدس بزنید چه ؟ من می تواند یک مجموعه دوم از 25 ٪ off.)

  • اگر شما در فروش, سرویس, شما می توانید پیگیری خدمات در یک پس انداز – فرش تمیز کننده ارائه می دهد یک دوم تمیز از همان فضاهای صرفه جویی قابل توجهی صورت می گیرد در همان سال است. سخت گیر می شه مالکان و مشتریان با حیوانات خانگی امکان استفاده از این پیشنهاد.

توصیف خود را در “دسر” و در حال حاضر آن را به سمت راست. آنها لیسیدن لب خود را و رفتن رژیم غذایی خود را (بودجه) برای به دست آوردن چیزی است که آنها ممکن است نیاز و یا می خواهید آن را ذخیره کنید و آنها را پول باید در سطح بالاتری از شادی و یا یک تجربه بهتر مشتری. از پیشخدمت را به دو چنگال!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]