آموزش رفع مشکل جی پی اس (GPS) در آیفون و آیپد – موبایل کمک

این نوع GPS به یک مانیتوری مجهز می باشد که به واسطه ذخیره نقشه خیابان ها، جاده های اصلی و فرعی می تواند موقعیت فعلی ماشین یا شخص را بر روی نقشه نشان بدهد. High-End GPS products: این دستگاهها شامل یک صفحه نمایشگر بزرگتر و تعدادی نقشه میباشند و در بعضی از آنها شما بایستی مبلغ بیشتری جهت نقشه ها بپردازید.

به عنوان پدر و مادر، ممکن است در زمستان وقتی فرزند شما خانه را به مقصد مدرسه یا تمرین ترک می کند بسیار نگران کننده باشد. اما اگر نتوانستید یک توزیع کننده GPS در کشورتان پیدا کنید سعی کنید به یکی از لیست های ذیل که توزیع کننده های جهانی GPS میباشند ارتباط برقرار نمائید . امروزه سریعترین روش برای پیدا کردن یک عرضه کننده GPS می تواند از طریق موتور جستجوگر Altavista ,yahoo,googel باشد با نوشتن کلمه ? Hand-Held GPS: این نوع دستگاهها می توانند بصورت سیار مورد استفاده قرار گیرند آنها خودشان یکصفحه کوچک جهت نمایش اطلاعات و چند دکمه دارند و در شکل ها و ترکیب های مختلفی عرضه میشوند و هیچگونه نیازی بهLaptop ندارند.

با خرید ردیاب شخصی کوچک میتوان بلافاصله پس از وقوع هر اتفاقی آن را تشخیص و به پلیس گزارش داد. با مراجعه به کنترل سنتر (Control Center) آیفون یا آیپد خود میتوانید این عمل را انجام دهید. قدرت انتقال آنها هم ۵۰ وات یا کمتر می باشد . این آمار هم چنین صعود تعدادی محصولات GPS Mouse شیبه Lassen Axiom Pharos , Holux , Haicom , Deluo و غیره.همراه با Delorme (Rockwell) .Rand Mcnalley(talon/ NaVman) و , Pioneered در آمریکا را نشان می دهد. تعدادی از اینها یک رابط NMEA و یک کابل رابط دارند قیمت با کابل ممکن است حدود ۲۱۰ دلار به بالا باشد و ممکن است بعضی از کشورها ارزانتر هم موجود باشد.

قیمت این GPS ها حدود ۷۵ تا ۱۵۰ دلار آمریکا متغیر می باشد. معمولا ردیاب ها در زیر داشبورد یا فرمان و پشت کیلومتر و پشت ضبط خودرو پنهان می شوند. ولی فراموش نکنید که این نوع GPS ها حتماً به Laptop pc نیاز دارند. قیمت این دستگاهها ممکن است بسته به نوع محصول بالاتر از ۱۵۰۰ دلار آمریکا باشد که نمونه هایی از آن مانند Blaupunkt PhihPs و Alpine میباشد. که اکثر آنها از نوع Garmin میباشد. این آمار براساس اطلاعات ۱۰۰ مرکز خدمات فروش دستگاههای GPS میباشد . در اینجا یک نمودار فروش انواع GPS در سال ۲۰۰۴ , ۲۰۰۰ آورده شده است .

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با جی پی اس ردیاب شخصی برای افراد وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]